archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
31.10.Přijede Jágr a další Řada hokejových hvězd včetně Jaromíra Jágra přijede na přátelský zápas PSG Zlín s Jaroslavlí zavzpomínat na obránce Karla Rachůnka, který loni v září zahynul při letecké katastrofě ruského týmu. Zápas se uskuteční v pátek 9. listopadu od 17:30 hodin na ZS Luďka Čajky ve Zlíně, utkání bude předcházet patnáctiminutový ceremoniál. Účast přislíbily vedle Jágra další hvězdy jako například Patrik Eliáš, Tomáš Plekanec, Zdeno Chára, Martin Havlát, Martin Straka, Radek Bonk a další.
31.10.Lístky na JaroslavlPředprodej vstupenek na přátelské benefiční utkání PSG Zlín vs. Lokomotiv Jaroslavl začne v pátek 2. listopadu. V pokladnách Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně si budou moci pořídit vždy po jedné vstupence majitelé sezonních permanentek a VIP karet. Ostatní fanoušci budou mít možnost zakoupit si lístky od pondělí 5. do pátku 9. listopadu. Pokladny zimního stadionu budou otevřeny vždy v čase od 14 do 18 hodin. Samotné utkání mezi Berany a Jaroslavlí se i s doprovodným programem uskuteční v pátek 9. listopadu od 17:30 hodin. Zápas navštíví i řada hokejových celebrit v čele s Jaromírem Jágrem.
30.10.Horčička v Radiu ZlínBrankář PSG Zlín Luboš Horčička bude ve středu 31. října od 13 hodin hostem živého vysílání na rozhlasových vlnách mediálního partnera zlínského hokeje Radia Zlín. Nezapomeňte si naladit rozhlasové vlny nejposlouchanějšího rádia na Zlínsku a poslechněte si exkluzivní rozhovor s třiatřicetiletým gólmanem PSG Zlín.
30.10.Berani mezi náhradníkyTrenér národního týmu Alois Hadamczik zveřejnil nominaci České republiky na úvodní turnaj série Euro Hockey Tour, kterým bude Karjala Cup ve finském Turku. Mezi náhradníky jsou i útočníci PSG Zlín Petr Holík a Antonín Honejsek. Češi sehrají úvodní zápas se Švédskem ve středu 7. listopadu od 18 hodin v Liberci.
29.10.Linhart se stal otcemOsmadvacetiletý obránce PSG Zlín Tomáš Linhart se stal otcem. Jeho manželka mu ve čtvrtek porodila dceru Viktorii, která při porodu měřila 48 centimetrů a vážila 3,8 kilogramů. Čerstvému tatínkovi blahopřejeme a Viktorce přejeme hodně zdraví a štěstí!
28.10.Pátá výhra venku!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 17. kola Tipsport extraligy na ledě Vervy Litvínov 4:1 a protáhli vítěznou sérii na cizím ledě na pět zápasů! Svěřenci Rostislava Vlacha udělili Severočechům lekci z produktivity, Litvínov nastřelil tři tyčky a pouze jednou překonal výborného brankáře PSG Luboše Horčičku. HC Verva Litvínov - PSG Zlín 1:4 (0:0, 1:3, 0:1), branky a nahrávky: 30. min Ručinský (V. Hübl, Lukeš) - 22. Honejsek (Horák, Čajánek), 35. Holík (F. Čech), 37. Balaštík (Linhart, Holík), 47. Melenovský (Balaštík, Hamrlík).
28.10.Výsledky 17. kolaTipsport extraliga - neděle 29. října: Brno - Slavia 3:4, České Budějovice - Pardubice 5:2, Třinec - Vítkovice 5:2, Kladno - Sparta 5:1, Litvínov - PSG Zlín 1:4, Chomutov - Liberec 3:2 v prodloužení, Plzeň - Karlovy Vary 5:2.
28.10.Dorost vyhrál v OpavěMladší dorost HC PSG Zlín zvítězil v zápase 12. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu na ledě Opavy 4:2, když o výhře rozhodli čtyřmi brankami ve druhé třetině. Svěřenci kouče Radka Pšurného prohrávali po první třetině 0:1, ale zlepšeným výkonem ve druhé části rozhodli o výhře. HC Slezan Opava - HC PSG Zlín 2:4 (1:0, 0:4, 1:0), branky a nahrávky: 21. min Peška (Tomešek), 25. Stiksa, 28. Peška (Stiksa), 32. Tomešek (Kuncek, Rezek).
27.10.Sparta na kolenouJunioři HC PSG Zlín vyhráli v zápase 16. kola NOEN extraligy na ledě Sparty přesvědčivě 4:1. Berani šli hned na začátku do vedení, ale Pražané vzávěru první třetiny vyrovnali. Poté se střelecky prosadili pouze svěřenci trenéra Roberta Svobody a zaslouženě získali tři body. Branky a nahrávky: 3. min Sedláček (Matula, Urbanec), 26. Al-Muaqet (Strojil, Doležálek), 46. Al-Muaqet (Doležálek, Urbanec) 59. Popelka (Kovařík, Řezáč).
27.10.Dorost opět prohrálStarší dorostenci HC PSG Zlín prohráli v 16. kole extraligy na ledě třineckých Ocelářů vysoko 0:5. Tým kouče Tomáše Valáška nezačal zápas špatně, nicméně se střelecky ani herně opět neprosadil. Dorostu se nedaří, neboť den předtím prohrál v Olomouci 0:6. HC Oceláři Třinec - HC PSG Zlín 5:0 (1:0, 3:0, 1:0).
26.10.Ve Varech bez KöhleraTým PSG Zlín se musí obejít v pátečním utkání v Karlových Varech bez křídelního útočníka Bedřicha Köhlera. Zdravotní stav (střevní problémy) forvarda první řady se zatím nezlepšil. Zlínskou sestavu v ofenzívě doplnil Jakub Šlahař, který momentálně hraje v prvoligové Třebíči.
26.10.Čtvrtá výhra v řadě!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v zápase 16. kola Tipsport extraligy na ledě Karlových Varů 4:2, když ve 3. minutě prohrávali již 0:2. Poté však svěřenci Rostislava Vlacha předvedli dokonalý obrat a po zásluze získali všechny body. Berani vyhráli venku již počtvrté v řadě! HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 2:4 (2:0, 0:1, 0:3), branky a nahrávky: 2. min D. Nosek (Kumstát, Pech), 3. MacDonald (Skuhravý) - 38. Veselý (Matějíček, Tesařík), 45. Balaštík (Linhart, Hamrlík), 55. Leška (Kubiš, Matějíček), 60. Čajánek (Linhart, Melenovský).
26.10.Výsledky 16. kolaTipsport extraliga - pátek 26. října: Kladno - Vítkovice 4:1, Litvínov - Slavia 4:2, Pardubice - Plzeň 3:4 po samostatných nájezdech, Karlovy Vary - PSG Zlín 2:4, Brno -Třinec 5:3, Liberec - České Budějovice 2:6. Zápas Sparta - Chomutov se hraje 30. října.
26.10.Dorost vysoko prohrálStarší dorostenci HC PSG Zlín prohráli v zápase 15. extraligového kola v Olomouci vysoko 0:6. Hanáci projevili větší houževnatost a chuť po gólu a zaslouženě vyhráli. "Mohlo se zdát, že podle počtu střel a šancí byla prohra nespravedlivá, nicméně není tomu tak. Snad bude tento výprask pro nás ponaučením, abychom se zase zvedli," řekl Tomáš Valášek, trenér staršího dorostu Zlína. HC Olomouc - HC PSG Zlín 6:0 (2:0, 3:0, 1:0).
24.10.Filip Čech v Radiu ZlínÚtočník PSG Zlín Filip Čech bude ve středu 24. října od 13 hodin hostem živého vysílání na rozhlasových vlnách mediálního partnera zlínského hokeje Radia Zlín. Nezapomeňte si naladit rozhlasové vlny nejposlouchanějšího rádia na Zlínsku a poslechněte si exkluzivní rozhovor s dvaatřicetiletým forvardem PSG Zlín.
24.10.Bruslení odloženoVe čtvrtém říjnovém týdnu od 22. do 28. října se neuskuteční v žádném termínu (středa, sobota, neděle) tradiční bruslení veřejnosti v PSG Areně. Důvodem je muzikál na ledě Popelka, který proběhne v závěru uvedeného týdne na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně a sousední plocha bude využita k přípravě mládežnických a žákovských týmů.
24.10.Vítězný závěr juniorů!Junioři HC PSG Zlín porazili v zápase 15. kola NOEN extraligy na domácím ledě Pardubice 4:3, když ještě minutu před koncem třetí třetiny vedli hosté. V poslední minutě nejdříve vyrovnal Michal Popelka a vítězný gól vstřelil Tadeáš Kundera. HC PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:3 (1:0, 1:1, 2:2), branky a nahrávky: 5. min Kovařík (Kundera), 34. Kundera (Popelka), 60. Popelka (Urbanec), 60. Kundera (Popelka, Kovařík).
23.10.Plakát v prodeji!Před úterním extraligovým zápasem PSG Zlín versus Vítkovice máte první možnost zakoupit si plakát hokejistů Zlína v rámci letošní sezony 2012/2013. Fanoušci žlutomodrých barev zakoupí nový plakát ve fanshopu na zimním stadionu a u vybraných prodejců.
23.10.Prohra po nájezdechHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 15. kola Tipsport extraligy s Vítkovicemi 2:3 po samostatných nájezdech Vítkovice vedly v utkání již 2:0, ale Berani zlepšeným výkonem od druhé třetiny vyrovnali a v samotném závěru dokonce sahali po vítězství. Až v páté sérii nájezdů rozhodl Šedivý. Branky a nahrávky: 29. min Kubiš (Holík, Linhart), 42. Čajánek (Ondráček, Matějíček) - 3. Huna (Štencel), 16. Svačina (Sloboda), rozhodující samostatný nájezd Šedivý.
23.10.Výsledky 15. kolaTipsport extraliga - 15. kolo (úterý 23. října): Třinec - Karlvoy Vary 7:3, Chomutov - Pardubice 2:5, Plzeň - Slavia 2:3 po samostatných nájezdech, PSG Zlín - Vítkovice 2:3 po samostatných nájezdech, Kladno - Brno 2:4, Sparta - Liberec 3:1. Utkání České Budějovice - Litvínov se hraje ve středu 24. října.
23.10.Balaštík - 700. zápasÚtočník PSG Zlín Jaroslav Balaštík odehrál při zápase 15. kola s Vítkovicemi jubilejní 700. zápas v české extralize. Dvaatřicetiletý útočník obdržel před zápasem symbolicky dres s číslicí 700 a od vedení klubu věcné dary. Balaštík se stal třikrát nejlepším střelcem extraligy a s výjimkou loňské sezony, kterou strávil v Mladé Boleslavi, nastupuje výhradně ve zlínském dresu.
21.10.Berani zabrali!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v zápase 14. kola Tipsport extraligy na ledě pražské Slavie 2:1 po nájezdech. Berani prolomili bodový půst z předchozích třech zápasů doma a na cizím ledě potřetí v řadě uspěli. Rozhodující gól si připsal při nájezdech útočník Marek Melenovský. Z výsledků: HC Slavia Praha - PSG Zlín 1:2 po samostatných nájezdech (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0), branky 29. min Hertl - 46. Čajánek, rozhodující samostatný nájezd Marek Melenovský.
21.10.Výsledky 14. kolaTipsort extraliga, výsledky 14. kola: Liberec - Kladno 1:3, Pardubice - Třinec 5:4, Slavia - PSG Zlín 1:2 po samostatných nájezdech, Brno - Chomutov 3:1, Vítkovice - České Budějovice 4:1, Litvínov - Plzeň 1:2, Karlovy Vary - Sparta 5:4.
20.10.Výhra po nájezdechStarší dorost HC PSG Zlín porazil v zápase 14. kola extraligy staršího dorostu na domácím ledě Havířov. Hosté dvakrát vedli, ale Zlínu se vždy podařilo skóre srovnat. Bonusový bod pro domácí zajistil v nájezdech Richard Kobylík. HC PSG Zlín - HC AZ Havířov 2010 3:2 po samostatných nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0), branky a nahrávky: 38. Hladiš (Kobylík), 52. Kobylík (Hladiš, Procházka), rozhodující nájezd Kobylík.
19.10.Třetí prohra v řaděHokejisté PSG Zlín podlehli v zápase 13. kola Tipsport extraligy s týmem HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:3 po třetinách 0:1, 0:1, 1:1. Berani doplatili na žalostnou koncovku a nevyužité přesilové hry. ZLín prohrál již třetí zápas v řadě na domácím ledě. Branky a nahrávky: 56. min Zámorský (Hamrlík, Honejsek) - 8. Hemský (Kindl, Píša), 27. Kolář (Hemský, Krejčí), 43. Somík (Beech, Bartek).
19.10.Výsledky 13. kolaTipsport extraliga - pátek 19. října: Slavia - České Budějovice 4:1, PSG Zlín - Pardubice 1:3, Litvínov - Chomutov 3:4 po prodloužení, Plzeň - Třinec 4:2, Vítkovice - Liberec 1:5. Předehrávka: Karlovy Vary - Kladno 3:2. Utkání Sparta - Brno se odehraje 29. ledna.
19.10.Prohra v derbyV rámci 13. kola extraligy staršího dorostu prohráli hokejisté HC PSG Zlín derby ve Vsetíně 2:3. ve vyrovnaném utkání byli domácí vždy o gól napřed. Zlínští mladíci dokázali vždy vyrovnant, ale na rozhodující gól Valachů již neneašli odpověď. Valašský hokejový klub Vsetín - HC PSG Zlín 3:2 (1:1, 1:1, 1:0), branky a nahrávky: 13. Grygar (Tydlačka), 24. Mikula (Tydlačka), 44. Pancza (Rod) - 16. Helešic (Zaremba), 29. Hlaváč (Pavlůsek).
18.10.Jaroslavl ve Zlíně!Na týdenní soutředění zamíří do Zlína přední celek Kontinentální hokejové ligy Lokomotiv Jaroslavl z Ruska. Tréninkový kemp se uskuteční od 5. do 9. listopadu. Vyvrcholením pobytu ve Zlíně bude sehrání přátelského utkání Lokomotivu s extraligovým týmem PSG Zlín v pátek 9. listopadu v 17.30 hodin na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Utkání proběhne na počest památky odchovance zlínského hokeje Karla Rachůnka.
18.10.Těsná prohra juniorůJunioři HC PSG Zlín pod vedením trenéra Roberta Svobody prohráli v utkání 13. kola Noen extraligy v Olomouci těsně 1:2. V zápase, který nabídl pouze tři branky se nakonec z tříbodové výhry těšili Hanáci. Jedinou branku Beranů vstřelil Michal Popelka. HC Olomouc - HC PSG Zlín 2:1 (0:0, 1:0, 1:1), branky a nahrávky: 40. min A. Jergl (Číp, Lehečka), 55. A. Jergl (Číp) - 45. Popelka (Kovařík).
18.10.Bruslení pro veřejnostVedení HC PSG Zlín upozorňuje na termíny bruslení pro veřejnost na třetí říjnový víkend v PSG areně ve Zlíně. Sobota 20. října, neděle 21. října: 17:00 - 18:30 hodin
16.10.Honejsek v Radiu Zlín Nadějný útočník PSG Zlín Antonín Honejsek bude ve středu 17. října od 13 hodin hostem živého vysílání na rozhlasových vlnách mediálního partnera zlínského hokeje Radia Zlín. Nezapomeňte si naladit rozhlasové vlny nejposlouchanějšího rádia na Zlínsku a poslechněte si exkluzivní rozhovor s dvacetiletým forvardem PSG Zlín, který patří k příjemným překvapením letošní sezony!
16.10.V pátek ve žlutém!V utkání 13. kola Tipsport extraligy PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (pátek 19. října v 17.30 hodin) nastoupí Berani ve světlé sadě dresů. Změnu barvy dresů schválil Josef Řezníček, ředitel TELH. Zlín se představí fanouškům na domácím ledě opět ve žluté barvě dresů.
15.10.Žáci vítězněPátým kolem pokračovaly mistrovské soutěže v žákovské kategorii. Žáci HC PSG Zlín si vedli úspěšně, neboť pátá i sedmá třída vyhrála v Uherském Ostrohu. Z výsledků - pátá třída: HC Uherský Ostroh - HC PSG Zlín 2:7, branky Hrazdíra 2, Chludil 2, Zemánek, Talafa, Bachánek. Sedmá třída: HC Uherský Ostroh - HC PSG Zlín 2:10, branky Sedláček 3, Nesrsta 2, Kowalczyk, Medřický, Leška, Pröschl, Fajkus.
15.10.Přípravka si zastřílelaTřetí třída HC PSG Zlín během víkendových zápasů spustila brankostroj a své vrstevníky z Valašského Meziříčí a Uherského Hradiště rozstřílela. Z výsledků: HC Valašské Meziříčí – HC PSG Zlín 3:8, 0:36, HC Uherské Hradiště – HC PSG Zlín 1:23, 1:15.
14.10.Druhá prohra domaHokejisté PSG Zlín podlehli v utkání 12. kola Tipsport extraligy na domácím ledě týmu HC Škoda Plzeň 1:4 po třetinách 1:1, 0:2, 0:1. Jediný gól Zlína vstřelil v 6. minutě Filip Čech. Berani prohráli o víkendu již druhý zápas doma v řadě. PSG Zlín - HC Škoda Plzeň 1:4 (1:1, 0:2, 0:1), 6. F. Čech (Hamrlík, Leška) - 3. Gulaš (Martin Straka, Vlasák), 24. Martin Straka (Gulaš, Vlasák), 29. Kratěna (St. Pierre, Lev), 42. Kratěna (Lev).
14.10.Výsledky 12. kolaTipsport extraliga - 12. kolo: Sparta - Pardubice 3:2, České Budějovice - Karlovy Vary 5:3, Slavia - Třinec 5:6 po nájezdech, Kladno - Litvínov 2:1, Chomutov - Vítkovice 3:2 po prodloužení, PSG Zlín - Plzeň 1:4. Zápas Brno - Liberec se dohrává 30. října.
13.10.Junioři vyhráli derbyVe dvanáctém kole NOEN extraligy juniorů se odehrálo moravské derby mezi HC PSG Zlín a Kometou Brno. Zápas přinesl pohledný hokej. Zlín si vypracoval dvoubrankový náskok po první třetíně a vedení do konce základní hrací doby již nepustil. HC PSG Zlín - HC Kometa Brno 3:2 (2:0, 0:1, 1:1).Branky a nahrávky: 7. Haloda (Matula), 20. Kovařík (Matula, Popelka), 50. Popelka (Kovařík, Šenkeřík) – 35. Jenyš (Wasserbauer, Krejčiřík), 56. Jenyš (Krejčiřík, Wasserbauer).
13.10.Rozhodl HlaváčStarší dorost HC PSG Zlín pod vedením trenéra Tomáše Valáška vyhrál na domácím ledě ve 12. kole extraligy nad Vítkovicemi 3:2 po nájezdech. Rozhodující penaltu proměnil Michal Hlaváč. Utkání mělo vyrovnaný průběh a nabídlo pohledný hokej. Z výsledků - extraliga starší dorost: PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 3:2 po nájezdech (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0). Branky a nahrávky: 22. Hladiš (Vyoral),34. Vyoral, rozhodující nájezd Hlaváč.
13.10.Žáci porazili Hav. BrodV plném tempu jsou rovněž žákovské soutěže. Šesťáci a osmáci pod vedením trenéra Zdeňka Čecha hráli se svými vrstevníky z Havlíčkova Brodu a obě mužstva uspěla, když si s chutí zastřílela. Šestá třída: HC PSG Zlín - HC Rebel Havlíčkův Brod 7:6 (2:3, 2:1, 3:2), branky Dřímal 2, Baďura, Dohnal, Suhrada, Sebera, Havlík. Osmá třída: HC PSG Zlín - HC Rebel Havlíčkův Brod 10:4 (4:0, 2:1, 4:3), Urbanec 4, Pröschl 2, Klauda 2, Jenáček, Blažek.
12.10.Berani doma prohráliHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 11. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s Českými Budějovicemi hladce 0:4. Berani neuspěli především kvůli špatné koncovce, především v první třetině nevyužili řadu šancí. Na straně vítězů se blýskl kapitán Jiří Šimánek třemi góly. PSG Zlín - HC Mountfiled České Budějovice 0:4 (0:0, 0:2, 0:2). Branky a nahrávky: 31. Šimánek (Ptáček, Rousek), 33. Šimánek (Kotalík), 52. Kotalík (Rousek, Ptáček), 60. Šimánek (Kotalík, Frühauf).
12.10.Výsledky 11. kolaTipsport extraliga - pátek 12. října: Pardubice - Brno 5:3, Slavia - Chomutov 4:0, Karlovy Vary - Liberec 1:3, Litvínov - Třinec 1:4, PSG Zlín - České Budějovice 0:4, Vítkovice - Sparta 3:2. Čtvrteční předehrávka: Plzeň - Kladno 2:1 po samostatných nájezdech.
10.10.Bruslení veřejnostiHC PSG Zlín oznamuje, že bruslení veřejnosti na PSG Areně ve druhém říjnovém týdnu proběhne v těchto termínech: středa 10. října: 17.30 - 19.00 hodin, sobota 13. října: 17.00 - 18.30 hodin. V neděli 14. října bruslení pro veřejnost neproběhne!
10.10.Bruslenka zdarmaDěti, které navštěvují v letošní sezoně školu bruslení a přípravku HC PSG Zlín, dostávají od zlínského klubu permanentní vstupenku na bruslení veřejnosti tzv. bruslenku.
9.10.Olda Horák v rádiuNadějný obránce PSG Zlín Oldřich Horák bude ve středu 10. října od 13 hodin hostem živého vysílání na rozhlasových vlnách mediálního partnera zlínského hokeje Radia Zlín. Nezapomeňte si naladit rozhlasové vlny nejposlouchanějšího rádia na Zlínsku a poslechněte si exkluzivní rozhovor s jednadvacetiletým bekem PSG Zlín!
8.10.Žákům se nedařiloŽákovská mužstva HC PSG Zlín ve 4. kole prohrála na domácím ledě se svými vrstevníky z Kroměříže. Svěřenci Zdeňka Svobody vyšli tentokrát bodově naprázdno. Z výsledků - pátá třída: Zlín - HK Kroměříž 0:3. Sedmá třída: Zlín - HK Kroměříž 2:3, branky Fajkus, Kowalczyk.
7.10.Zlín vyhrál v Třinci!Tým PSG Zlín vyhrál v utkání 10. kola Tipsport extraligy na ledě Oceáři Třinec 3:2 po třetinách 2:1, 0:1, 1:0. Rozhodující gól zápasu padl v 57. minutě. Berani si připsali třetí výhru za tři body v řadě a v úvodním říjnovém týdnu neztratili ani bod! Branky a nahrávky: 4. min Honejsek (Veselý, Linhart), 14. Čajánek (Veselý, Balaštík), 57. Köhler (Leška, Balaštík).
7.10.Výsledky 10. kolaTipsport extraliga - 10. kolo, neděle 7. října 2012: Třinec - PSG Zlín 2:3, Sparta - Litvínov 4:5, Pardubice - Liberec 6:2, České Budějovice - Plzeň 1:4, Brno - Vítkovice 2:1, Chomutov - Karlovy Vary 5:4 po prodloužení. Zápas Kladno - Slavia 2:3 byl předehrán již v září.
7.10.Prohra v prodlouženíJunioři Zlína prohráli v dohrávce 9. kola NOEN extraligy na ledě Plzně. Západočeši dali rozhodující gól na začátku třetí mimnuty nastaveného času. HC Škoda Plzeň - HC PSG Zlín 4:3 po prodloužení (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0),branky a nahrávky: 5. min Janota, 23. Al Muaquet(Doležálek, Urbanec), 36. Talán (Haloda).
6.10.Dorost vyhrál v PřerověStarší dorost Zlína vyhrál v 10. kole extraligy staršího dorostu na ledě Přerova. Po vyrovnaném průběhu o výsledku rozhodla třetí třetina, ve které si svěřenci Tomáše Valáška otevřeli střelnici a pěti góly rozhodli o tom, že všechny body putují do Zlína. HC Zubr Přerov - HC PSG Zlín 2:6 (1:0, 0:1, 0:5), branky a nahrávky: 22. min Zaremba (Vyoral), 42. Vyoral, 42. Haničinec, 44. Zaremba (Hladiš), 48. Dalajka (Stuchlík), 50. Dalajka.
6.10.Junioři s výhrouJunioři HC PSG Zlín vyhráli v 10. kole NOEN extraligy juniorů v Českých Budějovicíc 3:2 po prodloužení. Berani ve vyrovnaném utkání vždy vedli, v prodloužení rozhodl o bonusovém bodu pro Zlín Lubomír Kovařík. V sestavě juniorů nastoupil i člen širšího kádru mužů obránce Petr Šenkeřík. České Budějovice - HC PSG Zlín 2:3 po prodloužení (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1), branky a nahrávky: 17. min Janota (Doležálek), 38. Zbořil, 65. Kovařík.