Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.10.Autogramiáda KotvanaMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje od třetího domácího zápasu novinku prostřednictvím tistěného programu ZLÍNSKÉ BULY. V každém čísle vám nabídneme plakát jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 15 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Plakát budete mít možnost doplnit si hned po utkání o věnování nebo podpis tohoto hráče. Během domácích zápasů Beranů na zimním stadionu Luďka Čajky v základní části Tipsport extraligy máte možnost získat plakát a podpisy všech hokejistů Zlína! Po nedělním zápase s Třincem bude podpisy rozdávat obránce Oldrich Kotvan, reprezentant Slovenska na nadcházejícím Německém poháru!
30.10.Výsledky 15. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - pátek 30. října: Třinec - Karlovy Vary 2:3, Mladá Boleslav - Chomutov 2:1, Plzeň - Pardubice 4:2, Litvínov - Liberec 2:5, Hradec Králové - Olomouc 2:0, Brno - Vítkovice 2:3. Utkání Sparta - PSG Zlín se hraje 6. ledna 2016.
27.10.Neparkujte pod halou!Upozorňujeme motorizované návštěvníky extraligového zápasu mezi PSG Zlín versus HC Olomouc (úterý 27. října), aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Pozor! Parkoviště pod sportovní halou (nad točnou trolejbusů) je určeno výhradně pro obyvatele čtvrti Letná z důvodu rozsáhlé rekonstrukce vozovky na ulici Mostní.
27.10.Prohra s OlomoucíHokejisté PSG Zlín prohráli v dohrávce 7. kola Tipsport extraligy s týmem HC Olomouc 3:4, i když po šestnácti minutách hry vedli již 3:0. Hanáci se nevzdali a během 52 vteřin snížili ještě v první třetině na rozdíl kontaktního gólu. Rozhodující okamžik utkání se udál při zlínské přesilovce pět na tři, při které Olomouc senzačně vyrovnala. Hosté strhli vedení na svou stranu ještě ve druhé třetině. Vlachův soubor v závěru bojoval, nicméně na skvělý obrat Olomouce nenašel žádnou odpověď. Berani doma nevyhráli za tři body ani jeden ze sedmi zápasů a krčí se stále na předposledním místě tabulky. Tipsport extraliga 2015/2016, dohrávka 7. kola: PSG Zlín - HC Olomouc 3:4 (3:2, 0:2, 0:0), branky a nahrávky: 2. min Kotvan (Žižka), 15. Okál (Sedláček), 16. Říčka (Marušák, P. Holík) - 16. Řípa, 17. Buc (Knotek), 26. Vyrůbalík (Knotek), 35. Zeman (Pekr, Valenta).
26.10.Zemřel KobranovVe věku osmaosmdesáti let zemřel v neděli 25. října Vladimír Kobranov (1927-2015), mistr světa z roku 1949, člen Síně slávy českého hokeje. Kobranov působil v tehdejším Gottwaldově jako trenér mužů tři sezony v letech 1965–1968 v nejvyšší hokejové soutěži. Nejlépe si vedl v sezoně 1967/1968, kdy dovedl tým k šestému místu.Vladimír Kobranov nastupoval v mužstvu, které vybojovalo titul mistrů světa v roce 1949 a stříbrné medaile na zimních olympijských hrách ve Svatém Mořici 1948. Za reprezentační mužstvo sehrál v letech 1947-1949 celkem 29 utkání, v nichž nastřílel 18 branek. S ledním hokejem začínal v Černošicích, později oblékal dres I. ČLTK Praha a ATK Praha. V nejvyšší soutěži sehrál v období 1945-1950 177 utkání a vstřelil 94 branek, v letech 1946 a 1948 byl nejlepším ligovým kanonýrem.
25.10.Autogramiáda kapitánaMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje od třetího domácího zápasu novinku prostřednictvím tistěného programu ZLÍNSKÉ BULY. V každém čísle vám nabídneme plakát jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 15 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Plakát budete mít možnost doplnit si hned po utkání o věnování nebo podpis tohoto hráče. Během domácích zápasů Beranů na zimním stadionu Luďka Čajky v základní části Tipsport extraligy máte možnost získat plakát a podpisy všech hokejistů Zlína! Po nedělním zápase s Litvínovem bude podpisy rozdávat kapitán Ondřej Veselý!
25.10.V neděli od 15:30 hodinVedení extraligového klubu PSG Zlín upozorňuje diváky, že se začátkem zimního času začínají nedělní zápasy (případně ve svátky) hokejistů Zlína na domácím ledě ZS Luďka Čajky vždy od 15:30 hodin. Výjimka v začátku úvodního buly může nastat pouze v případě přímého přenosu České televize. Utkání 14. kola Tipsport extraligy Zlína s Litvínovem v neděli 25. října začíná v 15:30 hodin.
25.10.První výhra doma!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 14. kola Tipsport extraligy nad týmem Verva Litvínov 3:2 po samostatných nájezdech. Berani zvítězili poprvé v letošní sezoně na domácím ledě a zároveň dosáhli na 1000. výhru v nejvyšší soutěži! Zlín šel ve vyrovnaném utkání posledních mistrů do vedení již ve 3. minutě, ale Severočeši do první sirény otočili vedení na svou stranu. Vlachův soubor srovnal ve 33. minutě a dramatická bitva nakonec došla až do samostatných nájezdů. Hokejisté PSG se radovali v penaltovém rozstřelu poprvé v sezoně, když hostující nájezdníky vychytal brankář Libor Kašík. Litvínov nevyhrál ve Zlíně již jedenáctý zápas v řadě, naposledy se radoval z vítězství v Baťově městě v lednu 2010! Tipsport extraliga 2015/2016, 14. kolo: PSG Zlín - HC Verva Litvínov 3:2 po samostatných nájezdech (1:2, 1:0, 0:0 - 0:0), branky a nahrávky: 3. min Kubiš, 33. Ondráček (Roman Vlach, Marušák), rozhodující nájezd F. Čech - 6. Smolka (Gerhát, Kubát), 19. Frolo (V. Hübl, Lukeš).
25.10.Tisící výhra!Hokejisté Zlína pokořili výhrou nad Litvínovem ve 14. kole Tipsport extraligy metu 1 000. výhry v nejvyšší soutěži. Jubilejní tisící výhra je dalším významným milníkem v historii zlínského hokeje a dosažení této magické hranice. Zlín se stal šestým klubem, který překonal významnou metu 1000. výher v nejvyšší soutěži, předtím to dosáhli hokejisté Sparty, Litvínova, Pardubic, Plzně a Vítkovic. Není bez zajímavosti, že první výhru v nejvyšší soutěži Zlín dosáhl před 55 lety rovněž s Litvínovem! Zlín čekal na jubilejní výhru celkem šest zápasů. Po pěti prohrách v řadě to vyšlo až na šestý pokus!
25.10.Výsledky 14. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - neděle 25. října: Karlovy Vary - Plzeň 0:6, PSG Zlín - Litvínov 3:2 po samostatných nájezdech, Olomouc - Sparta 1:3, Pardubice - Mladá Boleslav 5:1, Chomutov - Třinec 4:5 po prodloužení, Liberec - Brno 3:2. Utkání Vítkovice - Hradec Králové se hraje ve středu 28. října.
23.10.Fanclub má facebookOficiální fanclub hokejového týmu PSG Zlín se rozhodl založit facebookový profil, který naleznete zde: https://www.facebook.com/hfczlin?fref=ts. "Pomocí této stránky bude jednodušší a rychlejší oslovit mnohem větší základnu stávajících a potencionálních fanoušků, což věříme, že se pozitivně projeví i na účasti a atmosféře domácích zápasů i na výjezdech," sdělil fanclub na svých stránkách www.hfczlin.cz . "Tento web však nijak neztrácí smysl, vše podstatné se stále bude řešit zde," dodal.
23.10.Čech v roli expertaÚspěšný trenér a bývalý zlínský hráč Ing. Zdeněk Čech bude hostem rozhlasové stanice Radiožurnál v pravidelném pořadu S mikrofonem za sportem. Zajímavými postřehy a odborným pohledem experta doplní rozhlasovou reportáž Tomáše Perutky z moravského derby PSG Zlín versus HC Kometa Brno. Zdeněk Čech společně s Vladimírem Vůjtkem přivedl Zlín do prvního extraligového finále před dvaceti lety a získal řadu trenérských úspěchů na mládežnickém poli. Oblíbený pořad můžete poslouchat na rozhlasových vlnách od 19:05 do 20 hodin.
23.10.Neudrželi slibný náskokHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 13. kola Tipsport extraligy s Kometou Brno 2:3 po prodloužení. Berani sehráli velmi smolný zápas, když neudrželi v dramatickém derby slibný dvougólový náskok a v závěru základní hrací doby Kometa srovnala stav a nakonec rozhodla v prodloužení. Obrat Brna režíroval Vojtěch Němec, který zaznamenal dva góly. Vlachův soubor sahal po tříbodové výhře, nakonec získal pouze bod. Veselý a spol. prohráli popáté v řadě, nicméně získali na domácím ledě první bod v sezoně. Tipsport extraliga 2015/2016 - 13. kolo: PSG Zlín - HC Kometa Brno 2:3 po prodloužení (0:0, 1:0, 1:2 - 0:1 Branky a nahrávky: 38. min Říčka (P. Holík, Marušák), 53. P. Holík (Roman Vlach, Říčka) - 55. V. Němec (J. Hruška, H. Zohorna), 57. J. Káňa II (T. Kaberle, Spang), 63. V. Němec (T. Kaberle).
23.10.Výsledky 13. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - pátek 23. října: Vítkovice - Litvínov 1:0, Pardubice - Hradec Králové 2:5, Chomutov - Plzeň 7:5, PSG Zlín - Kometa Brno 2:3 po prodloužení, Mladá Boleslav - Sparta 4:3 po prodloužení, Olomouc - Třinec 6:0, Karlovy Vary - Liberec 4:5.
22.10.Parkujte u mrakodrapuUpozorňujeme motorizované návštěvníky extraligového zápasu mezi PSG Zlín versus Kometa Brno (pátek 23. října), aby využili bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkovali své vozy. Pozor! Parkoviště pod sportovní halou (nad točnou trolejbusů) je určeno výhradně pro obyvatele čtvrti Letná z důvodu rozsáhlé rekonstrukce vozovky na ulici Mostní.
22.10.Marušák se vrací!Zkušený obránce Jiří Marušák, který kvůli zlomenině navikulární kosti na pravé ruce nestihl začátek extraligy, se vrací po dlouhé dvouměsíční pauze do sestavy hokejistů PSG Zlín! Devětatřicetiletý bek nastoupí již v pátečním derby proti Kometě Brno. Marušák hrál naposledy 20. srpna v přípravném zápase ve Znojmě, začátkem záři musel na operaci zlomeného zápěstí a následovala dlouhá rehabilitace. Marušák se zapojil v posledních týdnech do přípravy hokejistů Zlína a nyní se vrací po zranění na extraligový led.
21.10.Prodej lístků na KometuVedení PSG Zlín upozorňuje v souvislosti s extraligovým utkáním 13. kola PSG Zlín – HC Kometa Brno, že vstupenky se budou prodávat v den utkání, tj. v pátek 23. října od 15 hodin u pokladen Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Ceny vstupenek: stání 110 Kč, sezení kategorie B 160 Kč, kategorie A 240 Kč. Derby s Kometou si vyžádá důležitá opatření a upozornění směrem k divákům. Věnujte pozornost článku na hlavní stránce.
21.10.Junioři v LitomyšliExtraligoví junioři HC PSG Zlín odehrají utkání 15. kola DHL extraligy s týmem HC Dynamo Pardubice na zimním stadion v Litomyšli. V tomto východočeském městě půjde o historicky první extraligové utkání juniorů. Zápas se uskuteční v pátek 23. října v 18 hodin. Pro svěřence Radka Pšurného bude zápas v Litomyšli snahou o prolomení černé šňůry devíti proher v řadě.
20.10.Hollweg bez trestuDisciplinární komise ELH se zabývala z podnětu extraligového klubu PSG Zlín ve zkráceném řízení nevybíravým zákrokem Ryana Hollwega na protihráče Tomáše Žižku v nedělním extraligovém utkání HC Škoda Plzeň – PSG Zlín. Disciplinárka pod vedením Karla Holého rozhodla, že Hollwega dále trestat nebude. „Zákrok byl veden rukou na protihráče, který byl v držení kotouče a rozhodčí ho správně posoudili jako vražení na hrazení,“ praví se v tiskovém prohlášení komise.
20.10.Úterní zápasyTipsport extraliga 2015/2016 - dohrávky 12. kola: Brno - Pardubice 6:1, Liberec - Vítkovice 4:1. Předehrávka 19. kola: Sparta - Litvínov 2:3 po samostatných nájezdech.
19.10.Fotogalerie z PlzněZ utkání 12. kola Tipsport extraligy HC Škoda Plzeň - PSG Zlín si můžete prohlédnout na našem webu obsáhlou fotoreportáž, jejímž autorem je fotograf Roman Turovský. Téměř šest desítek snímků si můžete prohlédnout zde. null
19.10.Chystá se nová aplikaceExtraligový klub PSG Zlín plánuje představení mobilní aplikace, která má ambice být nejlepší mezi sportovními kluby v České republice. Marketingové oddělení klubu ve spolupráci se společností B2A pracuje na vývoji aplikace od konce předchozí sezony, finální představení aplikace je naplánováno na neděli 1. listopadu, kdy se PSG Zlín utká na domácím ledě s celkem z Třince. Mobilní aplikace PSG Zlín má smělé ambice stát se nejlepší fan aplikací mezi českými sportovními kluby. Klub chystá se spuštěním aplikace informační kampaň formou videa, kde představí uživatelské rozhraní samotní hráči extraligového týmu PSG Zlín. Fanoušci si budou moci formou ankety na webu PSG Zlín vybrat dva hráče, kteří tuto aplikaci představí.
19.10.Dohrávka pro HradecTipsport extraliga 2015/2016 - dohrávka 12. kola: Hradec Králové - Karlovy Vary 3:1. Západočeši zůstávají v tabulce nadále na posledním místě. Mají stejný počet osmi bodů jako tým PSG Zlín, nicméně odehráli tři zápasy navíc.
18.10.Cenný bod z PlzněHokejisté PSG Zlín prohráli v zápase 12. kola Tipsport extraligy na ledě HC Škody Plzeň 2:3 po samostatných nájezdech. Vlachův soubor ve vyrovnaném duelu padl až v penaltovém rozstřelu. V prvních dvou třetinách dominoval defenzivní hokej a bezchybní gólmani, branky začaly padat až ve třetí třetině. Zlín srovnal v přesilových hrách těsný náskok Indiánů a nakonec veze ze západu Čech důležitý bod. Berani přenechali poslední příčku Karlovým Varům. Tipsport extraliga, 12. kolo: HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 3:2 po samostatných nájezdech (0:0, 0:0, 2:2 - 0:0), branky a nahrávky 45. min Kubalík (Lev, Kadlec), 50. Indrák (Kubalík, Jeřábek), rozhodující nájezd Johnson - 49. Kubiš (Čachotský, Cibák), 57. P. Holík (O. Veselý, Matějíček).
18.10.Výsledky 12. kolaTipsport extraliga - neděle 18. října: Třinec - Mladá Boleslav 4:3 po samostatných nájezdech, Sparta - Chomutov 4:0, Litvínov - Olomouc 3:2 po samostatných nájezdech. Zápas Hradec Králové - Karlovy Vary se hraje v pondělí 19. října, utkání Liberec - Vítkovice, Brno - Pardubice v úterý 20. října.
16.10.Balaštík v roli expertaBývalý hokejista Zlína a trojnásobný nejlepší střelec extraligy Jaroslav Balaštík bude hostem rozhlasové stanice Radiožurnál v pravidelném pořadu S mikrofonem za sportem. Zajímavými postřehy a odborným pohledem experta doplní rozhlasovou reportáž Tomáše Perutky z utkání PSG Zlín versus Bíli Tygři Liberec. Oblíbený pořad můžete poslouchat na rozhlasových vlnách od 19:05 do 20 hodin. Balaštík bude expertem na svém místě, neboť v loňské sezoně působil vedle Zlína i v Liberci.
16.10.Čtvrtá prohra domaHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 11. kola Tipsport extraligy s týmem Bílí Tygři Liberec 1:3 a stále jsou na domácím ledě jako jediný extraligový tým bez bodového zisku. Mužstvo zpod Ještědu se dostalo do vedení gólem již ve 4. minutě a druhý úspěch přidalo před polovinou zápasů. Vlachův soubor se dostal zpět do hry až ve třetí třetině, když snížil zásluhou využité přesilové hry. Poslední slovo však měli Tygři kteří zpečetili posun do čela extraligové tabulky gólem do prázdné sítě při neúspěšné power-play Zlína. Tipsport extraliga 2015/2016, 11. kolo: PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec 1:3 (0:1, 0:1, 1:1), branky a nahrávky: 50. min Kotvan (O. Veselý) - 4. Bakoš (Radivojevič, Bulíř), 28. Vampola, 60. Radivojevič (Šimek).
16.10.Výsledky 11. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - pátek 16. října: Olomouc - Vítkovice 2:3 po prodloužení, Mladá Boleslav - Brno 4:0, Chomutov - Hradec Králové 2:1 po samostatných nájezdech, PSG Zlín - Liberec 1:3, Karlovy Vary - Litvínov 2:3, Pardubice - Sparta 2:4. Předehrávka Třinec - Plzeň 5:1.
15.10.Autogramiáda P. KubišeMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje od třetího domácího zápasu novinku prostřednictvím tistěného programu ZLÍNSKÉ BULY. V každém čísle vám nabídneme plakát jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 15 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Plakát budete mít možnost doplnit si hned po utkání o věnování nebo podpis tohoto hráče. Během domácích zápasů Beranů na zimním stadionu Luďka Čajky v základní části Tipsport extraligy máte možnost získat plakát a podpisy všech hokejistů Zlína! Po pátečním zápase s Libercem bude podpisy rozdávat útočník Pavel Kubiš.
14.10.Hokejové předehrávkyTipsport extraliga 2015/2015 - předehrávka 11. kola: Třinec - Plzeň 5:1. Předehrávka 17. kola: Sparta - Karlovy Vary 1:2 po samostatných nájezdech.
13.10.Berani dvakrát v TVHokejisté PSG Zlín se představí dvakrát v přímém přenosu na obrazovkách sportovního kanálu ČT SPORT v rámci pořadu Buly - hokej živě. Nejdříve v rámci 12. kola Tipsport extraligy v neděli 18. října při venkovním utkání v Plzni (začátek pořadu v 17 hodin) a poté v neděli 1. listopadu při domácím zápase s Třincem (začátek vysílání v 15 hodin) v 16. extraligovém kole.
11.10.Z Hradce bez bodůHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 10. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Mountfield HK Hradec Králové 1:2. Vlachův soubor vyšel po třech venkovních zápasech s bodovým ziskem tentokrát naprázdno. Tradičně v zápasech Zlína s Hradcem mnoho gólů nepadlo a dominovaly defenzivy. Východočeši se dostali před polovinou zápasu do dvoubrankového vedení. Berani snížili v 52. minutě na rozdíl kontaktního gólu, ale přes velký nápor už vyrovnat nedokázali. Jedinou branku zaznamenal Robert Říčka. Tipsport extraliga 2015/2016, 10. kolo: Mountfield HK - PSG Zlín 2:1 (1:0, 1:0, 0:1), branky a nahrávky: 5. min Červený (Knotek, Kudrna), 27. Courchaine (Bednář, Pilař) - 52. Říčka (Okál).
11.10.Výsledky 10. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - neděle 11. října: Sparta - Třinec 7:5, Liberec - Olomouc 0:1, Plzeň - Mladá Boleslav 3:1, Hradec Králové - PSG Zlín 2:1, Litvínov - Pardubice 1:2, Brno - Chomutov 6:4. Sobotní předehrávka: Vítkovice - Karlovy Vary 6:1.
9.10.Doma s prázdnouHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 9. kola Tipsport extraligy doma s Vítkovicemi 3:5 a na vlastním ledě stále čekají na bodový zisk. Vlachův soubor třikrát srovnal stav, nicméně na čtvrtý gól soupeře v 57. minutě z hole Rostislava Olesze již nenašel odpověď. Zlín se ještě pokusil v závěrečné minutě o power-play, ale Vítkovice zpečetily cennou výhru za tři body gólem do prázdné sítě. Ostravané přestříleli zlínské hokejisty v počtu střel vysokým rozdílem 41:22! Tipsport extraliga 2015/2016, 9. kolo: PSG Zlín - HC Vítkovice Steel 3:5 (1:1, 1:1, 1:3), branky a nahrávky: 17. min Matějíček (P. Holík), 26. T. Sýkora (Kubiš), 56. Kotvan (A. Holík, Říčka) - 6. Szturc (Zdráhal, Balán), 24. Klok (Strapáč), 53. Strapáč (Olesz, Szturc), 57. Olesz (Čerešňák, Burger), 60. Balán.
9.10.Výsledky 9. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - pátek 9. října: Třinec - Brno 1:2, Chomutov - Litvínov 1:0, PSG Zlín - Vítkovice 3:5, Mladá Boleslav - Hradec Králové 4:1, Olomouc - Karlovy Vary 2:1, Pardubice - Liberec 1:4, Sparta - Plzeň 5:4 po prodloužení.
8.10.Autogramiáda A. HolíkaMarketingové oddělení PSG Zlín připravuje pro fanoušky zlínského hokeje od třetího domácího zápasu s HC Vítkovice Steel (pátek 9. října) novinku prostřednictvím tistěného programu ZLÍNSKÉ BULY. V každém čísle vám nabídneme plakát jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 15 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Plakát budete mít možnost doplnit si hned po utkání o věnování nebo podpis tohoto hráče. Během domácích zápasů Beranů na zimním stadionu Luďka Čajky v základní části Tipsport extraligy máte možnost získat plakát a podpisy všech hokejistů Zlína! Po pátečním zápase s Vítkovicemi bude podpisy rozdávat obránce Aleš Holík.
4.10.Cenná výhra ve Varech!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 8. kola Tipsport extraligy na ledě HC Energie Karlovy Vary 2:1 a získali na západě Čech tři cenné body za výhru. Vlachův soubor šel do vedení ve dvojnásobné přesilovce již ve 4. minutě. Domácí vyrovnali na začátku druhé třetiny zásluhou proměněného trestného střílení. Rozhodující gól padl ve 35. minutě. Energie promarnila ve třetí třetině tři přesilové hry i zásluhou velmi dobrého výkonu brankáře Libore Kašíka. Branky zaznamenali Robert Říčka a premiérově se trefil ve zlínském dresu Martin Cibák. Tipsport extraliga 2015/2016 - 8. kolo: HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 1:2 (0:1, 1:1, 0:0), branky a nahrávky 23. min Marosz z trstného střílení - 4. Říčka (T. Sýkora), 35. Cibák (Kubiš, T. Sýkora).
4.10.Výsledky 8. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - neděle 4. října: Liberec - Chomutov 3:2 po prodloužení, Karlovy Vary - PSG Zlín 1:2, Hradec Králové - Plzeň 2:6, Olomouc - Pardubice 2:1, Litvínov - Třinec 1:4, Brno - Sparta 5:3. Zápas Vítkovice - Mladá Boleslav se hraje 8. prosince.
2.10.Pozvánka na florbalFlorbalisté Panthers Otrokovice sehrají v Tipsport Superlize v pondělí 5. října od 18 hodin důležitý zápas ve zlínské sportovní hale Euronics proti týmu Bulldogs Brno. Slavnostní vhazování obstará bývalý kapitán hokejistů PSG Zlín a trojnásobný mistr světa Petr Čajánek. Přijďte se podívat na florbal nejvyšší úrovně. Další podrobnosti na webových stránkách www.panteri.cz
2.10.Výsledky 7. kolaTipsport extraliga 2015/2016 - pátek 2. října: Chomutov - Karlovy Vary 0:2, Plzeň - Brno 4:3, Litvínov - Mladá Boleslav 3:2 po samostatných nájezdech, Hradec Králové - Třinec 5:3, Pardubice - Vítkovice 1:6. Středeční předehrávka: Liberec - Sparta 5:4 po samostatných nájezdech. Utkání PSG Zlín - Olomouc bylo odloženo na 27. října.