Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.6.Změna zápasů se SpartouV rozlosování Tipsport extraligy 2015/2016 dochází z pohledu hokejistů PSG Zlín ke dvěma změnám. Mění se termínu obou utkání se Spartou Praha na ledě soupeře. Z důvodu obsazenosti O2 areny v Libni se přesunuje zápas 15. kola z termínu 30. října na středu 6. ledna v 18:30 hodin. Utkání 41. kolo, které se mělo odehrát 29. ledna, má stanoven nový termín na středu 3. února od 18:30 hodin. Dohoda obou klubů byla schválena STK prostřednictvím ředitele extraligy Josefa Řezníčka.
25.6.Další výhra na pažituExtraligoví hokejisté PSG Zlín v rámci přípravy na suchu na nadcházející sezonu vyhráli ve fotbalovém zápase na hřišti SK Újezd u Valašských Klobouk nad tamním celkem okresního přeboru Zlínska. Branky zaznamenali Sedláček 2, Ondráček, Fořt, Marušák, Veselý a Holík. V závěrečném zápase "fotbalové" přípravy nastoupí Berani ve čtvrtek 2. července v 17 hodin na hřišti ve Valašských Kloboukách proti týmu Řeznictví Ritter.
23.6.Zavadil jako 3. brankářRoční smlouvu s hokejovým klubem PSG Zlín podepsal čtyřiadvacetiletý brankář Petr Zavadil, který poslední dvě sezony působil v druholigovém týmu HC Clermont ve Francii. „Na brankářském postu jsme zvolili jiný model než v loňské sezoně. Chceme mít v záloze třetího gólmana, který bude chytat v nižší soutěži. Zároveň si chceme vychovat dva hráče na gólmanském postu pro budoucnost. V případě Zavadila a juniora Ondřeje Halody máme na tomto důležitém postu značný potenciál,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel PSG Zlín.
17.6.V přípravě 11 zápasůHokejisté PSG Zlín sehrají v období srpen, září před startem Tipsport extraligy 2015/2016 nakonec 11 přípravných zápasů. Zajímavostí je, že dva zápasy sehrají svěřenci trenérské dvojice Rostislav Vlach, Juraj Jurík ve čtvrtek 13. srpna. Jedno utkání se uskuteční na zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně od 18 hodin a druhá polovina mužstva vstoupí v Trenčíně do letního přípravného turnaje Rona Cup. Aktualizovaný přehled přípravných zápasů zveřejníme v nejbližších dnech.
17.6.Přijďte do Všetul!Hokejisté PSG Zlín v rámci suché přípravy odehrají další přípravný fotbalový zápas. Ve čtvrtek 18. června od 16:30 hodin se utkají na fotbalovém hřišti ve Všetulích u Holešova s týmem pod hlavičkou Holešovský výběr Zdeňka Grygery. Utkání organizuje fotbalový internacionál a člen úspěšné Brücknerovy party Zdeněk Grygera, rodák z Holešova a v současnosti manažer fotbalového Zlína. Na exhibiční utkání jste srdečně zváni!
16.6.Svaz zřídil linkuČeský svaz ledního hokeje uvedl do provozu e-mailovou adresu hotline@czehockey.cz, na kterou je možné zasílat podněty týkající se podezření z případného korupčního jednání v ledním hokeji. Adresa je určena jak pro veřejnost a rodiče hokejistů, tak pro hráče, trenéry a činovníky, kteří se s podobným, pochybnosti vzbuzujícím jednáním setkali. Na základě obdrženého podnětu se ČSLH s jeho autorem spojí, zjistí podrobnosti a domluví se s ním na způsobu nakládání s informacemi. V rámci možností, které poskytuje platná legislativa, stanovy a řády, ČSLH následně podnět prošetří a zaujme k němu stanovisko.
15.6.Pozor! Termíny schůzekDůležité upozornění! Přinášíme termíny schůzek s rodiči, které se uskuteční na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně za přítomnosti sportovního manažera klubu a příslušných trenérů. Náplní informační schůzky bude popis a vysvětlení celého systému trénování dle nového tréninkového plánu. Více informací o schůzce bude předáno prostřednictvím trenérů mládeže. Termíny schůzek: Úterý 16. června - 17:00 hodin (4. třída), 17:45 hodin (9. třída). Středa 17. června - 16:00 hodin (5. třída), 17:00 hodin (7. třída), 18:00 hodin (8. třída), 18:45 hodin (6. třída).
14.6.Zlato z Argentiny!V dalekém argentinském Rosariu se konalo mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS a Česká republika získala dvě zlaté medaile. Na skvělém výsledku se v Jižní Americe podílela i šestice zástupců PSG Zlín. Reprezentační dres juniorského výběru oblékli Ondřej Haloda, Jan Vyoral, Richard Kobylík, Tomáš Pavlůsek a Lukáš Valášek. V týmu žen nastupovala Natálie Mlýnková. Čeští junioři vyhráli po roce opět zlato na světovém šampionátu, když ve finále porazili Francii 2:0. Ženy vezou zlato po pěti letech, ve finále vyhrály nad Spojenými státy americkými těsně 2:1.
11.6.Schůzky s rodiči Důležité upozornění! V měsíci červnu (případně srpnu) budou mít rodiče žáků 4. - 9. třídy informační schůzku, která se uskuteční na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně za přítomnosti sportovního manažera klubu a příslušných trenérů. Náplní informační schůzky bude popis a vysvětlení celého systému trénování dle nového tréninkového plánu. Více informací o schůzce bude předáno prostřednictvím trenérů mládeže.
11.6.Aleš Holík ve Zlíně!Extraligový tým PSG Zlín získal pro nadcházející ročník Tipsport extraligy 2015/2016 další posilu. Obranné řady posílí zkušený sedmatřicetiletý bek Aleš Holík, kapitán prvoligového Šumperka. „Jsme rádi, že došlo k dohodě mezi oběma kluby ohledně ročního působení Aleše Holíka ve Zlíně, za což Šumperku děkujeme,“ řekl Mgr. Patrik Kamas, jednatel PSG Zlín. Aleš Holík během sezony vypomůže i Šumperku v první lize.
10.6.Landa oslavil 80 letBývalý hokejista Zdeněk Landa oslavil 9. června 2015 kulaté osmdesátiny. Rodák ze Žiliny hrál v týmu TJ Gottwaldov ve druhé polovině šedesátých let minulého století. Levý obránce odehrál v tehdejším gottwaldovském dresu v nejvyšší soutěži během čtyř sezon celkem 116 zápasů a vstřelil 6 gólů. Landa získal s Kladnem první titul v roce 1959, s hokejem začal v roce 1950 v tehdejším Baníku Kladno, poté odešel na na vojnu do Jihlavy. Po angažmá ve Zlíně hrál i ve Vsetíně. Poté působil dvě sezony v italském HC Alleghe jako hrající trenér. Trénoval i Kralupy, hrál za Žilinu a za kladenské veterány. Informaci přinesl Kladenský DENÍK. Panu Landovi k jeho jubileu 80 let blahopřejeme!
9.6.Nabídka práce - ledařHC PSG Zlín, z. s. nabízí možnost hlavního pracovního poměru na požadovanou profesi ledař. Zájemci o tuto pozici mohou zasílat své životopisy na email: reditel@hokej.zlin.cz. Bližší informace o pracovní pozici naleznete v článku zde null
9.6.Příspěvek od VZPUpozornění! Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) České republiky sděluje, že i v letošním roce vyplácí příspěvěk ve výši 500 Kč na základě dokladu o zaplacení členských hokejových příspěvků nebo jejich části v HC PSG Zlín na sezonu 2015/2016.
8.6.MS v inline hokejiV argentinském Rosariu se koná MS v inline hokeji organizace FIRS, kde má zastoupení i PSG Zlín. Reprezentační dres juniorského výběru obléknou Ondřej Haloda, Jan Vyoral, Richard Kobylík, Tomáš Pavlůsek a Lukáš Valášek. V týmu žen figuruje Natálie Mlýnková.
5.6.V přípravě 10 zápasůHokejisté PSG Zlín sehrají před startem extraligového ročníku 2015/2016 celkem deset přípravných zápasů, z toho tři na tradičním letním turnaji Rona Cup v Trenčíně, který se odehraje v polovině srpna. Šňůru deseti přátelských utkání odstartuje ve čtvrtek 6. srpna duel se Slovanem v Bratislavě a generálkou před startem extraligy bude ve čtvrtek 3. září zápas se Slovanem na zlínském ledě. Berani změří síly na turnaji v Trenčíně se slovenskými extraligovými týmy z Trenčína, Piešťan a Banské Bystrice. Vlachova družina se dále utká s moravským účastníkem EBEL ligy ze Znojma, v programu nechybí ani zápasy s Kometou, Karlovými Vary nebo slovenským Zvolenem.
4.6.Přijďte na Vršavu!Hokejisté PSG Zlín sehrají v rámci suché přípravy ve čtvrtek 4. června v 17 hodin fotbalový přátelský zápas na zlínské Vršavě s týmem trenérů FC Fastav Zlín. V sestavě fotbalových Ševců se představí například bývalí ligoví hráči Petr Slončík, Otakar Novák, Aleš Hellebrand, současný trenér prvního týmu mužů Bohumil Páník nebo bývalý reprezentant Zdeněk Grygera či současný generální ředitel klubu Milan Plesar. Vstup na tento atraktivní zápas fotbalisté versus hokejisté je v areálu Vlastislava Marečka ve Zlíně-Vršavě zdarma, občerstvení je zajištěno.
4.6.Výhra nad fotbalistyHokejisté PSG Zlín vyhráli fotbalový zápas na zlínské Vršavě proti týmu trenérů FC Fastav Zlín 5:3. Berani o výhře rozhodli v závěru utkání, když dokázali otočit nepříznivý stav 2:3. Na straně hokejistů se projevila lepší fyzická připravenost a kondice. Střelecky se zaskvěl Zdeněk Okál, autor dvou gólů. Zlínští hokejisté sehrají další fotbalový mač v rámci suché přípravy ve čtvrtek 11. června od 17 hodin v Rusavě. Výsledek: trenéři FC Fastav Zlín – PSG Zlín 3:5 (2:1), branky Grygera 2, Železník – Okál 2, Ondráček, Čachotský, Říčka.
3.6.Návrat z TureckaExtraligoví hokejisté PSG Zlín se vrátili během středečního poledne z kondičního týdenního soustředění v Turecku. Třicetičlenná výprava přistála po klidném letu z Antalye deset minut před jedenáctou hodinou dopoledne na letišti v Brně-Tuřanech a poté se přemístila klubovým autokarem do Zlína. "Soustředění splnilo bezezbytku naše očekávání. Kluci příkladně trénovali a noví hráči velmi dobře zapadli do kolektivu. Po zdravotní stránce jsme v pořádku. V přípravě na suchu budeme pokračovat až do 3. července v domácím prostředí," řekl Rostislav Vlach, první trenér PSG Zlín.
2.6.Doma opět ve žlutémVedení Tipsport extraligy rozhodlo, že týmy budou k domácím utkáním české nejvyšší soutěže v ročníku 2015/2016 nastupovat ve světlé variantě dresů. Vedení soutěže se rozhodlo opustit loňský model, kdy si týmy mohly domácí variantu vybrat. Hokejisté PSG Zlín odehrají domácí zápasy i v nadcházející sezoně ve žluté barvě dresů, utkání na venkovním ledě poté v modré barvě sady dresů.
 

aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál