Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

22.9.Šťastná výhra za tři bodyHokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 6. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Verva Litvínov 3:2 a vybojovali první letošní body na domácím ledě. Berani natáhli vítěznou šňůru domácích výher nad Litvínovem již na patnáct zápasů v řadě! Severočeši nevyhráli ve Zlíně dlouhých sedm let, naposledy se radovali z výhry v lednu 2010. Zlín šel do vedení již v 6. minutě, ale hosté srovnali krok. Domácí strhli vedení na svou stranu ve 46. minutě, ale Verva tři minuty před třetí sirénou podruhé vyrovnala. Vítězný gól pro zlínské barvy přišel 38 vteřin před sirénou! Tipsport extraliga 2017/2018, 6. kolo: Aukro Berani Zlín - HC Verva Litvínov 3:2 (1:0, 0:1, 2:1), branky a nahrávky: 6. min Rihards Bukarts (Illo), 46. Roberts Bukarts (J. Ondráček), 60. Kubiš - 27. M. Hanzl (Černý), 57. Lukeš (V. Hübl).
22.9.Výsledky 6. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - pátek 22. září: Aukro Berani Zlín - Litvínov 3:2, Chomutov - Vítkovice 1:2 po prodloužení, Mladá Boleslav - Plzeň 2:3 po prodloužení, Olomluc - Hradec Králové 1:3, Pardubice - Jihlava 7:5. Předehráno Třinec - Liberec 5:2. Utkání Brno - Sparta se hraje v úterý 26. září.
21.9.Předehrávka pro OcelářeTipsport extraliga pokračovala ve čtvrtek 21. září předehrávkou 6. kola. Hokejisté Třince porazili na domácím ledě Bíle Tygry z Liberce 5:2 i zásluhou tří branek ve třetí třetině.
19.9.Dohrávka pro TygryV úterní dohrávce 5. kola Tipsport extraligy porazili hokejisté Liberce v duelu dvou sousedů ze středu tabulky tým Mladé Boleslavi 3:1.
17.9.Opět nevydařený závěr..Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 5. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dukla Jihlava 2:3 prohráli již čtvrtý zápas v řadě. Staronový účastník nejvyšší soutěže předvedl ve třetí třetině velký obrat, zatímco Berani ztratili všechny body podobně jako při utkání v Liberci v posledních minutách. Zlín vstoupil do důležitého utkání velmi úspěšně, neboť ve 27. minutě i zásluhou využité přesilovky vedl 2:0. Ve třetí třetině však o slibný náskok přišel, vlastní nekázní nabídl domácím dvě dvojnásobné přesilové hry. Zatímco první se ubránil, při druhé dala Dukla ve 48. minutě kontaktní gól. A do třetí sirény přidala další dva, když vítězný gól vstřelil mladík Anděl. Veselý a spol. nevystřelili ve třetí třetině ani jednou na domácí bránu! Tipsport extraliga 2017/2018, 5. kolo: HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín 3:2 (0:1, 0:1, 3:0), branky a nahrávky: 48. min Čachotský (Suchánek, de la Rose, Čachotský), 56. F. Seman (de la Rose), 59. Anděl (Suchánek) - 6. Okál (Ferenc, O. Horák), 27. Řezníček (J. Ondráček, Matějíček).
17.9.Výsledky 5. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - neděle 17. září: Jihlava - Aukro Berani Zlín 3:2, Vítkovice - Pardubice 4:2, Plzeň - Sparta 4:3, Litvínov - Olomouc 0:3, Hradec Králové - Třinec 3:1, Brno - Chomutov 2:3 po nájezdech. Zápas Liberec - Mladá Boleslav se hraje v úterý 19. září.
16.9.Roberts Bukarts bez trestuPředseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Robertse Bukartse, za které mu byl v utkání Aukro Berani Zlín – Kometa Brno ( uložen dvojitý menší trest a osobní trest do konce utkání za bitku. Na základě videozáznamu shledal, že hráč byl při počátku šarvátky mezi Rihardsem Bukartsem a Janem Káňou již na ledové ploše a trest za zapojení do šarvátky z hráčské lavice mu proto neměl být uložen. Předseda disciplinární komise ELH proto řízení s Robertsem Bukartsem zastavil. Starší z lotyšských bratrů tak může nastoupit v nedělním zápase hokejistů Zlína v Jihlavě.
15.9.Doma opět bez góluHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 4. kola Tipsport extraligy doma s Kometou Brno 0:4, když opět nevstřelili na domácím ledě ani gól. Zápas s úřadujícím mistrem okořenila v první třetině potyčka, po které rozhodčí vykázali předčasně do kabin pouze Robertse Bukartse. Kometa rozhodla o přesvědčivé výhře ve druhé třetině, neboť třikrát překonala gólmana Libora Kašíka. Svěřenci trenéra Roberta Svobody klesli v tabulce na předposlední místo. Tipsport extraliga 2017/2018: Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno 0:4 (0:0, 0:3, 0:1), branky a nahrávky: 24. min Mallet (V. Němec, H. Zohorna), 38. Erat (T. Svoboda), 39. H. Zohorna (Gulaši), 51. Vincour.
15.9.Výsledky 4. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - pátek 15. září: Třinec - Vítkovice 3:2, Chomutov - Jihlava 4:3 po prodloužení, Mladá Boleslav - Pardubice 4:2, Olomouc - Liberec 3:0, Aukro Berani Zlín - Brno 0:4, Hradec Králové - Plzeň 4:3 po prodloužení. Utkání Sparta - Litvínov se hraje 10. října.
12.9.Berani ztratili zápasHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 3. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Bílí Tygři Liberec 2:3, i když ještě ve 47. minutě vedli 2:0. Zlínští hokejisté šli do vedení v 8. minutě, které ještě navýšili za tři minuty druhým gólem. Severočechům se podařil ve třetí třetině velký obrat, když vítězný gól dali v čase 59:03 minuty. Veselý a spol. dlouho sahali po bodech, nakonec nezískali ani bod a jedou z Liberce s prázdnou. Tipsport extraliga 2017/2018, 3. kolo: Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín 3:2 (0:2, 0:0, 3:0), branky a nahrávky: 47. min J. Stránský (Šmíd, Bartovič), 56. Bulíř (Ševc, P. Jelínek), 60. Lakatoš (Pyrochta, Ševc) - 8. Žižka (Rihards Bukarts, Roberts Bukarts), 11. Okál (Freibergs, Řezníček).
12.9.Výsledky 3. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - úterý 12. září: Pardubice - Chomutov 1:4, Vítkovice - Sparta 6:1, Plzeň - Olomouc 10:0, Jihlava - Třinec 0:2, Litvínov - Hradec Králové 3:0, Brno - Mladá Boleslav 2:3, Liberec - Aukro Berani Zlín 3:2.
10.9.Prohra s PardubicemiHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 2. kola Tipsport extraligy s týmem HC Dynamo Pardubice 0:2 a v úvodním domácím zápase sezony vyšli bodově i střelecky naprázdno. Berany podržel v úvodní třetině brankář Libor Kašík, který zlikvidoval velké šance Duška a Tomáška. Zlín byl ve druhém dějství aktivnější, ale vyhořel v zakončení a inkasoval gól při vlastní přesilové hře. Východočeši přidali v závěru utkání druhou branku a po zásluze si odvezli z Moravy všechny tři body. Utkání přineslo spíše boj než hokejovou krásu. Tipsport extraliga 2017/2018: Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1), branky a nahrávky: 33. min M. Kaut (Trončinský), 52. Perret (M. Kaut, D. Tomášek).
10.9.Výsledky 2. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - neděle 10. září: Sparta - Jihlava 4:3, Třinec - Plzeň 5:2, Aukro Berani Zlín - Pardubice 0:2, Hradec Králové - Brno 2:4, Olomouc - Vítkovice 2:4, Litvínov - Liberec 2:0, Mladá Boleslav - Chomutov 1:2.
9.9.Fotoreportáž z VítkovicPodívejte se na obsáhlou fotoreportáž Jiřího Zaňáta z úvodního kola Tipsport extraligy HC Vítkovice Ridera versus Aukro Berani Zlín prostřednictvím padesáti snímků. Galerii z vítězného utkání Beranů si můžete prohlédnout na odkazu ZDEnull
8.9.Senzační obrat a výhra!Hokejisté Aukro Berani Zlín vstoupili úspěšně do nového ročníku Tipsport extraligy 2017/2018. V úvodním kole vyhráli na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 2:1 po prodloužení. Zlínští měli v Ostravě štěstí, neboť téměř v celém průběhu utkání prohrávali smolným gólem ze 17. minuty, ale v závěru základní hrací doby vyrovnali při power play a rozhodující gól dali v nastaveném čase využitím přesilové hry. Góly zaznamenali Ralfs Freibergs a David Šťastný. Berani umí na Vítkovice zahrát, neboť bodovali již v osmém vzájemném utkání v řadě! Tipsport extraliga 2017/2018 - 1. kolo: HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín 1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1), branky a nahrávky: 17. min P. Zdráhal (Lev, Hrbas) - 59. Freibergs (Roberts Bukarts, Kubiš), 62. D. Šťastný (Matějíček).
8.9.Výsledky 1. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - pátek 8. září: Plzeň - Litvínov 5:1, Chomutov - Olomouc 4:2, Jihlava - Mladá Boleslav 4:3 po prodloužení, Vítkovice - Aukro Berani Zlín 1:2 po prodloužení, Brno - Třinec 5:4 po nájezdech, Pardubice - Sparta 2:3, Liberec - Hradec Králové 3:0.
7.9.Vzpomínáme na Karla RachůnkaHokejovým děním otřásla přesně před šesti lety 7. září 2011 obrovská tragédie. Nejčernější den v historii světového hokeje. Obránce Karel Rachůnek (32), odchovanec zlínského hokeje, tragicky zahynul při pádu letadla s ruským týmem Lokomotiv Jaroslavl, který mířil na utkání KHL do běloruského Minsku. Společně s Karlem Rachůnkem zahynuli i další čeští hokejisté, mistři světa, útočníci Jan Marek a Josef Vašíček. V troskách zůstalo pohřbeno osm členů posádky a 35 pasažérů. Vedení hokejového klubu Aukro Berani Zlín prostřednictvím generálního manažera Martina Hostáka uctilo Karlovu památku položením kytice na hrob na Lesním hřbitově. Vzpomínáme ...
6.9.Hokejová středa s T. MelzeremMediální partner zlínského hokeje Radio Zlín i v letošní sezoně vysílá na rozhlasových vlnách oblíbený pořad s názvem Hokejové středy. Další se uskuteční ve středu 6. září v obvyklém čase od 12:30 hodin. Do pomyslného křesla pro hosta se posadí Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. Své otázky na hosta ohledně marketingu a PR aktivit zasílejte už nyní na mailovou adresu studio@radiozlin.cz, nebo prostřednictvím zpráv na facebook.
5.9.Začátky tréninkůHokejový klub Aukro Berani Zlín upozorňuje na začátky tréninků školy bruslení a hokejové přípravky pro letošní sezonu 2017/2018. Začátek školy bruslení proběhne v neděli 10. září v 10 hodin pro ročník 2012 a mladší (PSG aréna). Začátek hokejové přípravky je rovněž v neděli 10. září v 8:45 hodin, ročník 2011 (PSG aréna).
31.8.V jaké sestavě na Moru?Hokejisté Aukro Berani Zlín nastoupí v závěrečném přípravném zápase před extraligou na ledě týmu HC Olomouc v neúplné sestavě, když řada hráčů léčí drobná zranění nebo má volno. Šanci dostane řada mladých hráčů. V brance se představí host z Přerova Juraj Šimboch, nastoupí další přerovští hráči Lubomír Kovařík, Šimon Kratochvíl, Jiří Běhal a Pavel Tomaník. Po nemoci se vrací do sestavy slovenský útočník Radoslav Illo. Sestava Aukro Berani Zlín: Šimboch (připraven Štůrala) - Běhal, Matějíček, Ferenc, Dluhoš, Padrnos, Žižka, Gazda, Řezníček - D. Šťastný, Popelka, Rihards Bukarts - Ondráček, P. Sedláček, Illo - Kovařík, Fryšara, Gago - Š. Kratochvíl, Václavek, Tomaník. Oba týmy se letos v přípravě již utkaly, ve Zlíně se radovali Berani po těsném vítězství 2:1.
31.8.Zemřel Miroslav RákosníkVe věku šestasedmdesáti let náhle zemřel Miroslav Rákosník, předseda dozorčí rady Českého svazu ledního hokeje. V hokejovém hnutí pracoval více než půl století, byl mimo jiné jedním z prvních trenérů mládeže ve sportovních třídách v Praze, členem disciplinární komise ČSLH nebo generálním manažerem různých mládežnických reprezentací. „Mirek byl nejdéle sloužícím členem vedení ČSLH, což ovšem vůbec nebylo znát na jeho pracovitostí, vitalitě a životním optimismu,“ uvedl prezident ČSLH Tomáš Král. Poslední rozloučení s Miroslavem Rákosníkem se uskuteční ve čtvrtek 7. září 2017 od 13:00 hodin v Ústřední obřadní síni na Olšanských hřbitovech v Praze. Čest jeho památce!
31.8.Výhra v OlomouciHokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v závěrečném přípravném zápase před startem extraligy na ledě Olomouce 3:2. Přitom svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík nastoupili k duelu na Hané bez řady opor a v hodně okleštěné sestavě. Tým s řadou přerovských hráčů a mladíků prohrával v 7. minutě již 0:2, ale nakonec dokonal obrat do vítězného konce. Berani dali krátce před první sirénou kontaktní gól, v polovině zápasu srovnali stav a vítěznou branku vstřelili v 51. minutě. Přípravný zápas: HC Olomouc - Aukro Berani Zlín 2:3 (2:1, 0:1, 0:1), branky a nahrávky: 2. min Laš (Skladaný, Dujsík), 7. Ondrušek (Houdek) - 20. Kovařík (Popelka, Řezníček), 30. Ondráček (D. Šťastný), 51. Kovařík.
29.8.Hokejové středy startujíMediální partner zlínského hokeje Radio Zlín bude i v letošní sezoně vysílat na rozhlasových vlnách oblíbený pořad s názvem Hokejové středy. Ten se uskuteční od 30. srpna pravidelně každou středu v obvyklém čase od 12:30 hodin. Jako první se posadí do křesla hosta Martin Hosták, generální manažer Aukro Berani Zlín. Nejen o letním dění v klubu, příchodu nových posil nebo zahájení nové extraligové sezony bude hovořit nový generální manažer zlínského hokeje Martin Hosták. Své otázky na pana Hostáka zasílejte už nyní na mailovou adresu studio@radiozlin.cz, nebo prostřednictvím zpráv na facebook.
29.8.Do odvety s Kašíkem v bráněHokejisté Zlína odehrají předposlední přípravný zápas před startem extraligy na ledě nováčka nejvyšší soutěže Dukly Jihlava. Trenérská dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík postaví do brány Libora Kašíka, v útoku se objeví poprvé v přípravě osmnáctiletý junior Vlastimil Hefka. Oba soupeři se utkali před pěti dny ve Zlíně, Berani vyhráli 3:2 po nájezdech. Sestava Aukro Berani Zlín: Kašík (přípraven Štůrala) - Řezníček, Freibergs, Matějíček, Žižka, Ferenc, Padrnos, O. Horák, Dluhoš - Kubiš, Honejsek, Rihards Bukarts - D. Šťastný, Popelka, O. Veselý - Okál, P. Sedláček, Ondráček - Hefka, Gago, Fryšara.
29.8.Prohra v JihlavěHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli předposlední přípravný zápas před startem extraligy na ledě staronového účastníka nejvyšší soutěže Dukly Jihlava 1:3. Domácím se podařila odveta za čtvrteční zápas ve Zlíně, který prohráli až v patnácté sérii samostatných nájezdů. Jihlava vedla v utkání již 3:0, když byla lepším týmem a prosadila se v zakončení. Berani se trápili v ofenzivě, nevyužili řadu přesilových her. Jediný gól zaznamenal v závěru obránce Tomáš Žižka. Během první třetiny odstoupil z utkání kvůli zranění útočník Antonín Honejsek. Přípravný zápas - úterý 29. srpna: HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1), branky a nahrávky: 9. min Protasenja (Šidlík, Bryhnisveen), 31. R. Hubáček (Protasenja), 49. Zdráhal (Rys, M. Hlinka) - 58. Žižka (Ondráček, Okál).
24.8.Na Duklu se Štůralou v branceSestava Aukro Berani Zlín na zápas s Duklou Jihlava: Štůrala (Kašík) - Valenta, Řezníček, Freibergs, Matějíček, Žižka, Padrnos, Dluhoš - Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts - Kubiš, Popelka, Veselý - Okál, Sedláček, Ondráček - Gago, Fořt, Fryšara.
22.8.Bukartsovi na Dynamo spolu, doplní je HonejsekSestava Aukro Berani Zlín na dnešní utkání s Pardubicemi, začátek v 18 hodin.: Šimboch (Kašík) - Řezníček, Nosek, Freibergs, Žižka, Valenta, Matějíček - Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts - Kubiš, Popelka, Veselý - Okál, Sedláček, Ondráček - Gago, Fořt, Fryšara.
17.8.V jaké sestavě na Přerov?Hokejisté Aukro Berani Zlín nastoupí v závěrečném zápase turnaje ZUBR Cup proti pořádajícímu Přerovu na jeho ledě (začátek v 19 hodin) v následující sestavě: Štůrala (Kašík) - Řezníček, Padrnos, Freibergs, O. Horák, Valenta, Gazda, Dluhoš - Okál, Honejsek, Kubiš - D. Šťastný, Popelka, J. Ondráček - Zagrapan, Fořt, Václavek - Fryšara, Karafiát, Gago.
17.8.Berani vyhráli ZUBR CUPHokejový klub Aukro Berani Zlín vyhrál 2. ročník turnaje ZUBR CUP i přes prohru v závěrečném utkání s pořádajícím klubem HC Zubr Přerov 3:4 v prodloužení. Zlínští měli zápas s prvoligovým Přerovem dobře rozehraný, v 15. minutě vedli již 2:0 a poté 3:1, ale domácí zlepšeným výkonem ve třetí třetině srovnali krok minutu před třetí sirénou. Zlínu stačil bod v základní hrací době k turnajového prvenství, v nastaveném čase se nakonec radoval domácí Přerov po skvělé individuální akci Matouše Kratochvíla. Branky zaznamenali Michal Popelka, Oldřich Horák a Antonín Honejsek. ZUBR CUP 2017: HC Zubr Přerov - Aukro Berani Zlín 4:3 v prodloužení (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0), branky a nahrávky: 20. min Koblar (Dvořák, Pala), 49. M. Novotný (Sýkora), 59. Navrátil (M. Kratochvíl), 65. M. Kratochvíl – 10. Popelka (D. Šťastný), 15. O. Horák (Padrnos), 47. Honejsek (Okál).
16.8.Výluka prodejeV úterý 22.8.2017 nebude probíhat prodej permanentních vstupenek na pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky z důvodu aktualizace prodejního systému. Děkujeme za pochopení.

PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna