Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.7.Pozor! V sobotu 5.8. je volný ledVedení HC Aukro Berani Zlín oznamuje, že v sobotu 5. srpna je možnost pronajmout si led na ploše PSG arény během celého dne. Nabídka je určena nejen pro amatérské hokejové týmy, ale i firmy a jednotlivce. Bližší informace získáte u pana Petra Mokrejše, mobil 602 558 930, e-mail: moky@centrum.cz
27.7.Změna pořadatelství s LibercemV rozpisu Tipsport extraligy 2017/2018 došlo ke změně pořadatelství utkání Aukro Berani Zlín versus Bílí Tygři Liberec ve druhé polovině základní části. Utkání 29. kola se odehraje v pátek 8. prosince oproti původnímu rozpisu ve Zlíně na ZS Luďka Čajky, začátek v 17:30 hodin. Zápas 42. kola se koná v neděli 21. ledna v Liberci, začátek v 16 hodin. Důvodem je přeložení ze strany severočeského klubu z důvodů obsazenosti Home Credit Areny v původním termínu. Informaci poskytl Martin Kotásek, sekretář klubu a vedoucí mužstva.
25.7.Chytil dal dva gólySedmnáctiletý útočník Filip Chytil, který podepsal tříletý kontrakt s týmem NHL New York Rangers, se střelecky předvedl v reprezentačním dresu České republiky do 20 let při přípravných zápasech ve Finsku. Svěřenci trenérské dvojice Filip Pešán, Rostislav Vlach oba zápasy ve Vierumäki těsně prohráli, nejdříve v pondělí 2:3 a o den později 3:4. Chytil vstřelil v obou zápasech gól, když vždy uzavřel střelecký účet utkání a byl se dvěma brankami nejlepším střelcem týmu.
24.7.Berani vyjeli na ledExtraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín zahájili rozhodující část přípravy na ledě před startem Tipsport extraligy 2017/2018. Na úvodním tréninku v prostorách PSG arény se hlásilo trenérské dvojici Robert Svoboda, Martin Hamrlík celkem 35 hráčů včetně nových tváří. V obraně se objevil šestadvacetiletý reprezentant Lotyšska Ralfs Freibergs, který naposledy působil v týmu KHL Dinamo Riga, v útoku zabojují o extraligový dres slovenští forvardi Marek Zagrapan a Radoslav Illo. S týmem začal přípravu gólman Jakub Sedláček, zlínský odchovanec si hledá po čtyřletém působení v Rize momentálně angažmá. Na led nastoupilo i sedm hráčů z Přerova, kteří mají z WSM ligy vyřízen střídavý start a dva týdny budou trénovat ve Zlíně.
20.7.Aukro vstupuje do zlínského hokejeExtraligoví hokejisté Zlína získali pro příští sezonu nového generálního partnera v podobě společnosti Aukro. Zlínský hokej bude v nadcházející sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 vystupovat pod názvem Aukro Berani Zlín. Klub zároveň představuje nové logo, jehož dominantou je hlava Berana. Spolupráce s novým generálním partnerem je uzavřena na nadcházející sezonu s možností následné opce. „Aukro má své kořeny ve Zlíně a je na to náležitě hrdé. I proto jsme se rozhodli stát se generálním partnerem zdejšího hokejového klubu. Stejně jako chceme podporovat místní tradiční prodejce po celém Česku, i tady jsme chtěli podpořit lokální značku. Proto jsme návrat berana do názvu klubu uvítali,“ uvedl Václav Liška, spolumajitel a zakladatel společnosti Aukro.
19.7.Berani zahájili přípravuHokejisté Zlína se sešli po třítýdenní dovolené k zahájení závěrečné fáze přípravy před startem extraligové sezony 2017/2018. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík se připravují tři dny na suchu a od pondělí 24. července vyjedou v PSG aréně poprvé led. Na úvodní trénink po dovolené v prostorách tělocvičny SPŠ strojní nastoupilo celkem 21 hráčů. Chyběli zkušení harcovníci Ondřej Veselý a Tomáš Žižka, kteří dokončují v tomto týdnu trenérský seminář. "Potěšilo nás, že kluci jsou po dovolené zdravotně v pořádku a mají velkou chuť do tréninku. V další dny budeme převážně v posilovně a v příštím týdnu už vyjedeme na led," řekl Robert Svoboda, hlavní trenér.
18.7.Zlín představí nový název, logo a partneraExtraligoví hokejisté Zlína nastoupí do jubilejní 50. sezony v nejvyšší soutěži s novým logem, pod novým názvem i s novým generálním partnerem. Vedení zlínského hokeje oznámí ve čtvrtek 20. července 2017 na mimořádné tiskové konferenci vstup nového generálního partnera a zároveň odtajní zcela nové logo klubu, které prošlo po devíti letech zásadní změnou. Z pohledu dříve prezentovaných vizí se jedná o zásadní ekonomické i marketingové kroky. Průběh tiskové konference bude přenášen on-line prostřednictvím oficiálního facebooku zlínského hokeje od 11 hodin.
17.7.Generálka již 31.8.Hokejisté Zlína odehrají generálku na extraligu s Olomoucí na jejím ledě již ve čtvrtek 31. srpna v 17 hodin. Berani navrhovali sehrání posledního přípravného zápasu před startem extraligy první zářijový den vzhledem k hernímu rytmu nejvyšší soutěže úterý - pátek, ale hanácký klub má na tento termín již obsazený zimní stadion. Informaci poskytl klubovému webu Martin Kotásek, vedoucí mužstva.
14.7.Chytil podepsal kontrakt s RamgersSedmnáctiletý útočník PSG Zlín a český juniorský reprezentant Filip Chytil uzavřel tříletý nováčkovský kontrakt s týmem New York Rangers. Rodák z Kroměříže byl koncem června vydraftován v prvním kole v pořadí jako jednadvacátý a oblékl si na draftu v Chicagu dres Rangers. Vedení klubu z New Yorku bližší detaily o Chytilově smlouvě nezveřejnilo. „Jisté je, že Filip se zúčastní koncem srpna nováčkovského kempu a poté v polovině září hlavního kempu Rangers před startem NHL,“ potvrdil hráčův agent Jaroslav Balaštík. O Chytilově angažmá pro příští sezonu rozhodne jeho nový klub v NHL, jedna z řady variant je i hostování ve Zlíně v příští sezoně.
13.7.Termínové změnyV rozpisu utkání hokejistů Zlína v základní části Tipsport extraligy 2017/2018 došlo k několika změnám. Z důvodů komečního využití ZS Luďka Čajky (muzikály Popelka, Elsa a Anna) se utkání 25. kola s týmem Piráti Chomutov přesunulo z původního termínu pátek 24. listopadu na středu 29. listopadu v 17:30 hodin. Zápas 30. kola s Kometou Brno se přesunul z termínu neděle 10. prosince na úterý 5. prosince od 17:30 hodin. Dále došlo k výměně pořadatelství s týmem Oceláři Třinec, utkání 22. kola se uskuteční v pátek 17. listopadu ve Zlíně (začátek v 15:30 hodin), zatímco duel 35. kola proběhne v sobotu 30. prosince v třinecké Werk Areně (začátek v 15 hodin).
8.7.Obránce Dluhoš v nominaci U18Českou hokejovou reprezentaci do 18 let čekají první přátelské zápasy v nové sezoně 2017/2018. Svěřenci trenéra Davida Bruka nejprve absolvují kemp v Třemošné a poté se přesunou do Švýcarska (21. - 26. července), kde odehrají ve městě Romanshornu dvojutkání se stejně starým domácím výběrem helvétského kříže. Ve třiadvacetičlenné nominaci je rovněž zlínský obránce Jan Dluhoš. Výběr ročníku 2000 se v srpnu pokusí obhájit zlato loňské osmnáctky na Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi.
8.7.Přerušení prodeje během dovolenéV termínu od 3. do 14. července 2017 je z důvodu čerpání dovolené přerušen prodej permanentních vstupenek PSG Zlín na sezonu 2017/2018. Volný prodej permanentek bude opět zahájen v pokladně ZS Luďka Čajky ve Zlíně (1. patro) od pondělí 17. července 2017 v obvyklých časech.
7.7.Brankáři Huf a Lekeš zamíří na kempBrankáře juniorských reprezentací České republiky od 16 do 20 let čeká speciální tréninkový kemp, který se uskuteční v termínu 16. – 20. července 2017 v Třemošné. Reprezentační trenéři na tuto akci pozvali i dva nadějné brankáře HC PSG Zlín, v polovině července se v rámci výběru U19 zúčastní kempu Daniel Huf a ve výběru U16 Ivo Lekeš.
3.7.Berani mají sraz 19. červenceExtraligoví hokejisté Zlína se sejdou po letní dovolené ve středu 19. července k zahájení rozhodující fáze přípravy před startem nového ročníku extraligy. Berany nejdříve čeká tři dny příprava na suchu a v pondělí 24. července vyjedou na led PSG arény. "Hráči mají v letní dovolené aktivní volno, aby neztratili, co natrénovali. Tři dny budeme trénovat na suchu vzhledem k zapracování a poté půjdeme na led. Počítáme s tím, že přípravu na ledě zahájí i hokejisté, kteří s námi neabsolvovali suchou přípravu," řekl hlavní trenér Robert Svoboda. Příprava na ledě potrvá sedm týdnů, během ní je na programu deset přípravných zápasů. Nový ročník extraligy startuje úvodním kolem v pátek 8. září, Zlín hraje ve Vítkovicích.
 

aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál