Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

19.7.Berani zahájili přípravuHokejisté Zlína se sešli po třítýdenní dovolené k zahájení závěrečné fáze přípravy před startem extraligové sezony 2017/2018. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík se připravují tři dny na suchu a od pondělí 24. července vyjedou v PSG aréně poprvé led. Na úvodní trénink po dovolené v prostorách tělocvičny SPŠ strojní nastoupilo celkem 21 hráčů. Chyběli zkušení harcovníci Ondřej Veselý a Tomáš Žižka, kteří dokončují v tomto týdnu trenérský seminář. "Potěšilo nás, že kluci jsou po dovolené zdravotně v pořádku a mají velkou chuť do tréninku. V další dny budeme převážně v posilovně a v příštím týdnu už vyjedeme na led," řekl Robert Svoboda, hlavní trenér.
18.7.Zlín představí nový název, logo a partneraExtraligoví hokejisté Zlína nastoupí do jubilejní 50. sezony v nejvyšší soutěži s novým logem, pod novým názvem i s novým generálním partnerem. Vedení zlínského hokeje oznámí ve čtvrtek 20. července 2017 na mimořádné tiskové konferenci vstup nového generálního partnera a zároveň odtajní zcela nové logo klubu, které prošlo po devíti letech zásadní změnou. Z pohledu dříve prezentovaných vizí se jedná o zásadní ekonomické i marketingové kroky. Průběh tiskové konference bude přenášen on-line prostřednictvím oficiálního facebooku zlínského hokeje od 11 hodin.
17.7.Generálka již 31.8.Hokejisté Zlína odehrají generálku na extraligu s Olomoucí na jejím ledě již ve čtvrtek 31. srpna v 17 hodin. Berani navrhovali sehrání posledního přípravného zápasu před startem extraligy první zářijový den vzhledem k hernímu rytmu nejvyšší soutěže úterý - pátek, ale hanácký klub má na tento termín již obsazený zimní stadion. Informaci poskytl klubovému webu Martin Kotásek, vedoucí mužstva.
14.7.Chytil podepsal kontrakt s RamgersSedmnáctiletý útočník PSG Zlín a český juniorský reprezentant Filip Chytil uzavřel tříletý nováčkovský kontrakt s týmem New York Rangers. Rodák z Kroměříže byl koncem června vydraftován v prvním kole v pořadí jako jednadvacátý a oblékl si na draftu v Chicagu dres Rangers. Vedení klubu z New Yorku bližší detaily o Chytilově smlouvě nezveřejnilo. „Jisté je, že Filip se zúčastní koncem srpna nováčkovského kempu a poté v polovině září hlavního kempu Rangers před startem NHL,“ potvrdil hráčův agent Jaroslav Balaštík. O Chytilově angažmá pro příští sezonu rozhodne jeho nový klub v NHL, jedna z řady variant je i hostování ve Zlíně v příští sezoně.
13.7.Termínové změnyV rozpisu utkání hokejistů Zlína v základní části Tipsport extraligy 2017/2018 došlo k několika změnám. Z důvodů komečního využití ZS Luďka Čajky (muzikály Popelka, Elsa a Anna) se utkání 25. kola s týmem Piráti Chomutov přesunulo z původního termínu pátek 24. listopadu na středu 29. listopadu v 17:30 hodin. Zápas 30. kola s Kometou Brno se přesunul z termínu neděle 10. prosince na úterý 5. prosince od 17:30 hodin. Dále došlo k výměně pořadatelství s týmem Oceláři Třinec, utkání 22. kola se uskuteční v pátek 17. listopadu ve Zlíně (začátek v 15:30 hodin), zatímco duel 35. kola proběhne v sobotu 30. prosince v třinecké Werk Areně (začátek v 15 hodin).
8.7.Obránce Dluhoš v nominaci U18Českou hokejovou reprezentaci do 18 let čekají první přátelské zápasy v nové sezoně 2017/2018. Svěřenci trenéra Davida Bruka nejprve absolvují kemp v Třemošné a poté se přesunou do Švýcarska (21. - 26. července), kde odehrají ve městě Romanshornu dvojutkání se stejně starým domácím výběrem helvétského kříže. Ve třiadvacetičlenné nominaci je rovněž zlínský obránce Jan Dluhoš. Výběr ročníku 2000 se v srpnu pokusí obhájit zlato loňské osmnáctky na Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi.
8.7.Přerušení prodeje během dovolenéV termínu od 3. do 14. července 2017 je z důvodu čerpání dovolené přerušen prodej permanentních vstupenek PSG Zlín na sezonu 2017/2018. Volný prodej permanentek bude opět zahájen v pokladně ZS Luďka Čajky ve Zlíně (1. patro) od pondělí 17. července 2017 v obvyklých časech.
7.7.Brankáři Huf a Lekeš zamíří na kempBrankáře juniorských reprezentací České republiky od 16 do 20 let čeká speciální tréninkový kemp, který se uskuteční v termínu 16. – 20. července 2017 v Třemošné. Reprezentační trenéři na tuto akci pozvali i dva nadějné brankáře HC PSG Zlín, v polovině července se v rámci výběru U19 zúčastní kempu Daniel Huf a ve výběru U16 Ivo Lekeš.
3.7.Berani mají sraz 19. červenceExtraligoví hokejisté Zlína se sejdou po letní dovolené ve středu 19. července k zahájení rozhodující fáze přípravy před startem nového ročníku extraligy. Berany nejdříve čeká tři dny příprava na suchu a v pondělí 24. července vyjedou na led PSG arény. "Hráči mají v letní dovolené aktivní volno, aby neztratili, co natrénovali. Tři dny budeme trénovat na suchu vzhledem k zapracování a poté půjdeme na led. Počítáme s tím, že přípravu na ledě zahájí i hokejisté, kteří s námi neabsolvovali suchou přípravu," řekl hlavní trenér Robert Svoboda. Příprava na ledě potrvá sedm týdnů, během ní je na programu deset přípravných zápasů. Nový ročník extraligy startuje úvodním kolem v pátek 8. září, Zlín hraje ve Vítkovicích.
24.6.Filip Chytil do New York RangersZlínský útočník Filip Chytil byl zvolen v 1. kole draftu do NHL týmem New York Rangers na 21. pozici. Po Romanu Hamrlíkovi, který byl draftován jako číslo 1 v roce 1992 se Chytil stal druhým nejvýše draftovaným hráčem Zlína.
23.6.Návrat MichalovskéhoNaposledy působil ve funkci generálního manažera a jednatele hokejového klubu PSG Zlín. Na jaře 2011 odešel do ústraní a nyní se zkušený hokejový činovník Miroslav Michalovský vrací do výkonného managementu zlínského hokeje a obsadil pozici obchodního manažera. „Mým úkolem číslo jedna a prioritou je pokusit se zajistit nového generálního partnera. Začátkem roku jsem nabídl klubu svou pomoc, nyní to vyústilo v konkrétní spolupráci,“ řekl klubovému webu ostřílený dvaašedesátiletý funkcionář. Michalovský se dohodl s klubem na obnovené spolupráci s nástupem od 1. července, smlouva byla uzavřena na dobu určitou do konce kalendářního roku 2017.
22.6.Fotbalový mač s SK BaťovHokejisté Zlína sehráli přípravný fotbalový zápas s účastníkem krajského přeboru SK Baťov 1930 v rámci letní přípravy. Na hřišti v Otrokovicích nakonec prohráli 3:6, branky zaznamenali Tomáš Fořt, Jan Václavek a Antonín Honejsek.
21.6.Přerušení prodejeV termínu 3. - 14. července 2017 bude z důvodu čerpání dovolené přerušen prodej permanentních vstupenek PSG Zlín na sezonu 2017/2018. Volný prodej permanentek bude opět zahájen v pokladně ZS Luďka Čajky ve Zlíně (1. patro) od pondělí 17. července 2017 v obvyklých časech.
20.6.Berani vyběhnou na trávníkZlínští hokejisté odehrají ve čtvrtek 22. června druhý přátelský exhibiční fotbalový zápas během letošní suché přípravy. Berani nastoupí na trávník ve sportovním areálu Baťov v Otrokovicích, kde se utkají od 17 hodin v tradičním utkání s fotbalovým týmem krajského přeboru SK Baťov 1930. Jako předzápas se uskuteční v Otrokovicích od 16 hodin utkání přípravek ročníku 2006 obou týmů. Přijďte se podívat v horkém létě na zajímavé utkání plné známých tváří do sportovního areálu Baťov v Otrokovicích. Pořadatelé se těší na Vaši účast!
15.6.Hosták se stane GM hokejistů Zlína!Novým generálním manažerem extraligových hokejistů Zlína bude Martin Hosták. Bývalý reprezentant a spolukomentátor České televize nastoupí do funkce v úterý 20. června. „Naše jednání byla od počátku velmi konkrétní. Bylo znát, že Martin Hosták má o práci pro zlínský klub velký zájem. Jsme velmi rádi, že jsme se domluvili. Přeji novému generálnímu manažerovi a jeho týmu hodně úspěchů,“ sdělil primátor města Zlína a zároveň prezident hokejového Zlína Miroslav Adámek.
14.6.Berani poctivě makajíSuchá příprava hokejistů Zlína pod vedením trenérské dvojice ve složení Robert Svoboda, Martin Hamrlík na novou extraligovou sezonu je v plném proudu. Tělocvična, posilovna, les a atletický ovál. Podívejte se na facebooku klubu na krátké video z přípravy zlínských hokejistů.
9.6.Bukarts se stal otcem!Útočník Zlína a lotyšské reprezentace Roberts Bukarts se stal ve čtvrtek 8. června v necelých sedmadvaceti letech poprvé otcem. Jeho manželka Daiga mu porodila ve 12:59 hodin dceru Odetu. Šťastné rodině s pyšným tatínkem blahopřejeme a přejeme holčičce Odetě hodně zdraví a štěstí v životě!
6.6.Od úterý 6.6. volný prodejVedení zlínského hokeje oznamuje všem fanouškům informace k prodeji permanentek v podobě elektronických karet na extraligový ročník 2017/2018, který bude v historii hokeje v Baťově městě jubilejní padesátou sezonou v nejvyšší soutěži. Permanentky na sezonu 2017/2018 začal klub prodávat od poloviny května, stávající držitelé měli možnost zakoupit permanentky až do termínu 5. června 2017. Volný prodej začíná od úterý 6. června 2017. Ceny permanentek: stání 2 950 Kč, kategorie B 4 400 Kč, kategorie A 6 300 Kč, klubová sedadla 12 500 Kč.
5.6.Útok posílí Pavel KlhůfekPětadvacetiletý útočník Pavel Klhůfek bude působit v nadcházející sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 v extraligovém Zlíně. Kmenový hráč pražské Slavie se vrací do mateřského klubu po osmi letech, v posledních dvou sezonách hrál ve Zvolenu, kde patřil k nejlepším hráčům slovenské extraligy. Dařilo se mu i střelecky, neboť během dvouletého angažmá vstřelil celkem 46 gólů! Klhůfek podepsal se Zlínem nový kontrakt, jeho délka nebude po dohodě zveřejněna a od pondělí 5. června se zapojil do suché přípravy týmu na nadcházející sezonu.
1.6.Bukarts zůstává ve Zlíně!Skvělá zpráva pro fanoušky zlínského hokeje! Lotyšský reprezentant a opora Zlína Roberts Bukarts bude působit v dresu Beranů i v nadcházející extraligové sezoně 2017/2018. Šestadvacetiletý rodák z Jürmaly měl ve dvouleté smlouvě se zlínským klubem výstupní klauzuli, která mu umožňovala k 31. květnu 2017 odchod do zahraničí. Bukarts se rozhodl zůstat ve Zlíně a oblékne žlutomodrý dres v české extralize i během příští sezony. Informaci potvrdil klubovému webu Jiří Šolc, sportovní manažer hokejistů Zlína.
1.6.V přípravě odehrajeme 10 zápasůZlínští Berani sehrají před startem extraligového ročníku 2017/2018 celkem deset přípravných utkání převážně s extraligovými kluby z Moravy. Šňůru přátelských utkání odstartují ve středu 2. srpna na ledě účastníka Kontinentální hokejové ligy Slovanu Bratislava a generálkou před startem extraligy bude první zářijový den duel v Olomoucí na soupeřově ledě. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík se dále utkají s mistrovským celkem HC Kometa Brno, dále je čeká Olomouc, Pardubice, nováček z Jihlavy. V rámci turnaje Zubr Cup se utkají s týmem EBEL ligy ze Znojma a s účastníky WSM ligy pražskou Slavií a týmem Přerova.
31.5.Fotbal na Vršavě se nekonáHokejisté Zlína neodehrají přátelský exhibiční fotbalový zápas na Vršavě s týmem trenérů a bývalých hráčů Fastavu, který byl na programu ve čtvrtek 1. června. Utkání se nekoná z organizačních důvodů ze strany hokejového týmu. Berani se představí na zeleném trávníku až ve čtvrtek 22. června při utkání s týmem SK Baťov v Otrokovicích, přesný čas výkopu bude upřesněn.
27.5.Sporťáček se vydařilČtyři tisícovky návštěvníků navštívily v sobotním slunečném dni atletický Stadion mládeže ve Zlíně, kde se konal pod názvem Sporťáček festival sportu pro děti a mládež. Na akci se představila více než čtyřicítka sportů, mezi nimi nechyběl ani lední hokej. Návštěvníci si mohli zastřílet na branku a získat podpisy a potkat se s hokejisty Ondřejem Veselým, Tomášem Žižkou, Antonínem Honejskem, Zdeňkem Okálem, Filipem Chytilem, Davidem Šťastným, Jiřím Ondráčkem, Tomášem Štůralou, Oldřichem Horákem a Michalem Gagem. Proběhla i autogramiáda Petra Holíka. "Je hezké počasí a přišlo mnoho lidí. Akce je to určitě super pro děti, které alespoň stráví den jinde než na počítači," pověděl nyní už útočník Severstalu Čerepovec.
24.5.Berani na úvod s prohrouHokejisté Zlína prohráli v úvodním exhibičním fotbalovém zápase v Holešově s Grygera teamem 0:1. Sestava: Hučko - Matějíček, Valenta, Horák, Padrnos, Veselý, Kubiš, Honejsek, Šťastný, Okál, Ondráček, Popelka, Sedláček, Karafiát, Václavek.
23.5.Hokejisté proti Grygera teamuZlínští hokejisté pokračují v přátelských exhibičních fotbalových zápasech i během letošní suché přípravy. V plánu je sehrání celkem tří fotbalových zápasů, přičemž ten úvodní je na programu již v úterý 23. května od 17:30 hodin na stadionu Střelnice v Holešově s Grygera teamem. Utkání organizuje fotbalový internacionál a člen úspěšné Brücknerovy party Zdeněk Grygera, rodák z Holešova a v současnosti sportovní manažer fotbalistů FC Fastav Zlín. Berani dále změří síly síly na fotbalovém trávníku s týmem trenérů, bývalých fotbalistů Zlína a na závěr letní přípravy se utkají koncem června s týmem SK Baťov v Otrokovicích.
21.5.Laser Game pod PSG opět v provozu Provoz v LASER GAME aréně ve Zlíně je znovu zahájen. Fanoušci se mohou těšit na kompletní přestavěné překážky, nové vybavení, příjemné posezení a super obsluhu. Hra bude možná až ve 14 lidech. Rezervujte na telefonu 608 930 370, připadne navštivte stránky www.lasergamezlin.cz
15.5.Omezení prodejeDne 18. 5. 2017 bude z důvodu přerušení dodávky elektrické energie na Zimním stadionu Luďka Čajky zahájen prodej permanentek až od 13 hodin. Důvodem jsou plánované práce na zařízení distribuční soustavy společnosti E.ON. Děkujeme za pochopení
15.5.Berani získali Šimbocha na střídavý startExtraligový klub ze Zlína se dohodl pro sezonu 2017/2018 s týmem účastníka WSM ligy HC Zubr Přerov na střídavých startech brankáře Juraje Šimbocha. Pětadvacetiletý slovenský gólman (narozen 30. ledna 1992) je odchovancem Nitry a kmenovým hráčem extraligového celku HC Oceláři Třinec. V extralize odchytal zatím 2 zápasy. V první lize má na svém kontě 153 zápasů (Beroun, Prostějov, Přerov, Frýdek-Místek) s úspěšností 92,08 % a průměrem 3,01 gólu na zápas. Šimboch chytal v loňské sezoně na třinecké farmě ve Frýdku-Místku, v nadcházející sezoně bude působit v nedalekém Přerově. V rámci střídavých startů může nastoupit za Zlín i útočník Jakub Šlahař, který je v Přerově na ročním hostování a zůstává kmenovým hráčem Beranů.
13.5.Holík si na MS nezahrajeZlínský odchovanec Petr Holík odcestoval z Paříže, dějiště letošního mistrovství světa v ledním hokeji. U pětadvacetiletého forvarda se při zátěži na ledě opět ozvala pošramocená žebra. Posila Čerepovce nebyla zapsána na soupisku, trénovala jen mezi náhradníky. "Cestuje domů. Když byl v klidu doma, tak si myslel, že je v pořádku. Ale když přiletěl do Paříže, na trénincích zjistil, že to není ono," uvedl Jiří Kalous, asistent trenéra národního týmu.
10.5.Baťa vstupuje do zlínského hokejeZlínský hokejový klub získá od příští extraligové sezony 2017/2018 významného partnera. Jedním z hlavních partnerů klubu se stane akciová společnost Baťa, která v příští sezoně finančně podpoří lední hokej ve Zlíně. Jedná se o důležitý krok vedoucí ke stabilitě ekonomického zázemí zlínského hokeje. Klub vstupuje i se společností Baťa do nové éry, kdy se tým staví na mladých odchovancích, kteří mají velkou vůli bojovat za svůj klub a fanoušky, bojujme společně. JSME PATRIOTI. JSME BERANI!
 

PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál