Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.6.Filip Chytil do New York RangersZlínský útočník Filip Chytil byl zvolen v 1. kole draftu do NHL týmem New York Rangers na 21. pozici. Po Romanu Hamrlíkovi, který byl draftován jako číslo 1 v roce 1992 se Chytil stal druhým nejvýše draftovaným hráčem Zlína.
23.6.Návrat MichalovskéhoNaposledy působil ve funkci generálního manažera a jednatele hokejového klubu PSG Zlín. Na jaře 2011 odešel do ústraní a nyní se zkušený hokejový činovník Miroslav Michalovský vrací do výkonného managementu zlínského hokeje a obsadil pozici obchodního manažera. „Mým úkolem číslo jedna a prioritou je pokusit se zajistit nového generálního partnera. Začátkem roku jsem nabídl klubu svou pomoc, nyní to vyústilo v konkrétní spolupráci,“ řekl klubovému webu ostřílený dvaašedesátiletý funkcionář. Michalovský se dohodl s klubem na obnovené spolupráci s nástupem od 1. července, smlouva byla uzavřena na dobu určitou do konce kalendářního roku 2017.
22.6.Fotbalový mač s SK BaťovHokejisté Zlína sehráli přípravný fotbalový zápas s účastníkem krajského přeboru SK Baťov 1930 v rámci letní přípravy. Na hřišti v Otrokovicích nakonec prohráli 3:6, branky zaznamenali Tomáš Fořt, Jan Václavek a Antonín Honejsek.
21.6.Přerušení prodejeV termínu 3. - 14. července 2017 bude z důvodu čerpání dovolené přerušen prodej permanentních vstupenek PSG Zlín na sezonu 2017/2018. Volný prodej permanentek bude opět zahájen v pokladně ZS Luďka Čajky ve Zlíně (1. patro) od pondělí 17. července 2017 v obvyklých časech.
20.6.Berani vyběhnou na trávníkZlínští hokejisté odehrají ve čtvrtek 22. června druhý přátelský exhibiční fotbalový zápas během letošní suché přípravy. Berani nastoupí na trávník ve sportovním areálu Baťov v Otrokovicích, kde se utkají od 17 hodin v tradičním utkání s fotbalovým týmem krajského přeboru SK Baťov 1930. Jako předzápas se uskuteční v Otrokovicích od 16 hodin utkání přípravek ročníku 2006 obou týmů. Přijďte se podívat v horkém létě na zajímavé utkání plné známých tváří do sportovního areálu Baťov v Otrokovicích. Pořadatelé se těší na Vaši účast!
15.6.Hosták se stane GM hokejistů Zlína!Novým generálním manažerem extraligových hokejistů Zlína bude Martin Hosták. Bývalý reprezentant a spolukomentátor České televize nastoupí do funkce v úterý 20. června. „Naše jednání byla od počátku velmi konkrétní. Bylo znát, že Martin Hosták má o práci pro zlínský klub velký zájem. Jsme velmi rádi, že jsme se domluvili. Přeji novému generálnímu manažerovi a jeho týmu hodně úspěchů,“ sdělil primátor města Zlína a zároveň prezident hokejového Zlína Miroslav Adámek.
14.6.Berani poctivě makajíSuchá příprava hokejistů Zlína pod vedením trenérské dvojice ve složení Robert Svoboda, Martin Hamrlík na novou extraligovou sezonu je v plném proudu. Tělocvična, posilovna, les a atletický ovál. Podívejte se na facebooku klubu na krátké video z přípravy zlínských hokejistů.
9.6.Bukarts se stal otcem!Útočník Zlína a lotyšské reprezentace Roberts Bukarts se stal ve čtvrtek 8. června v necelých sedmadvaceti letech poprvé otcem. Jeho manželka Daiga mu porodila ve 12:59 hodin dceru Odetu. Šťastné rodině s pyšným tatínkem blahopřejeme a přejeme holčičce Odetě hodně zdraví a štěstí v životě!
6.6.Od úterý 6.6. volný prodejVedení zlínského hokeje oznamuje všem fanouškům informace k prodeji permanentek v podobě elektronických karet na extraligový ročník 2017/2018, který bude v historii hokeje v Baťově městě jubilejní padesátou sezonou v nejvyšší soutěži. Permanentky na sezonu 2017/2018 začal klub prodávat od poloviny května, stávající držitelé měli možnost zakoupit permanentky až do termínu 5. června 2017. Volný prodej začíná od úterý 6. června 2017. Ceny permanentek: stání 2 950 Kč, kategorie B 4 400 Kč, kategorie A 6 300 Kč, klubová sedadla 12 500 Kč.
5.6.Útok posílí Pavel KlhůfekPětadvacetiletý útočník Pavel Klhůfek bude působit v nadcházející sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 v extraligovém Zlíně. Kmenový hráč pražské Slavie se vrací do mateřského klubu po osmi letech, v posledních dvou sezonách hrál ve Zvolenu, kde patřil k nejlepším hráčům slovenské extraligy. Dařilo se mu i střelecky, neboť během dvouletého angažmá vstřelil celkem 46 gólů! Klhůfek podepsal se Zlínem nový kontrakt, jeho délka nebude po dohodě zveřejněna a od pondělí 5. června se zapojil do suché přípravy týmu na nadcházející sezonu.
1.6.Bukarts zůstává ve Zlíně!Skvělá zpráva pro fanoušky zlínského hokeje! Lotyšský reprezentant a opora Zlína Roberts Bukarts bude působit v dresu Beranů i v nadcházející extraligové sezoně 2017/2018. Šestadvacetiletý rodák z Jürmaly měl ve dvouleté smlouvě se zlínským klubem výstupní klauzuli, která mu umožňovala k 31. květnu 2017 odchod do zahraničí. Bukarts se rozhodl zůstat ve Zlíně a oblékne žlutomodrý dres v české extralize i během příští sezony. Informaci potvrdil klubovému webu Jiří Šolc, sportovní manažer hokejistů Zlína.
1.6.V přípravě odehrajeme 10 zápasůZlínští Berani sehrají před startem extraligového ročníku 2017/2018 celkem deset přípravných utkání převážně s extraligovými kluby z Moravy. Šňůru přátelských utkání odstartují ve středu 2. srpna na ledě účastníka Kontinentální hokejové ligy Slovanu Bratislava a generálkou před startem extraligy bude první zářijový den duel v Olomoucí na soupeřově ledě. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík se dále utkají s mistrovským celkem HC Kometa Brno, dále je čeká Olomouc, Pardubice, nováček z Jihlavy. V rámci turnaje Zubr Cup se utkají s týmem EBEL ligy ze Znojma a s účastníky WSM ligy pražskou Slavií a týmem Přerova.
 

aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál