Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.6.Přerušení prodejeV termínu 1. 7. - 15. 7. 2016 bude z důvodu dovolené přerušen prodej permanentních vstupenek PSG Zlín na sezonu 2016/2017. Volný prodej permanentek bude opět zahájen od pondělí 18. 7. 2016 v obvyklých časech.
30.6.Remíza s Ritter týmemZlínští hokejisté sehráli fotbalový zápas ve Valašských Kloboukách proti Ritter týmu. Utkání s fotbalovým výběrem řeznictví Ritter skončilo po devedesáti minutách smírně po remíze 3:3, na penalty se nakonec radovali hokejoví Berani. Dvěma brankami se blýskl "navrátilec" Antonín Honejsek. V předzápase se představila hokejová akademie HC BBS Brumov-Bylnice a proběhla i autogramiáda hokejistů PSG Zlín.
30.6.Hokejisté hráli tenisTradiční Tenisový turnaj osobností v Otrokovicích přilákal na start při letošním 15. ročníku i hokejisty. Extraligový tým PSG Zlín reprezentovala dvojice Jiří Marušák, Tomáš Žižka, která v těžké konkurenci téměř dvaceti dvojic došla až do čtvrtfinále, kde podlehla pozdějším vítězům týmu Rismont (Ctibor Šik, Michal Bohatý) 2:6. Mezi nejlepších osm dvojic postoupil i zlínský juniorský brankář Daniel Huf, který hrál s Ivanem Tomaštíkem v barvách Devils Zlín. Brankář Huf se stal před nedávnem světovým šampionem v inline hokeji, z Itálie si dovezl zlatou medaili.
23.6.Valenta do ZvolenuZlínský odchovanec Tomáš Valenta (narozen 13. dubna 1992) bude v příští sezoně působit v týmu účastníka slovenské extraligy HKm Zvolen. V celku vedeném bývalým zlínským asistentem Josefem Turkem podepsal roční smlouvu. Čtyřiadvacetiletý rodák z Uherského Hradiště vybojoval ve Zlíně v sezoně 2013/2014 mistrovský titul a v loňské extraligovém ročníku hostoval v Olomouci. V hanácké metropoli odehrál 34 zápasy, ve kterých si připsal 4 kaadské body za 1 gól a 3 nahrávky.
20.6.Pozor! NepřehlédněteVedení HC PSG Zlín oznamuje, že z technických důvodů bude ve čtvrtek 23. června uzavřena po celý den pokladna v 1. patře administrativní budovy Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. V uvedený den nelze zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu. Děkujeme za pochopení.
16.6.Hokejisté na Baťově!V pořadí již třetí přípravný fotbalový zápas v rámci letošní suché přípravy sehrají extraligoví hokejisté PSG Zlín. Ve čtvrtek 16. června od 16:30 hodin vyběhnou na trávník stadionu na Erbenově ulici v Otrokovicích, kde se utkají s týmem účastníka fotbalového přeboru Zlínského kraje SK Baťov 1930. Jste srdečně zvání do sportovního areálu Baťov v Otrokovicích k návštěvě atraktivního utkání na zeleném pažitu!
8.6.Fotbalový mač na VršavěExtraligoví hokejisté PSG Zlín sehrají ve čtvrtek 9. června od 17 hodin exhibiční fotbalový zápas na zlínské Vršavě s týmem trenérů FC Fastav Zlín. V sestavě fotbalových Ševců se představí například bývalí ligoví hráči a další. Hokejoví Berani nastoupí k zápasu v nejsilnější sestavě se všemi fotbalovými esy. Třetí ročník sportovního odpoledne začne ve čtvrtečním odpoledni již v 15 hodin, kdy se střetnou mužstva fotbalové přípravky proti hokejovým třídám HC PSG Zlín. Vznik fotbalových zápasů Ševci versus Berani začal úspěsně v roce 2014 a letos je na programu již třetí pokračování. Loňskou bitvu na zeleném pažitu vyhráli hokejisté 5:3, branky vstřelili Okál 2, Ondráček, Čachotský a Říčka. Jste srdečně zváni k návštěvě.
7.6.Led v polovině červenceLedové plochy ve Zlíně budou pro nadcházející sezonu 2016/2017 v provozu od následujících termínů: zimní stadion Luďka Čajky od pondělí 18. července, PSG aréna od pondělí 8. srpna 2016
4.6.Bukarts se oženilVýznamný životní krok učinil v pátek 3. června útočník PSG Zlín a lotyšský reprezentant Roberts Bukarts. Nejlepší střelec Beranů v loňské sezoně vstoupil do manželského svazku s dlouholetou přítelkyní Daigou. Redakce zlínského hokejového webu přeje manželům Bukartsovým hodně štěstí a spokojenosti na společné cestě životem!
3.6.Pokladna uzavřena 23.6.Vedení HC PSG Zlín oznamuje, že z technických důvodů bude ve čtvrtek 23. června uzavřena po celý den pokladna v 1. patře administrativní budovy Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. V uvedený den nelze zakoupit permanentní vstupenky na novou extraligovou sezonu. Děkujeme za pochopení.
2.6.Změna se Znojmem!Domácí přípravný zápas hokejistů PSG Zlín s úřadujícím vicemistrem mezinárodní EBEL ligy týmem Orli Znojmo se uskuteční na ZS Luďka Čajky ve Zlíně v úterý 16. srpna místo původního termínu 2. srpna. Přesný začátek utkání bude oznámen později.
 

PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál