Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

19.9.Dohrávka pro TygryV úterní dohrávce 5. kola Tipsport extraligy porazili hokejisté Liberce v duelu dvou sousedů ze středu tabulky tým Mladé Boleslavi 3:1.
17.9.Opět nevydařený závěr..Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 5. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dukla Jihlava 2:3 prohráli již čtvrtý zápas v řadě. Staronový účastník nejvyšší soutěže předvedl ve třetí třetině velký obrat, zatímco Berani ztratili všechny body podobně jako při utkání v Liberci v posledních minutách. Zlín vstoupil do důležitého utkání velmi úspěšně, neboť ve 27. minutě i zásluhou využité přesilovky vedl 2:0. Ve třetí třetině však o slibný náskok přišel, vlastní nekázní nabídl domácím dvě dvojnásobné přesilové hry. Zatímco první se ubránil, při druhé dala Dukla ve 48. minutě kontaktní gól. A do třetí sirény přidala další dva, když vítězný gól vstřelil mladík Anděl. Veselý a spol. nevystřelili ve třetí třetině ani jednou na domácí bránu! Tipsport extraliga 2017/2018, 5. kolo: HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín 3:2 (0:1, 0:1, 3:0), branky a nahrávky: 48. min Čachotský (Suchánek, de la Rose, Čachotský), 56. F. Seman (de la Rose), 59. Anděl (Suchánek) - 6. Okál (Ferenc, O. Horák), 27. Řezníček (J. Ondráček, Matějíček).
17.9.Výsledky 5. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - neděle 17. září: Jihlava - Aukro Berani Zlín 3:2, Vítkovice - Pardubice 4:2, Plzeň - Sparta 4:3, Litvínov - Olomouc 0:3, Hradec Králové - Třinec 3:1, Brno - Chomutov 2:3 po nájezdech. Zápas Liberec - Mladá Boleslav se hraje v úterý 19. září.
16.9.Roberts Bukarts bez trestuPředseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval jednáním hráče Robertse Bukartse, za které mu byl v utkání Aukro Berani Zlín – Kometa Brno ( uložen dvojitý menší trest a osobní trest do konce utkání za bitku. Na základě videozáznamu shledal, že hráč byl při počátku šarvátky mezi Rihardsem Bukartsem a Janem Káňou již na ledové ploše a trest za zapojení do šarvátky z hráčské lavice mu proto neměl být uložen. Předseda disciplinární komise ELH proto řízení s Robertsem Bukartsem zastavil. Starší z lotyšských bratrů tak může nastoupit v nedělním zápase hokejistů Zlína v Jihlavě.
15.9.Doma opět bez góluHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 4. kola Tipsport extraligy doma s Kometou Brno 0:4, když opět nevstřelili na domácím ledě ani gól. Zápas s úřadujícím mistrem okořenila v první třetině potyčka, po které rozhodčí vykázali předčasně do kabin pouze Robertse Bukartse. Kometa rozhodla o přesvědčivé výhře ve druhé třetině, neboť třikrát překonala gólmana Libora Kašíka. Svěřenci trenéra Roberta Svobody klesli v tabulce na předposlední místo. Tipsport extraliga 2017/2018: Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno 0:4 (0:0, 0:3, 0:1), branky a nahrávky: 24. min Mallet (V. Němec, H. Zohorna), 38. Erat (T. Svoboda), 39. H. Zohorna (Gulaši), 51. Vincour.
15.9.Výsledky 4. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - pátek 15. září: Třinec - Vítkovice 3:2, Chomutov - Jihlava 4:3 po prodloužení, Mladá Boleslav - Pardubice 4:2, Olomouc - Liberec 3:0, Aukro Berani Zlín - Brno 0:4, Hradec Králové - Plzeň 4:3 po prodloužení. Utkání Sparta - Litvínov se hraje 10. října.
12.9.Berani ztratili zápasHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 3. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Bílí Tygři Liberec 2:3, i když ještě ve 47. minutě vedli 2:0. Zlínští hokejisté šli do vedení v 8. minutě, které ještě navýšili za tři minuty druhým gólem. Severočechům se podařil ve třetí třetině velký obrat, když vítězný gól dali v čase 59:03 minuty. Veselý a spol. dlouho sahali po bodech, nakonec nezískali ani bod a jedou z Liberce s prázdnou. Tipsport extraliga 2017/2018, 3. kolo: Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín 3:2 (0:2, 0:0, 3:0), branky a nahrávky: 47. min J. Stránský (Šmíd, Bartovič), 56. Bulíř (Ševc, P. Jelínek), 60. Lakatoš (Pyrochta, Ševc) - 8. Žižka (Rihards Bukarts, Roberts Bukarts), 11. Okál (Freibergs, Řezníček).
12.9.Výsledky 3. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - úterý 12. září: Pardubice - Chomutov 1:4, Vítkovice - Sparta 6:1, Plzeň - Olomouc 10:0, Jihlava - Třinec 0:2, Litvínov - Hradec Králové 3:0, Brno - Mladá Boleslav 2:3, Liberec - Aukro Berani Zlín 3:2.
10.9.Prohra s PardubicemiHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 2. kola Tipsport extraligy s týmem HC Dynamo Pardubice 0:2 a v úvodním domácím zápase sezony vyšli bodově i střelecky naprázdno. Berany podržel v úvodní třetině brankář Libor Kašík, který zlikvidoval velké šance Duška a Tomáška. Zlín byl ve druhém dějství aktivnější, ale vyhořel v zakončení a inkasoval gól při vlastní přesilové hře. Východočeši přidali v závěru utkání druhou branku a po zásluze si odvezli z Moravy všechny tři body. Utkání přineslo spíše boj než hokejovou krásu. Tipsport extraliga 2017/2018: Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1), branky a nahrávky: 33. min M. Kaut (Trončinský), 52. Perret (M. Kaut, D. Tomášek).
10.9.Výsledky 2. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - neděle 10. září: Sparta - Jihlava 4:3, Třinec - Plzeň 5:2, Aukro Berani Zlín - Pardubice 0:2, Hradec Králové - Brno 2:4, Olomouc - Vítkovice 2:4, Litvínov - Liberec 2:0, Mladá Boleslav - Chomutov 1:2.
9.9.Fotoreportáž z VítkovicPodívejte se na obsáhlou fotoreportáž Jiřího Zaňáta z úvodního kola Tipsport extraligy HC Vítkovice Ridera versus Aukro Berani Zlín prostřednictvím padesáti snímků. Galerii z vítězného utkání Beranů si můžete prohlédnout na odkazu ZDEnull
8.9.Senzační obrat a výhra!Hokejisté Aukro Berani Zlín vstoupili úspěšně do nového ročníku Tipsport extraligy 2017/2018. V úvodním kole vyhráli na ledě týmu HC Vítkovice Ridera 2:1 po prodloužení. Zlínští měli v Ostravě štěstí, neboť téměř v celém průběhu utkání prohrávali smolným gólem ze 17. minuty, ale v závěru základní hrací doby vyrovnali při power play a rozhodující gól dali v nastaveném čase využitím přesilové hry. Góly zaznamenali Ralfs Freibergs a David Šťastný. Berani umí na Vítkovice zahrát, neboť bodovali již v osmém vzájemném utkání v řadě! Tipsport extraliga 2017/2018 - 1. kolo: HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín 1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1), branky a nahrávky: 17. min P. Zdráhal (Lev, Hrbas) - 59. Freibergs (Roberts Bukarts, Kubiš), 62. D. Šťastný (Matějíček).
8.9.Výsledky 1. kolaTipsport extraliga 2017/2018 - pátek 8. září: Plzeň - Litvínov 5:1, Chomutov - Olomouc 4:2, Jihlava - Mladá Boleslav 4:3 po prodloužení, Vítkovice - Aukro Berani Zlín 1:2 po prodloužení, Brno - Třinec 5:4 po nájezdech, Pardubice - Sparta 2:3, Liberec - Hradec Králové 3:0.
7.9.Vzpomínáme na Karla RachůnkaHokejovým děním otřásla přesně před šesti lety 7. září 2011 obrovská tragédie. Nejčernější den v historii světového hokeje. Obránce Karel Rachůnek (32), odchovanec zlínského hokeje, tragicky zahynul při pádu letadla s ruským týmem Lokomotiv Jaroslavl, který mířil na utkání KHL do běloruského Minsku. Společně s Karlem Rachůnkem zahynuli i další čeští hokejisté, mistři světa, útočníci Jan Marek a Josef Vašíček. V troskách zůstalo pohřbeno osm členů posádky a 35 pasažérů. Vedení hokejového klubu Aukro Berani Zlín prostřednictvím generálního manažera Martina Hostáka uctilo Karlovu památku položením kytice na hrob na Lesním hřbitově. Vzpomínáme ...
6.9.Hokejová středa s T. MelzeremMediální partner zlínského hokeje Radio Zlín i v letošní sezoně vysílá na rozhlasových vlnách oblíbený pořad s názvem Hokejové středy. Další se uskuteční ve středu 6. září v obvyklém čase od 12:30 hodin. Do pomyslného křesla pro hosta se posadí Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. Své otázky na hosta ohledně marketingu a PR aktivit zasílejte už nyní na mailovou adresu studio@radiozlin.cz, nebo prostřednictvím zpráv na facebook.
5.9.Začátky tréninkůHokejový klub Aukro Berani Zlín upozorňuje na začátky tréninků školy bruslení a hokejové přípravky pro letošní sezonu 2017/2018. Začátek školy bruslení proběhne v neděli 10. září v 10 hodin pro ročník 2012 a mladší (PSG aréna). Začátek hokejové přípravky je rovněž v neděli 10. září v 8:45 hodin, ročník 2011 (PSG aréna).
31.8.V jaké sestavě na Moru?Hokejisté Aukro Berani Zlín nastoupí v závěrečném přípravném zápase před extraligou na ledě týmu HC Olomouc v neúplné sestavě, když řada hráčů léčí drobná zranění nebo má volno. Šanci dostane řada mladých hráčů. V brance se představí host z Přerova Juraj Šimboch, nastoupí další přerovští hráči Lubomír Kovařík, Šimon Kratochvíl, Jiří Běhal a Pavel Tomaník. Po nemoci se vrací do sestavy slovenský útočník Radoslav Illo. Sestava Aukro Berani Zlín: Šimboch (připraven Štůrala) - Běhal, Matějíček, Ferenc, Dluhoš, Padrnos, Žižka, Gazda, Řezníček - D. Šťastný, Popelka, Rihards Bukarts - Ondráček, P. Sedláček, Illo - Kovařík, Fryšara, Gago - Š. Kratochvíl, Václavek, Tomaník. Oba týmy se letos v přípravě již utkaly, ve Zlíně se radovali Berani po těsném vítězství 2:1.
31.8.Zemřel Miroslav RákosníkVe věku šestasedmdesáti let náhle zemřel Miroslav Rákosník, předseda dozorčí rady Českého svazu ledního hokeje. V hokejovém hnutí pracoval více než půl století, byl mimo jiné jedním z prvních trenérů mládeže ve sportovních třídách v Praze, členem disciplinární komise ČSLH nebo generálním manažerem různých mládežnických reprezentací. „Mirek byl nejdéle sloužícím členem vedení ČSLH, což ovšem vůbec nebylo znát na jeho pracovitostí, vitalitě a životním optimismu,“ uvedl prezident ČSLH Tomáš Král. Poslední rozloučení s Miroslavem Rákosníkem se uskuteční ve čtvrtek 7. září 2017 od 13:00 hodin v Ústřední obřadní síni na Olšanských hřbitovech v Praze. Čest jeho památce!
31.8.Výhra v OlomouciHokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v závěrečném přípravném zápase před startem extraligy na ledě Olomouce 3:2. Přitom svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík nastoupili k duelu na Hané bez řady opor a v hodně okleštěné sestavě. Tým s řadou přerovských hráčů a mladíků prohrával v 7. minutě již 0:2, ale nakonec dokonal obrat do vítězného konce. Berani dali krátce před první sirénou kontaktní gól, v polovině zápasu srovnali stav a vítěznou branku vstřelili v 51. minutě. Přípravný zápas: HC Olomouc - Aukro Berani Zlín 2:3 (2:1, 0:1, 0:1), branky a nahrávky: 2. min Laš (Skladaný, Dujsík), 7. Ondrušek (Houdek) - 20. Kovařík (Popelka, Řezníček), 30. Ondráček (D. Šťastný), 51. Kovařík.
29.8.Hokejové středy startujíMediální partner zlínského hokeje Radio Zlín bude i v letošní sezoně vysílat na rozhlasových vlnách oblíbený pořad s názvem Hokejové středy. Ten se uskuteční od 30. srpna pravidelně každou středu v obvyklém čase od 12:30 hodin. Jako první se posadí do křesla hosta Martin Hosták, generální manažer Aukro Berani Zlín. Nejen o letním dění v klubu, příchodu nových posil nebo zahájení nové extraligové sezony bude hovořit nový generální manažer zlínského hokeje Martin Hosták. Své otázky na pana Hostáka zasílejte už nyní na mailovou adresu studio@radiozlin.cz, nebo prostřednictvím zpráv na facebook.
29.8.Do odvety s Kašíkem v bráněHokejisté Zlína odehrají předposlední přípravný zápas před startem extraligy na ledě nováčka nejvyšší soutěže Dukly Jihlava. Trenérská dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík postaví do brány Libora Kašíka, v útoku se objeví poprvé v přípravě osmnáctiletý junior Vlastimil Hefka. Oba soupeři se utkali před pěti dny ve Zlíně, Berani vyhráli 3:2 po nájezdech. Sestava Aukro Berani Zlín: Kašík (přípraven Štůrala) - Řezníček, Freibergs, Matějíček, Žižka, Ferenc, Padrnos, O. Horák, Dluhoš - Kubiš, Honejsek, Rihards Bukarts - D. Šťastný, Popelka, O. Veselý - Okál, P. Sedláček, Ondráček - Hefka, Gago, Fryšara.
29.8.Prohra v JihlavěHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli předposlední přípravný zápas před startem extraligy na ledě staronového účastníka nejvyšší soutěže Dukly Jihlava 1:3. Domácím se podařila odveta za čtvrteční zápas ve Zlíně, který prohráli až v patnácté sérii samostatných nájezdů. Jihlava vedla v utkání již 3:0, když byla lepším týmem a prosadila se v zakončení. Berani se trápili v ofenzivě, nevyužili řadu přesilových her. Jediný gól zaznamenal v závěru obránce Tomáš Žižka. Během první třetiny odstoupil z utkání kvůli zranění útočník Antonín Honejsek. Přípravný zápas - úterý 29. srpna: HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín 3:1 (1:0, 1:0, 1:1), branky a nahrávky: 9. min Protasenja (Šidlík, Bryhnisveen), 31. R. Hubáček (Protasenja), 49. Zdráhal (Rys, M. Hlinka) - 58. Žižka (Ondráček, Okál).
24.8.Na Duklu se Štůralou v branceSestava Aukro Berani Zlín na zápas s Duklou Jihlava: Štůrala (Kašík) - Valenta, Řezníček, Freibergs, Matějíček, Žižka, Padrnos, Dluhoš - Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts - Kubiš, Popelka, Veselý - Okál, Sedláček, Ondráček - Gago, Fořt, Fryšara.
22.8.Bukartsovi na Dynamo spolu, doplní je HonejsekSestava Aukro Berani Zlín na dnešní utkání s Pardubicemi, začátek v 18 hodin.: Šimboch (Kašík) - Řezníček, Nosek, Freibergs, Žižka, Valenta, Matějíček - Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts - Kubiš, Popelka, Veselý - Okál, Sedláček, Ondráček - Gago, Fořt, Fryšara.
17.8.V jaké sestavě na Přerov?Hokejisté Aukro Berani Zlín nastoupí v závěrečném zápase turnaje ZUBR Cup proti pořádajícímu Přerovu na jeho ledě (začátek v 19 hodin) v následující sestavě: Štůrala (Kašík) - Řezníček, Padrnos, Freibergs, O. Horák, Valenta, Gazda, Dluhoš - Okál, Honejsek, Kubiš - D. Šťastný, Popelka, J. Ondráček - Zagrapan, Fořt, Václavek - Fryšara, Karafiát, Gago.
17.8.Berani vyhráli ZUBR CUPHokejový klub Aukro Berani Zlín vyhrál 2. ročník turnaje ZUBR CUP i přes prohru v závěrečném utkání s pořádajícím klubem HC Zubr Přerov 3:4 v prodloužení. Zlínští měli zápas s prvoligovým Přerovem dobře rozehraný, v 15. minutě vedli již 2:0 a poté 3:1, ale domácí zlepšeným výkonem ve třetí třetině srovnali krok minutu před třetí sirénou. Zlínu stačil bod v základní hrací době k turnajového prvenství, v nastaveném čase se nakonec radoval domácí Přerov po skvělé individuální akci Matouše Kratochvíla. Branky zaznamenali Michal Popelka, Oldřich Horák a Antonín Honejsek. ZUBR CUP 2017: HC Zubr Přerov - Aukro Berani Zlín 4:3 v prodloužení (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0), branky a nahrávky: 20. min Koblar (Dvořák, Pala), 49. M. Novotný (Sýkora), 59. Navrátil (M. Kratochvíl), 65. M. Kratochvíl – 10. Popelka (D. Šťastný), 15. O. Horák (Padrnos), 47. Honejsek (Okál).
16.8.Výluka prodejeV úterý 22.8.2017 nebude probíhat prodej permanentních vstupenek na pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky z důvodu aktualizace prodejního systému. Děkujeme za pochopení.
16.8.Berani porazili jasně SlaviiHokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli i druhý zápas v rámci turnaje ZUBR CUP. Na domácím ledě porazili účastníka WSM ligy Slavii Praha jasně 4:0. Zlínští šli do vedení na začátku druhé třetiny, další góly přidali v závěrečné dvacetiminutovce i zásluhou využité dvojnásobné přesilové hry. Brankář Libor Kašík nepustil za svá záda ani jednu střelu a vychytal čisté konto. Branky zaznamenali Tomáš Žižka, David Nosek, Roman Pšurný a Filip Chytil. Berani mají na dosah vítězství ve druhém ročníku přerovského turnaje, v posledním zápase s pořádajícím Přerovem jim stačí k prvenství získat bod. ZUBR CUP - středa 16. srpna: Aukro Berani Zlín - HC Slavia Praha 4:0 (0:0, 1:0, 3:0), branky a nahrávky: 23. min Žižka (J. Ondráček), 49. D. Nosek (Bukarts, Padrnos), 50. Roman Pšurný (Horák, Zagrapan), 53. Chytil (Illo, Bukarts).
16.8.David Šťastný v reprezentaciÚtočník Aukro Berani Zlín David Šťastný byl nominován do národního týmu České republiky k dvěma přípravným zápasům se Slovenskem, které se uskuteční ve středu 23. srpna v Třinci a o den později v Žilině, začátky shodně v 17 hodin. Čtyřiadvacetiletý odchovanec přerovského hokeje je mezi čtrnácti nováčky v nominaci trenéra Josefa Jandače a čeká ho křest v reprezentačním dresu.
15.8.Sestava na Znojmo, v brance Beranů ŠimbochZlínští hokejisté se na úvod ZUBR Cupu utkají na domácím ledě se Znojmem, přičemž nastoupí v následující sestavě: Šimboch (Štůrala) – Nosek, Řezníček, Žižka, Freibergs, Padrnos, Ferenc – Kubiš, Honejsek, Bukarts – Veselý, Popelka, Šťastný – Illo, Fořt, Fryšara – Sedláček, Karafiát, Gago.

PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna