Další stránky
12>>
31.3.PSG Zlín se utká v semifinále play off opět s Třincem, série začíná ve středu 2. dubna ve Slezsku
30.3.Brankář Tomáš Štůrala: Připadám si jako Popelka, která přišla ke štěstí
30.3.MČR: 8. třída zakončila turnaj výhrou nad Českými Budějovicemi a skončila na 4. místě
30.3.MČR MD: Berani třikrát vedli, ale ani v posledním utkání se nepovedlo zvítězit
29.3.Kapitán PSG Petr Čajánek o postupové trefě do sítě Hradce: Jen jsem zametl puk do brány
29.3.OBRAZEM: JSME V SEMIFINÁLE! Radost z postupu po utkání v Hr. Králové. Berani skolili Mountfield
29.3.Primátor Adámek přivezl Beranům štěstí v roli lékaře
29.3.MČR: 8. třída na Slavii nestačila, inkasovala sedm branek a prohrála
29.3.MČR MD: Krutá prohra Zlína se Spartou
28.3.BRAVO! Kapitán ČAJÁNEK poslal Zlín do semifinále, Berani vyřadili nebezpečný Hradec
28.3.MČR MD: Zlínští dvakrát přišli o dvoubrankové vedení a Třinci podlehli v prodloužení
28.3.Jaroslav Balaštík: Třikrát vyhrát v jedné sérii v prodloužení je fantastické
28.3.MČR: 8. třída podlehla Porubě v nájezdech
27.3.Fanoušci jsou v play off pořádně slyšet. Hranici 118 decibelů pokořili ve třech arénách
27.3.Testování jedinečných senzorů zakončeno výhrou proti Hradci Králové
27.3.AKTUÁLNĚ: Vicemistři odjeli do Hradce Králové s cílem urvat čtvrtou výhru a ukončit sérii s Mountfieldem
27.3.Mladší dorost ve druhém zápase MČR prohrál s Hradcem Králové
27.3.MČR: 8. třída se nevzdala ani za stavu 0:3, přesto Spartě nakonec těsně podlehla
26.3.Mladší dorost nezvládl vstup do MČR a dvakrát přišel o vedení
26.3.MČR: 8. třída v prvním zápase podlehla po nájezdech Přerovu
26.3.Bravo! Vicemistři vybojovali v sérii s Hradcem mečbol, gólman Štůrala byl bezchybný
26.3.Brankář Tomáš Štůrala: Neměl jsem, co ztratit. V extraligovém play off jsem chytal poprvé
25.3.Program MČR mladšího dorostu a 8. tříd
25.3.AKTUÁLNĚ: Bitva o postup mezi čtyři nejlepší pomalu vrcholí. Pátý zápas rozhodne o mečbolu
24.3.Ve středu ve Zlíně startuje MČR mladšího dorostu a 8. tříd za účasti obou zlínských týmů
24.3.Přijďte povzbudit Berany v boji o postup do semifinále. Vstupenek je dostatek!
23.3.Tým PSG prohrál čtvrtý zápas čtvrtfinále play off, série se stěhuje do Zlína
23.3.Brankář PSG Libor Kašík: Není to těžká porážka, pořád lepší než prohrát jedna nula
22.3.Paráda! Hokejisté PSG Zlín vyhráli dramatický třetí duel čtvrtfinále v prodloužení. Veselý řádil
22.3.Střelec vítězného gólu Ondřej Veselý: Čája puk ještě tečoval
22.3.Mladší dorostenci deklasovali Opavu a postupují na MČR
22.3.Útočník PSG Marek Melenovský: Druhý zápas v Hradci bude hodně těžký
21.3.AKTUÁLNĚ: Vicemistři se vydali do Hradce Králové s cílem urvat v play off jednu výhru
20.3.Kouč Vladimír Vůjtek: Dva roky trénování ve Zlíně byly krásné
20.3.Mladší dorostenci zvítězili i v Opavě a od MČR je dělí jedno vítězství
20.3.Hokejoví bojovníci pomohou dobré věci
19.3.Šance vicemistrů na druhou výhru nad Hradcem zmrazil třemi góly střelec Kudrna
19.3.Kapitán PSG Petr Čajánek: Hradec je v koncovce šikovný, dá gól z pár šancí, které má
19.3.Sportovcem města Zlína za rok 2013 se stal Martin Hamrlík, nejlepším kolektivem jsou hokejisté PSG!
19.3.Mladší dorostenci zlomili Opavu ve třetí třetině a mají první vítězství
18.3.Vicemistři zahájili čtvrtfinálovou sérii s Hradcem vítězně. Rozhodla trefa v prodloužení
18.3.Hrdina úvodní čtvrtfinálové bitvy Jiří Ondráček: Gólů moc nedávám, zatím je to asi životní trefa
18.3.Kanonýr Jaroslav Balaštík: Řekli jsme si, pojďme dál, na jeden gól se těžko vyhrává
17.3.AKTUÁLNĚ: Vicemistři jdou o boje. Bitva s Hradcem o postup do semifinále zvedá oponu
17.3.Obránce PSG Zlín Oldřich Horák: Angažmá v Hradci mně pomohlo zvyknout si na dospělý hokej
17.3.Vstupenky na úvodní dva zápasy čtvrtfinále play off jsou stále k dispozici
16.3.Kapitán PSG Zlín Petr Čajánek: Čtvrtfinále s Hradcem Králové bude o velkém taktickém boji
16.3.Mladší dorostenci rozstříleli Havířov 12:0
16.3.PLAY-OFF SD: Berani se na ledě střelecky neprosadili a sezona pro ně končí