Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

19.6.Fotbal v LoučceHokejisté PSG Zlín sehrají v rámci letní přípravy na nadcházející sezonu několik fotbalových zápasů s týmy z regionu. Ten nejbližší proběhne v pátek 21. června od 17 hodin v Loučce u Vizovic. Vstupné je dobrovolné, program moderuje Vašek Řepa, výtěžek z benefičního utkání půjde na výstavbu kaple v Loučce a charitativní projekty PSG Zlín. Hokejisté odehrají do konce suché přípravy ještě dva fotbalové zápasy, ve čtvrtek 27. června od 17 hodin v Chvalčově a v sobotu 29. června v Lužkovicích.
14.6.Filip Čech otcem!Útočník PSG Zlín Filip Čech se stal v pátek 14. června novopečeným otcem. Manželka Simona mu porodila ve zlínské Krajské nemocnici Tomáše Bati syna Adama, který měří 52 cm a váží 3,4 kg. Rodina Čechů má dalšího pokračovatele úspěšného hokejového rodu! Filipův otec Zdeněk patří k velkým postavám zlínského hokeje a v současnosti trénuje ve Zlíně žáky, bratr Martin byl členem týmu, který vybojoval v roce 2004 pro Zlín historický titul. Adamovi přejeme v životě hodně zdraví a štěstí!
6.6.Berani míří do TureckaSlunečné počasí a teplé podnebí čeká v příštím týdnu úřadující hokejové vicemistry ze Zlína. Zatímco v posledních dnech narušilo přípravu chladné a deštivé počasí, v Turecku panuje horké klima. Resort Riu Kaya Club Hotel v Beleku se stane přechodným domovem hokejistů PSG Zlín v rámci kondičního soustředění během suché přípravy na nadcházející extraligovou sezonu. Berani zamíří již poosmé na Tureckou riviéru, kde je čeká během týdne tvrdá příprava na suchu. Trenérská dvojice Rostislav Vlach, Juraj Jurík má k dispozici čtyřiadvacetičlenný hráčský kádr, na seznamu schází pouze obránce Petr Zámorský, který doléčuje operované rameno a útočník Filip Čech, který z rodinných důvodů zůstává doma. Zpět do vlasti se vrací třicetičlenná zlínská výprava v pátek 14. června.
 

aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál