Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Začíná volný prodej!Fanoušci PSG Zlín mají v pondělí 30. června možnost zakoupit si ve volném prodeji permanentní vstupenky na extraligovou sezonu 2014/2015. V pátek skončila rezervace vstupenek pro stávající držitele permanentek a nyní nastává volný prodej. Vzhledem k zvýšenému zájmu o permanentky neváhejte a co nejrychleji si pořiďte permanentku na utkání úřadujících hokejových šampionů z PSG Zlín. Permanentky platí opět na celé play off a nově i na utkání Ligy mistrů!
30.6.Hrrr na ně!Pouze na Marken.cz nyní zakoupíte horkou novinku - román Hrrr na ně! autora Lubomíra Mana. Jde o příběh čtrnáctiletého Pavla, který v poslední minutě fotbalového utkání úmyslně zahodí penaltu, neboť ví, že k faulu na něj nedošlo. Tento čin ho z mužstva vyřadí a zavede na obtížné hledání fair play nejen ve sportu, ale i v životě.
26.6.Fotbalová remízaHokejisté PSG Zlín remizovali v rámci fotbalových čtvrtků na hřišti v Žeranovicích s celkem okresního přeboru 5:5 po poločase 2:3, branky zaznamenali Pavel Kubiš 2, Jiří Ondráček, Petr Holík a Dominik Matula. Výsledek: SK Žeranovice - PSG Zlín 5:5 (3:2).
26.6.Kašík a Holík v repreTrenér národního týmu České republiky Vladimír Růžička oznámil nominaci na první letní kemp, který proběhne v termínu 30. července až 2. srpna 2014 v pražském Edenu. Z týmu PSG Zlín obdrželi pozvánku brankář Libor Kašík a útočník Petr Holík. V nominaci je i další zlínský odchovanec a mistr české extraligy Antonín Honejsek, který od nové sezony oblékne dres finského Blue Espoo.
19.6.Fotbal ve VšetulíchHokejisté PSG Zlín odehrají v rámci suché přípravy na extraligu ve čtvrtek 19. června v 17 hodin fotbalový zápas proti Grygera teamu na hřišti ve Všetulích u Holešova. Benefiční utkání organizuje fotbalový internacionál a člen úspěšné Brücknerovy party Zdeněk Grygera, rodák z Holešova. Vstupné je dobrovolné a finanční výtěžek poputuje sedmileté Michalce Láníkové z Holešova, která statečně bojuje s vážnou nemocí. Zlínští hokejisté pokračují v tradici pravidelných fotbalových čtvrtků, do konce letní přípravy nastoupí ještě v Žeranovicích (26. června od 17 hodin) a v Brumově-Bylnici (3. července).
11.6.Zámorský do Rangers!Jednadvacetiletý zlínský odchovanec, obránce Petr Zámorský podepsal dvouletou dvoucestnou smlouvu s finalistou Stanley Cupu a předním týmem NHL New York Rangers. Nadějný reprezentační obránce, který startoval na světovém šampionátu v Bělorusku, se po zisku extraligového titulu dohodl na angažmá ve finském klubu Blues Espoo, nakonec se popere o místo v předním týmu NHL. Zámorský neprošel draftem NHL, a proto mohl podepsat smlouvu s jakýmkoli týmem zámořské ligy. Pokud se v přípravě neprosadí do prvního týmu Jezdců v New Yorku, místo na farmě v Hartfordu bude hrát v Espoo.
9.6.Prodej permanentekMistrovský extraligový tým PSG Zlín zahajuje v pondělí 9. června prodej permanentních vstupenek na novou extraligovou sezonu 2014/2015. Předchozí dvě sezony byly mimořádně úspěšné, ziskem stříbra a mistrovského titulu v posledních dvou letech se nemůže pochlubit žádný hokejový tým v Tipsport extralize. Od pondělí 9. června budou moci permanentky zakoupit stávající držitelé, volný prodej poté začne v pondělí 30. června. V ceně permanentky nadále jako u jediného klubu zůstávají všechny zápasy play off, nově jsou v ní zahrnuty i všechny zápasy Ligy mistrů. Ceny permanentních vstupenek: stání 2 500 Kč, sezení kategorie A 5 500 Kč, kategorie B 3 850 Kč, klubová sedadla 10 900 Kč.
5.6.Nabídka práceHC PSG Zlín nabízí možnost hlavního pracovního poměru na požadovanou profesi ledař a pomocník ledaře. Zájemci o tyto pozice se mohou hlásit na email provozního ředitele: reditel@hokej.zlinn.cz. Bližší specifikace pracovní pozice najdete v článku s názvem Pozor! Nabídka práce v HC PSG Zlín umístěném na našem webu.
4.6.Mistři jsou v Turecku!Zlínští mistři odletěli ve středu 4. června na týdenní soustředění do Turecka. Moderní Riu Kaya Palazzo Golf Resort v letovisku Belek se stane přechodným domovem hokejistů PSG Zlín na následujících osm dní během suché přípravy na nadcházející extraligovou sezonu. Trenérská dvojice Rostislav Vlach, Juraj Jurík má k dispozici třiadvacetičlenný hráčský kádr včetně kapitána Petra Čajánka, který se rozhodl pokračovat v úspěšné hráčské kariéře. S týmem necestují útočníci Zdeněk Okál a Filip Čech, kteří jsou po operaci a zraněný obránce Dalibor Řezníček.
2.6.Čajánek pokračuje!Kapitán hokejistů PSG Zlín Petr Čajánek se rozhodl pokračovat v úspěšné kariéře a bude oblékat klubový dres mistrů i v další sezoně 2014/2015. Rozhodnutí pokračovat v kariéře definitivně potvrdila pondělní ranní schůzka s jednatelem klubu, kde byly dohodnuty další detaily. Kádr Zlína je z hlediska základní kostry hotový a dají se v něm očekávat pouze méně důležité změny. "„Jsme rádi, že Petr s námi bude i další sezonu a je uzavřeno období spekulací, kdy každý den někdo potvrzoval či vyvracel pokračování jeho kariéry," uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel klubu.
2.6.Jízdní řád Ligy mistrůPo letech vzkříšená Liga mistru vypukne 21. srpna. Úřadující šampioni české extraligy ze Zlína vstoupí do mezinárodní soutěže v pátek 22. srpna v hlavním městě Německa, kde se utkají v rámci zahajovacího utkání základní skupiny D s týmem Eisbären Berlín. Se stejným protivníkem poté ukončí v úterý 7. října zápolení v základní skupině na domácím ledě. Berani odehrají v základní skupině, kde dále změří síly s mužstvy Djurgaarden Stockholm ze Švédska a Fribourg-Gottéron ze Švýcarska, celkem šest utkání, z toho tři domácí duely na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Termíny domácích zápasů PSG Zlín: neděle 24. srpna: PSG Zlín - Djurgaarden Stockholm, čtvrtek 4. září: PSG Zlín - Fribourg-Gottéron, úterý 7. října: PSG Zlín - Eisbären Berlín.
1.6.Otevře se nová třídaHokejový klub HC PSG Zlín, o. s. společně s 1. Základní školou Emila Zátopka ve Zlíně sděluje, že v nadcházejícím školním roce 2014/2015 otevře třídu s rozšířenou výukou tělesné výchovy se zaměřením na lední hokej. Další podrobnosti pro všechny rodiče žáků nastávající 4. třídy, kteří se rozhodli nebo nerozhodli pro tuto třídu, budou doplněny v nejbližších dnech.
 

aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál