Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.10.Berani padli s BolkouHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 17. kola Tipsport extrsligy na domácím ledě s týmem BK Mladá Boleslav 1:5 a po sérii předchozích čtyř výher doma poznali hořkost porážky. Středočeši šli do vedení zásluhou využité přesilovky ve 12. minutě, Berani ještě srovnali stav před první sirénou. O osudu utkání rozhodla druhé třetina, ve které hosté dali dvě branky, zatímco Zlínští upadli do útlumu, ze kterého se do konce utkání již nedostali. Bruslařský klub přidal ve třetím dějství další dva góly a zaslouženě si odvezl do města automobilů tři body. Tipsport extraliga 2016/2017: PSG Zlín - BK Mladá Boleslav 1:5 (1:1, 0:2, 0:2), branky a nahrávky: 17. min Kubiš (Roman Vlach, Honejsek) - 12. Urban (Hyka, Orsava), 29. M. Látal (Vampola), 33. Klepiš (Kučný, Vampola), 54. Lenc (Vampola), 58. Hyka (Trončinský).
30.10.Výsledky 17. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - neděle 30. října: Třinec - Sparta 3:2, PSG Zlín - Mladá Boleslav 1:5, Liberec - Pardubice 4:2, Olomouc - Karlovy Vary 3:0, Hradec Králové - Vítkovice 2:1, Chomutov - Litvínov 2:4, Brno - Plzeň 8:5.
29.10.Fotoreport z OstravyPodívejte se na fotoreportáž z extraligového utkání 16. kola Tipsport extraligy HC Vítkovice Ridera versus PSG Zlín prostřednictvím více než 60 snímků fotografa Jiřího Zaňáta. Fotoreportáž z OSTRAVAR ARÉNY najdete na tomto odkazu zdenull
29.10.Zápas u Hanáků v TVUtkání 24. kola Tipsport extraligy HC Olomouc - PSG Zlín bude v pátek 25. listopadu vysílat Česká televize na sportovním kanálu ČT sport od 17 hodin v rámci pořadu Buly - hokej živě. Začátek moravského derby je stanoven na 17:20 hodin.
29.10.Podpisy rozdá KubišMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje prostřednictvím tištěného programu ZLÍNSKÉ BULY i v letošní sezoně opět oblíbenou autogramiádu. V každém čísle Vám nabídneme plakátové foto jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 20 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Máte možnost doplnit si plakát hned po utkání o věnování nebo podpis hráče. Po nedělním zápase s Mladou Boleslaví bude podpisy rozdávat útočník Pavel Kubiš.
28.10.Staň se rozhodčím!Komise rozhodčích ledního hokeje Zlínského kraje pořádá nábor nových rozhodčích ve Zlínském kraji. Pokud máte zájem, stát se rozhodčím ledního hokeje, stačí zaslat na sekretariát Zlínského KVV ČSLH (ks-zlinsky@cslh.cz) svůj e-mailový kontakt s předmětem „Chci pískat“ a obratem budete kontaktováni. Předběžný termín školení rozhodčích byl stanoven na polovinu prosince 2016. Další podrobnosti naleznete v náborovém letáku zde null
28.10.Horák v útokuVzhledem k nedostatku útočníků nastoupí v dnešním utkání 16. kola Tipsport extraligy ve Vítkovicích obránce Oldřich Horák na pravém křídle čtvrtého útoku, který povede přerovský Michal Popelka. Na levém křídle čtvrté řady bude hrát Jiří Goiš z Přerova. Zlín využije z hráčů první ligy ještě služeb Jana Maruny z Havířova. Berani nadále zápasí s velkou marodkou v ofenzivě, mimo hru stále zůstávají Ondřej Veselý, Jiří Ondráček, Zdeněk Okál a David Šťastný. Po jednozápasové odmlce se vrací do sestavy slovenský reprezentační obránce Oldrich Kotvan.
28.10.Bod z VítkovicHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 16. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 1:2 po prodloužení. Berani vybojovali z přímého souboje o desáté místo jeden bod. Oba týmy se potýkají s velkou marodkou a nastoupily bez svých kapitánů - Rostislava Olesze a Ondřeje Veselého. Zlín se ujal vedení gólem Pavla Kubiše z 29. minuty. Ostravané srovnali stav na začátku třetí třetiny a o bonusovém bodu rozhodli již ve 33. vteřině prodloužení. Velmi dobrý výkon předvedl brankář Libor Kašík, který kryl celkem 39 střel a má velký podíl na vybojovaném bodu. Tipsport extraliga 2016/2017: HC Vítkovice Ridera - PSG Zlín 2:1 po prodloužení (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0). Branky a nahrávky: 44. min Y. Stastny (Vandas, Szturc), 61. Vandas (Hrbas, Stastny) - 29. Kubiš (Honejsek, Roman Vlach).
28.10.Výsledky 16. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - pátek 28. října: Plzeň - Chomutov 2:1, Vítkovice - PSG Zlín 2:1 v prodloužení, Pardubice - Olomouc 2:1, Třinec - Litvínov 2:3 v prodloužení, Mladá Boleslav - Brno 2:4, Karlovy Vary - Hradec Králové 0:2. Předehrávka Sparta - Liberec 1:4.
27.10.V neděli od 15:30 hodinExtraligový klub PSG Zlín oznamuje, že od 30. října je stanoveno úvodní buly nedělních zápasů v Tipsport extralize na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v 15:30 hodin. Zlínský klub stanovil dřívější začátek nedělních zápasů již před třemi lety s cílem přilákat do hlediště rodiny s dětmi. Akce se osvědčila i v dalších extraligových sezonách, a tak vedení zlínského hokeje stanovilo s koncem letního času dřívější začátky nedělních duelů na zlínském ledě i v rámci letošní sezony. Poprvé půjdeme na extraligový hokej ve Zlíně s časným odpoledním začátkem ještě před úvodní extraligovou přestávkou, v neděli 30. října přivítají Berani mužstvo BK Mladá Boleslav. Pokladny ZS budou otevřeny od 14 hodin.
25.10.Úterní zápasyTipsport extraliga 2016/2017 - úterý 25. října: předehrávka 16. kola: Sparta - Liberec 1:4. Předehrávka 34. kola: Plzeň - Hradec Králové 3:1.
23.10.Proti Vervě Štumpf Hokejisté PSG Zlín stále bojují s velkou marodkou v útoku. V sestavě Beranů nastupují hráči z první ligy, které má Zlín k dispozici v rámci střídavých startů. V zápase proti Litvínovu nastoupí ve zlínském dresu útočníci Daniel Štumpf a Jan Maruna z Havířova. K dispozici budou rovněž Jiří Goiš a Michal Popelka z Přerova, kteří byli na soupisce již v pátečním utkání s Kometou Brno.
23.10.13. výhra v řadě doma!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 15. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Verva Litvínov 4:1 a ukončili vítěznou šňůru Severočechů, která se zastavila na osmi výhrách v řadě. Berani navíc potvrdili, že nad týmem zpod Krušných hor umí zahrát, neboť ho porazili již potřinácté v řadě na domácím ledě. Poslední vousatá výhra Litvínova se datuje k lednu 2010, od té doby soupeř čeká více než šest let na vítězství v Baťově městě. Zlínští hokejisté položili základ k výhře v úvodní třetině, kdy využili dvě přesilové hry. Severočeši se nevzdali, bojovali, ale v koncovce neuspěli a pouze jednou překonali brankáře Libora Kašíka. Rozsáhlou marodku svěřenců Rostislava Vlacha ještě rozšířil obránce Oldrich Kotvan kvůli nespecifikovanému zranění. Tipsport extraliga 2016/2017, 15. kolo: PSG Zlín - HC Verva Litvínov 4:1 (2:0, 0:0, 2:1), branky a nahrávky: 4. min Kubiš (Blaťák, Bořuta), 18. Říčka (Bukarts), 43. Bukarts, 59. P. Holík - 46. V. Hübl (T. Pavelka).
23.10.Výsledky 15. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - neděle 23. října: Třinec - Plzeň 3:4, Sparta - Pardubice 4:1, Liberec - Karlovy Vary 2:0, PSG Zlín - Litvínov 4:1, Olomouc - Mladá Boleslav 2:1, Hradec Králové - Brno 5:1, Chomutov - Vítkovice 4:0.
22.10.Foto z derby s BrnemPodívejte se na fotoreportáž z extraligového utkání 14. kola Tipsport extraligy HC Kometa Brno versus PSG Zlín prostřednictvím 60 snímků fotografa Jiřího Zaňáta. Fotoreportáž z brněnské arény najdete na tomto odkazu zdenull
22.10.Autogramiádu má ŘíčkaMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje prostřednictvím tištěného programu ZLÍNSKÉ BULY i v letošní sezoně opět oblíbenou autogramiádu. V každém čísle Vám nabídneme plakátové foto jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 20 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Máte možnost doplnit si plakát hned po utkání o věnování nebo podpis hráče. Po nedělním zápase s Litvínovem bude podpisy rozdávat útočník elitní formace Robert Říčka.
21.10.Prohra v derbyHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 14. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Kometa Brno 2:4. Berani drželi s lídrem extraligy krok až do 31. minuty, kdy podruhé vyrovnali stav utkání. Poté ale inkasovali v rozmezí 24 vteřin dva góly, které rozhodly o vítězi moravského derby před vyprodanou brněnskou arénou. Branky zaznamenali Petr Holík a Roman Vlach. Zlín hrál kvůli marodce pouze na tři útoky, mimo hru zůstává stále zraněné kvarteto hráčů základní sestavy. Tipsport extraliga 2016/2017, 14. kolo: HC Kometa Brno - PSG Zlín 4:2 (1:1, 3:1, 0:0), branky a nahrávky: 5. min O. Němec (M. Erat), 26. Zaťovič (M. Kvapil, M. Erat), 31. M. Erat (M. Kvapil, Štencel), 32. Vincour (Gulaši) - 18. P. Holík (Bukarts, Kotvan), 31. Roman Vlach (Matějíček).
21.10.Výsledky 14. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - pátek 21. října: Vítkovice - Sparta 3:1, Brno - PSG Zlín 4:2, Plzeň - Liberec 0:5, Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:1, Litvínov - Olomouc 3:2 po nájezdech, Pardubice - Třinec 0:4, Karlovy Vary - Chomutov 4:3 po prodloužení.
20.10.Turek končí ve ZvolenuBývalý zlínský asistent Josef Turek, který v minulosti vedl i extraligový Třinec, skončil na lavičce Zvolenu v roli hlavního trenéra. Vedení účastníka slovenské extraligy ho odvolalo vzhledem ke špatným výsledkům a osudným se mu staly prohry v Martinu 2:7 a Žilině 4:6. Zvolen je v průběžné tabulce až na osmém místě s 20 body. Turek byl odvolán od týmu, který nepřetržitě trénoval od sezony 2014/2015, po čtvrtečním tréninku společně asistentem Andrejem Podkonickým.
19.10.Holík odehraje KarjaluTrenér české reprezentace Josef Jandač oznámil nominaci na úvodní turnaj v rámci Euro Hockey Tour 2016/2017, kterým bude na začátku listopadu Karjala Cup v Helsinkách (3. – 6. listopadu). V nominaci národního týmu se objevil útočník PSG Zlín Petr Holík, dres seniorské reprezentace oblékne i zlínský odchovanec Petr Zámorský, v současnosti obránce švédského týmu Örebro HK v Elitserien. Čeští hokejisté i s Holíkem a Zámorským mají sraz v úterý 1. listopadu v Plzni, kde se odehraje ve čtvrtek 3. listopadu od 18 hodin úvodní zápas Karjaly se Švédskem. Další dva zápasy čekají na svěřence trenéra Jandače již v Helsinkách, v sobotu 5. listopadu s domácími Finy (začátek v 16:30 hodin), den poté zakončí turnaj soubojem proti Rusku (12:30 hodin).
18.10.Úterní dohrávkyTipsport extraliga 2016/2017 - úterý 18. října: dohrávka 9. kola: Vítkovice - Plzeň 4:1, dohrávka 12. kola: Sparta - Karlovy Vary 3:1, předehrávka 32. kola: Litvínov - Hradec Králové 3:2 po prodloužení.
18.10.Hrazdira do PorubyJednadvacetiletý útočník David Hrazdira odchází na hostování do druholigového týmu HC RT TORAX Poruba s možností střídavých startů v mateřském Zlíně. Hrazdira byl na začátku sezony poslán na měsíční hostování do prvoligového Havířova, poté se vrátil do Zlína, kde odehrál 3 premiérové zápasy v extralize bez kanadského bodu. V loňské sezoně hrál první ligu v Přerově a zbytek sezony dokončil ve Vsetíně (2. liga). Předtím krátce působil i ve slovenské extralize, v týmech Trenčína a Nitry odehrál 12 zápasů.
17.10.Foto z utkání ve VarechPodívejte se na fotoreportáž z extraligového utkání 13. kola Tipsport extraligy HC Energie Karlovy Vary versus PSG Zlín prostřednictvím snímků fotografa Romana Turovského. Fotoreportáž najdete na tomto odkazu zdenull
16.10.Nastoupí ČachotskýV rámci střídavých startů z první ligy nastoupí v dresu PSG Zlín v extraligovém utkání v Karlových Varech útočník Tomáš Čachotský z Jihlavy. Čtyřiatřicetiletý útočník působil v loňské sezoně ve Zlíně, když nasbíral v 54 zápasech 20 kanadských bodů za 8 gólů a 12 nahrávek. Jihlavský kapitán patří v letošní sezoně opět k nejlepším hráčům WSM ligy, v kanadském bodování je na třetím místě, když nasbíral ve 14 zápasech 16 bodů za 6 gólů a 10 nahrávek. Na ledě Varů se objeví ve zlínské sestavě vzhledem k marodce dále z první ligy Jiří Goiš z Přerova a Antonín Pechanec z Havířova.
16.10.Prohra ve VarechHokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 13. kola Tipsport extraligy na ledě posledního celku tabulky HC Energie Karlovy Vary 4:7 a o předchozích třech výhrách prohráli a zůstali bez bodů. Západočeši zaskočili Zlín třemi góly během 83 vteřin na začátku utkání a na začátku osmé minuty vedli již 3:0. Vlachův soubor se nevzdal, snížil na rozdíl jediného gólu (3:2), ale Energie opět zabrala a ještě před druhou sirénou si vzala zpět tříbrankový náskok. Na zasloužené výhře pro domácí tým po předchozích sedmi prohrách nic nezměnil ani divoký závěr. Berani nastoupili vzhledem k marodce opět v nekompletním složení. Tipsport extraliga 2016/2017, 13. kolo: HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín 7:4 (3:1, 2:1, 2:2), branky a nahrávky: 6. min Gríger (Flek), 7. Rýgl (Mikulík, Tuominen), 8. Rýgl (T. Dvořák, V. Tomeček), 30. V. Tomeček (Mullane, Sičák), 37. Harkabus (Gríger, Závorka), 55. Mikulík (Harant), 60. V. Tomeček (Skuhravý) - 19. Říčka (Roman Vlach, Honejsek), 25. Kubiš (Podešva, Čachotský), 58. Kubiš (P. Holík, Marušák), 59. Honejsek (Chytil, Roman Vlach).
16.10.Výsledky 13. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - neděle 16. října: Plzeň - Sparta 0:5, Karlovy Vary - PSG Zlín 7:4, Hradec Králové - Chomutov 3:2, Brno - Olomouc 5:3, Litvínov - Pardubice 2:0, Mladá Boleslav - Liberec 0:3, Vítkovice - Třinec 0:5.
15.10.Štůrala pomáhá PřerovuBrankář PSG Zlín Tomáš Štůrala si odbyl úspěšnou premiéru v dresu prvoligového Přerova, za který nastoupil v utkání 15. kola WSM ligy na ledě Mostu a přispěl k výhře Zubrů 4:1. Jednatřicetiletý zkušený gólman má s první ligou bohaté zkušenosti z působení v Třebíči a Šumperku a Přerovu nyní vypomáhá při zranění gólmana Lukáše Klimeše. Rodák z Nového Jičína si při úspěšném návratu do první ligy připsal 27 úspěšných zákroků a za svá záda pustil pouze jednu střelu. Štůrala po utkání nocoval v Mostě a v neděli po poledni se připojí k týmu PSG Zlín, který hraje v Karlových Varech. Za Havířov nastoupil v týdnu ke dvěma zápasům ve WSM lize zlínský obránce Oldřich Horák.
14.10.Rozhodl gól KotvanaHokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 12. kola Tipsport extraligy nad týmem Mountfield HK Hradec Králové 3:2 po prodloužení a prodloužili vítěznou sérii ns tři zápasy v řadě. Berani odehráli zápas kvůli rozsáhlé marodce pouze na tři útoky. Čtyři tisícovky diváků viděly v ochozech Zimního stadionu Luďka Čajky defenzivní bitvu, kterou rozseklo až prodloužení. Hradec šel do vedení již v 5. minutě po šťastném gólu, Vlachova družina srovnala stav před polovinou utkání. Zlínští strhli vedení na svou stranu zásluhou využité přesilovky v 56. minutě, ale Mountfield vyrovnal za pouhých devatenáct vteřin. Utkání dospělo do nastavení, ve kterém domácí srazili Hradec do kolen. Za necelou minutu potrestali faul kapitána Bednáře rozhodujícím gólem. První zápas v letošní sezoně odehrál ve Zlíně Daniel Štumpf z Havířova. Tipsport extraliga 2016/2017, 12. kolo: PSG Zlín - Mountfield HK Hradec Králové 3:2 po prodloužení (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0), branky a nahrávky: 28. min Bukarts (Chytil), 56. P. Holík (Bukarts, Kotvan), 62. Kotvan (P. Holík) - 5. Nedvídek (Pavlas, Potulny), 56. Džerinš (Štajnoch, Jarůšek).
14.10.Výsledky 12. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - pátek 14. října: Pardubice - Plzeň 4:2, Třinec - Mladá Boleslav 4:3 po nájezdech, Litvínov - Liberec 3:2 po prodloužení, Chomutov - Brno 4:3 po prodloužení, PSG Zlín - Hradec Králové 3:2 po prodloužení, Olomouc - Vítkovice 2:4. Zápas Sparta - Karlovy Vary se hraje v úterý 18. října.
13.10.Podpisy rozdá HonejsekMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje prostřednictvím tistěného programu ZLÍNSKÉ BULY i v letošní sezoně opět oblíbenou autogramiádu. V každém čísle Vám nabídneme plakátové foto jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 20 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Máte možnost doplnit si plakát hned po utkání o věnování nebo podpis hráče. Po pátečním střetnutí s Hradcem Králové bude podpisy rozdávat útočník Antonín Honejsek.
11.10.Premiéra PechanceTým PSG Zlín při dohrávce 6. kola na ledě Pardubic nasadí vzhledem k marodce (Veselý, Ondráček, Okál, Gago) do boje tři nové tváře v letošní sezoně. Jedná se o hráče, které zlínský klub může využít v rámci střídavých startů z první ligy. Poprvé zlínský dres oblékne pětadvacetiletý havířovský útočník Antonín Pechanec, který má s extraligou zkušenosti již v dresu Třince, kde odehrál 12 utkání. Podruhé oblékne dres PSG Zlín Jiří Goiš z Přerova, poprvé naskočil do nejvyšší soutěže v loňské sezoně ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play off se Spartou. Nejvíce zkušeností s extraligou má sedmadvacetiletý forvard Jiří Maruna, jenž odehrál v loňské sezoně ve Zlíně 47 zápasů a vstřelil 9 gólů.
11.10.Výhra v PardubicíchHokejisté PSG Zlín vyhráli v dohrávce 6. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dynamo Pardubice 3:2 a posunuli se do elitní desítky v tabulce. Berani bez zraněného kapitána Veselého se ujali vedení v první třetině, ale Východočeši srovnali stav v závěru druhé dvacetiminutovky. Zlínští rozhodli o cenné výhře v závěrečném dějství, druhý gól dali 39 vteřin po začátku třetí třetiny a další přidali ve 48. minutě. Dynamo v závěru sáhlo k power-play, ale dokázalo pouze snížit. Branky zaznamenali Jiří Goiš, Roberts Bukarts a Pavel Kubiš. Vzhledem k marodce nastoupili ve zlínské sestavě hosté z první ligy: Jan Maruna, Antonín Pechanec z Havířova a přerovský Jiří Goiš, který zaznamenal první extraligový gól. Beranům se v Pardubicích daří, vyhráli zde již počtvrté v řadě. Tipsport extraliga 2016/2017, dohrávka 6. kola: HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín 2:3 (0:1, 1:0, 1:2), branky a nahrávky: 38. min Leduc (T. Kaut), 60. Ščotka (Čáslava, Mallet) - 16. Goiš (Blaťák, Honejsek), 41. Bukarts (Říčka), 48. Kubiš (D. Šťastný).
9.10.Výhra v derby s HanákyHokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 11. kola Tipsport extraligy nad Olomoucí 3:1 a vybojovali tříbodové vítězství. Hosté se sice dostali na začátku 5. minuty do vedení, ale Berani za pouhých dvacet vteřin vyrovnali a ještě v první třetině strhli vedení na svou stranu. Klid do domácího tábora přinesl až třetí gól ve 44. minutě. Hanáci se snažili zkorigovat nepříznivý výsledek, ale zlínská defenziva pracovala výborně a nedovolila soupeři vstřelit kontaktní gól a zdramatizovat utkání. Branky Zlína zaznamenali Martin Podešva, Jiří Marušák a David Šťastný. Tipsport extraliga 2016/2017, 11. kolo: PSG Zlín - HC Olomouc 3:1 (2:1, 0:0, 1:0), branky a nahrávky: 5. min Podešva (D. Šťastný, Kubiš), 17. Marušák (Kubiš), 44. D. Šťastný (Roman Vlach) - 5. J. Mikúš (Skladaný, Eberle).
9.10.Výsledky 11. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - neděle 9. října: Karlovy Vary - Plzeň 1:2 po nájezdech, Vítkovice - Pardubice 2:0, PSG Zlín - Olomouc 3:1, Hradec Králové - Třinec 3:2 v nájezdech, Litvínov - Sparta 5:1, Mladá Boleslav - Chomutov 4:2, Brno - Liberec 5:1.
8.10.Přijďte si pro foto!Na vybrané zápasy Tipsport extraligy připravila pojištovna Generali pro fanoušky Smilebox. Fotobudku, ze které si můžete odnést vzpomínku na zápas v podobě fotografií se svými přáteli nebo rodinou. Nezapomeňte si přijít pro svou fotografii v neděli 9. října na utkání zlínských Beranů s HC Olomouc, kdy bude Smilebox umístěný v rohu u ledové plochy mezi sektorem B a stáním pro rodiny s dětmi na ZS Luďka Čajky ve Zlíně. ocení fanoušků bude probíhat cca jednu hodinu před začátkem zápasu, v obou přestávkách extraligového utkání a poté ještě deset minut během třetí třetiny. Přijďte si pro svou fotografii do Smileboxu!
7.10.Jordán jde do Kazaně!Zlínský odchovanec a český reprezentant Michal Jordán mění NHL za KHL a stěhuje se do Tatarstánu. Účastník Světového poháru v hokeji se dohodl na angažmá v týmu účastníka Kontinentální hokejového ligy AK Bars Kazaň. Šestadvacetiletý účastník posledních tří světových šampionátů působil v zámoří od roku 2007, o rok později byl draftován Carolinou. V zámoří hrál nejdříve OHL ve Windsoru a v Plymouthu a poté nastupoval převážně na farmě Hurricanes. V NHL odehrál 79 utkání a připsal si sedm bodů za tři trefy a čtyři asistence.
7.10.Prohra v ChomutověHokejisté PSG Zlín prohráli v zápase 10. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Piráti Chomutov 3:6 a vyšli bodově naprázdno. Veselý a spol. se sice ujali vedení, ale Severočeši ještě před první sirénou strhli vedení na svou stranu a v polovině utkání si vytvořili již třígólový náskok. Ofenzivně laděný Chomutov využil v zápase třikrát přesilovou hru a od druhé třetiny měl duel ve své režii. Piráti si po předchozích třech prohrách připsali opět výhru, zatímco Zlín nenavázal na předchozí tři výhry s Chomutovem ve vzájemných soubojích. Po zranění se vrátili do sestavy centři Roman Vlach a Martin Podešva. Tipsport extraliga 2016/2017, 10. kolo: Piráti Chomutov - PSG Zlín 6:3 (3:2, 2:0, 1:1), branky a nahrávky: 4. min Kämpf (V. Růžička ml., Valach), 8. V. Růžička ml (Kaše. Tomica), 20. Poletín (Skokan, Valach), 24. Kaše (V. Růžička ml., Rutta), 30. Huml, 54. V. Růžička ml. (Kämpf, Kaše) - 3. Říčka (Kotvan, Bukarts), 18. P. Holík (Kotvan), 45. D. Šťastný z trestného střílení.
7.10.Výsledky 10. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - pátek 7. října: Třinec - Brno 4:3 po prodloužení, Plzeň - Litvínov 3:4, Chomutov - PSG Zlín 6:3, Liberec - Vítkovice 3:1, Olomouc - Hradec Králové 3:4 po prodloužení, Sparta - Mladá Boleslav 9:0. Zápas Pardubice - Karlovy Vary 5:3 se hrál v úterý 4. října.
5.10.Foto ze SmileboxuNa vybrané zápasy Tipsport extraligy připravila pojištovna Generali pro fanoušky Smilebox. Fotobudku, ze které si můžete odnést vzpomínku na zápas v podobě fotografií se svými přáteli nebo rodinou. Nezapoměnte si přijít pro svou fotografii v neděli 9. října na Zimní stadion Luďka Čajky ve Zlíně, kdy se utkají od 17 hodin hokejisté PSG Zlín s Olomoucí.
5.10.Nepřehlédněte!Nakupujete na internetu? Zapojili jsme se do projektu Mygivt, který spolupracuje s více než 300 eshopy. Stačí před každým nákupem navštívit web PSG Zlín a jít na eshop přes horní nákupní lištu – část peněz z vašeho nákupu půjde na podporu klubu a vy nezaplatíte nic navíc! Děkujeme, že na nás myslíte!
4.10.Předehrávka 10. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - úterý 4. října: Pardubice - Karlovy Vary 5:3. Výhra Pardubic poslala ke dnu v extaligové tabulce právě hokejisty z lázeňského města.
2.10.Kubiš vyvázl bez trestuÚtočník PSG Zlín Pavel Kubiš po zákroku na sparťana Tomáše Netíka v utkání 8. kola Tipsport extraligy dále nebude trestán a může nastoupit v dnešním utkání proti Třinci. „Předseda disciplinární komise ELH po konzultaci s předsedou komise rozhodčích Vladimírem Šindlerem a ředitelem soutěže Josefem Řezníčkem rozhodl, že zákrok, který nebyl veden s úmyslem zasáhnout protihráče kolenem, dalšího disciplinárního potrestání nevyžaduje a řízení s hráčem Pavlem Kubišem, PSG Zlín zastavil," uvádí se v tiskové zprávě ČSLH.
2.10.Výhra v nájezdech!Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 9. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Oceláři Třinec 4:3 po samostatných nájezdech. Veselý a spol. předvedli v oslabené sestavě bez tří hráčů základní sestavy husarský kousek a jako první celek v extralize uštědřili Třinci porážku. Dramatický zápas rozsekly až nájezdy, ve kterých se jako jediný nájezdník trefil Antonín Honejsek. Tipsport extraliga 2016/2017, 9. kolo: PSG Zlín - HC Oceláři Třinec 4:3 po samostatných nájezdech (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0), branky a nahrávky: 1. min Bukarts (Marušák, P. Holík), 35. Honejsek (Marušák, O. Veselý), 53. P. Holík (Bukarts, Říčka), rozhodující nájezd Honejsek - 15. Kreps (Rákos), 24. Chmielewski (Marosz, Hrňa), 39. Adamský (Polanský, M. Doudera).
2.10.Výsledky 9. kolaTipsport extraliga 2016/2017 - neděle 2. října: Chomutov - Olomouc 1:4, Karlovy Vary - Litvínov 1:3, Brno - Sparta 6:2, PSG Zlín - Třinec 4:3 po samostatných nájezdech, Hradec Králové - Liberec 3:2 po samostatných nájezdech, Mladá Boleslav - Pardubice 2:1. Utkání Vítkovice - Plzeň se hraje 18. října.
1.10.Podpisy rozdá OndráčekMarketingové oddělení PSG Zlín připravilo pro fanoušky zlínského hokeje prostřednictvím tistěného programu ZLÍNSKÉ BULY i v letošní sezoně opět oblíbenou autogramiádu. V každém čísle Vám nabídneme plakátové foto jednoho z hráčů extraligového týmu PSG Zlín. Tento hráč bude mít 20 minut po skončení daného utkání autogramiádu přímo u domácí střídačky. Máte možnost doplnit si plakát hned po utkání o věnování nebo podpis hráče. Po nedělním střetnutí s lídrem extraligy z Třince bude podpisy rozdávat útočník Jiří Ondráček.