Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Přerušení prodejeV termínu 1. 7. - 15. 7. 2016 bude z důvodu dovolené přerušen prodej permanentních vstupenek PSG Zlín na sezonu 2016/2017. Volný prodej permanentek bude opět zahájen od pondělí 18. 7. 2016 v obvyklých časech.
30.6.Remíza s Ritter týmemZlínští hokejisté sehráli fotbalový zápas ve Valašských Kloboukách proti Ritter týmu. Utkání s fotbalovým výběrem řeznictví Ritter skončilo po devedesáti minutách smírně po remíze 3:3, na penalty se nakonec radovali hokejoví Berani. Dvěma brankami se blýskl "navrátilec" Antonín Honejsek. V předzápase se představila hokejová akademie HC BBS Brumov-Bylnice a proběhla i autogramiáda hokejistů PSG Zlín.
30.6.Hokejisté hráli tenisTradiční Tenisový turnaj osobností v Otrokovicích přilákal na start při letošním 15. ročníku i hokejisty. Extraligový tým PSG Zlín reprezentovala dvojice Jiří Marušák, Tomáš Žižka, která v těžké konkurenci téměř dvaceti dvojic došla až do čtvrtfinále, kde podlehla pozdějším vítězům týmu Rismont (Ctibor Šik, Michal Bohatý) 2:6. Mezi nejlepších osm dvojic postoupil i zlínský juniorský brankář Daniel Huf, který hrál s Ivanem Tomaštíkem v barvách Devils Zlín. Brankář Huf se stal před nedávnem světovým šampionem v inline hokeji, z Itálie si dovezl zlatou medaili.
23.6.Valenta do ZvolenuZlínský odchovanec Tomáš Valenta (narozen 13. dubna 1992) bude v příští sezoně působit v týmu účastníka slovenské extraligy HKm Zvolen. V celku vedeném bývalým zlínským asistentem Josefem Turkem podepsal roční smlouvu. Čtyřiadvacetiletý rodák z Uherského Hradiště vybojoval ve Zlíně v sezoně 2013/2014 mistrovský titul a v loňské extraligovém ročníku hostoval v Olomouci. V hanácké metropoli odehrál 34 zápasy, ve kterých si připsal 4 kaadské body za 1 gól a 3 nahrávky.
20.6.Pozor! NepřehlédněteVedení HC PSG Zlín oznamuje, že z technických důvodů bude ve čtvrtek 23. června uzavřena po celý den pokladna v 1. patře administrativní budovy Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. V uvedený den nelze zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu. Děkujeme za pochopení.
16.6.Hokejisté na Baťově!V pořadí již třetí přípravný fotbalový zápas v rámci letošní suché přípravy sehrají extraligoví hokejisté PSG Zlín. Ve čtvrtek 16. června od 16:30 hodin vyběhnou na trávník stadionu na Erbenově ulici v Otrokovicích, kde se utkají s týmem účastníka fotbalového přeboru Zlínského kraje SK Baťov 1930. Jste srdečně zvání do sportovního areálu Baťov v Otrokovicích k návštěvě atraktivního utkání na zeleném pažitu!
8.6.Fotbalový mač na VršavěExtraligoví hokejisté PSG Zlín sehrají ve čtvrtek 9. června od 17 hodin exhibiční fotbalový zápas na zlínské Vršavě s týmem trenérů FC Fastav Zlín. V sestavě fotbalových Ševců se představí například bývalí ligoví hráči a další. Hokejoví Berani nastoupí k zápasu v nejsilnější sestavě se všemi fotbalovými esy. Třetí ročník sportovního odpoledne začne ve čtvrtečním odpoledni již v 15 hodin, kdy se střetnou mužstva fotbalové přípravky proti hokejovým třídám HC PSG Zlín. Vznik fotbalových zápasů Ševci versus Berani začal úspěsně v roce 2014 a letos je na programu již třetí pokračování. Loňskou bitvu na zeleném pažitu vyhráli hokejisté 5:3, branky vstřelili Okál 2, Ondráček, Čachotský a Říčka. Jste srdečně zváni k návštěvě.
7.6.Led v polovině červenceLedové plochy ve Zlíně budou pro nadcházející sezonu 2016/2017 v provozu od následujících termínů: zimní stadion Luďka Čajky od pondělí 18. července, PSG aréna od pondělí 8. srpna 2016
4.6.Bukarts se oženilVýznamný životní krok učinil v pátek 3. června útočník PSG Zlín a lotyšský reprezentant Roberts Bukarts. Nejlepší střelec Beranů v loňské sezoně vstoupil do manželského svazku s dlouholetou přítelkyní Daigou. Redakce zlínského hokejového webu přeje manželům Bukartsovým hodně štěstí a spokojenosti na společné cestě životem!
3.6.Pokladna uzavřena 23.6.Vedení HC PSG Zlín oznamuje, že z technických důvodů bude ve čtvrtek 23. června uzavřena po celý den pokladna v 1. patře administrativní budovy Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. V uvedený den nelze zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu. Děkujeme za pochopení.
2.6.Změna se Znojmem!Domácí přípravný zápas hokejistů PSG Zlín s úřadujícím vicemistrem mezinárodní EBEL ligy týmem Orli Znojmo se uskuteční na ZS Luďka Čajky ve Zlíně v úterý 16. srpna místo původního termínu 2. srpna. Přesný začátek utkání bude oznámen později.
 

aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál