Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.10.Kapitán Beranů Ondřej Veselý dostal za faul kolenem stop na tři zápasy ZLN - VIT 3:7, 14.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltPředseda disciplinární komise ELH Karel Holý se zabýval ve zkráceném řízení zákrokem kapitána zlínských Beranů Ondřeje Veselého na protihráče Rastislava Deje, za který mu byl v utkání Aukro Berani Zlín – HC Vítkovice Ridera, které se hrálo v úterý 17. října, uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za faul kolenem.
17.10.Berani zahájí druhou čtvrtinu doma s Vítkovicemi, začátek v 17:30 hodinZLN - VIT 3:7, 14.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltČeská nejvyšší hokejová soutěž vstoupí v úterý 17. října do druhé čtvrtiny základní části. Hokejisté Aukro Berani Zlín změří na domácím ledě síly s týmem HC Vítkovice Ridera. Veselý a spol. jdou do utkání s cílem vyhrát a navázat na předchozí velmi dobré výkony. Berani sice prohráli v neděli doma s Plzní 4:5 po samostatných nájezdech, nicméně bodovali v sedmém z posledních osmi zápasů. Zlínská družina se posunula v tabulce již na sedmé místo.
17.10.Tým Aukro Berani Zlín nestačil na Vítkovice a prohrál v divokém zápase vysoko 3:7ZLN - VIT 3:7, 14.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 14. kola Tipsport extraligy s týmem HC Vítkovice Ridera 3:7. Veselý a spol. nevstoupili úspěšně do druhé čtvrtiny základní části a po předchozí pětizápasové bodové šňůře vyšli naprázdno. Vítkovice po předchozích nepřesvědčivých výkonech zabraly a získaly s Berany všechny body po osmi zápasech a více než dvou letech. Ostravané vedli po dvou třetinách již 4:1, ale Zlín dokázal zásluhou dvou rychlých branek na začátku třetí třetiny snížit na rozdíl kontaktního gólu. Po ostrém faulu kapitána Veselého dokázali hosté během pětiminutové přesilovky vstřelit dva góly v rozmezí 78 vteřin i zásluhou hattricku nejlepšího hráče večera Jakuba Lva. Berani už nenašli odpověď, zápas jim nevyšel a inkasovali v letošní sezoně největší příděl gólů. Branky zaznamenali Pavel Kubiš, Antonín Honejsek a David Šťastný. Zlín hraje v pátek 20. října na ledě Pardubic.
17.10.Společně za Zlín: Hokej začíná v 15 hodin, fotbal za polovinu!Zlin Press - Roman OrdeltV neděli 22. října mělo dojít k termínovému střetu dvou nejpopulárnějších sportů ve Zlíně. Původně byl ve stejný čas (17 hodin) naplánován zápas hokejové extraligy týmu Aukro Berani Zlín versus Bilí Tygři Liberec a fotbalový prvoligový duel FC Fastav Zlín proti FK Mladá Boleslav. Vedení obou klubů však našlo společnou řeč i vstřícnost soupeřů a po vzájemné dohodě vyšlo vstříc především fanouškům obou nejsledovanějších sportů v krajském městě. A navíc je připraven pro fandy i příjemný bonus!
17.10.Disciplinární komise trestala hrubé vulgarity, Zlínu se pokuty vyhlyZlin Press - Roman OrdeltAsociace profesionálních klubů ledního hokeje a výkonný výbor ČSLH přijaly před sezonou úpravy v Disciplinárním řádu ELH. Vzhledem k rostoucí agresivitě v hledištích umožňují mimo jiné trestat hrubě vulgární skandování nebo postihovat provinění fanoušků hostujícího klubu. V první čtvrtině soutěže bylo podle nových ustanovení uloženo 9 trestů, chování hostujících fanoušků bylo trestáno jednou. Vedení zlínského hokeje děkuje vlastním fanouškům, že extraligový klub Aukro Berani Zlín je mezi nepotrestanými kluby a váží si korektního povzbuzování hráčů během jednotlivých zápasů Tipsport extraligy.
17.10.Pavel Kubiš po prohře s Vítkovicemi: Dvě třetiny nám nejely nohyZLN - VIT 3:7, 14.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltTakhle ne, věděli hokejisté Aukro Berani Zlín po domácím porážce 3:7 s Vítkovicemi. Oproti minulým zápasům předvedli o poznání horší výkon a hlavně v obraně mají co zlepšovat. „Jak nám v první čtvrtině soutěže oslabení šly, tak dnes to napadalo do brány. Doufejme, že se to sešlo v jednom utkání a příště to zase bude dobré,“ řekl útočník Pavel Kubiš.
16.10.Výherce Hokejové tomboly 50:50 vyhrál ve Zlíně přes 14 tisíc korun!ZLN - PLZ 4:5, 13.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltNa zimních stadionech probíhá v letošní sezoně Hokejová tombola 50:50. Výhercem premiérové tomboly na ZS Luďka Čajky ve Zlíně se stal v rámci utkání s Plzní pan Jan Tomeček z Kyjova, který vyhrál nádhernou částku 14 300 Kč! Celková vybraná částka v tombole byla 28 600 korun, polovina této finanční částky jde na podporu zlínské mládeže, v tomto případě pro tým mladšího dorostu Aukro Berani Zlín. Hokejová tombola proběhne při všech domácích extraligových zápasech Zlína v základní části, další možnost vyhrát je již v úterý 17. října během utkání s Vítkovicemi. Garantem Hokejové tomboly 50:50 je společnost Tipsport.
16.10.Stáhněte si do počítače zápasový bulletin Zlínské buly na utkání s VítkovicemiZLN - VIT 3:7, 14.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltV letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 dochází ke změně distribuce zápasového bulletinu Zlínské buly. Nyní si můžete tento hokejový zpravodaj vydávaný před každým domácím extraligovým zápasem hokejistů Aukro Berani Zlín přečíst zdarma ještě před samotným utkáním, případně si ho můžete vytisknout. Snahou vedení klubu je dostat hokejový zpravodaj v elektronické podobě co nejširšímu okruhu fanoušků zlínského hokeje. Můžete si ho přečíst v počítači, tabletu nebo na mobilních telefonech.
15.10.Tým Aukro Berani Zlín je připraven zastavit ofenzivní sílu Plzně, začátek v 17 hodinZLN - PLZ 4:5, 13.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltČeská nejvyšší hokejová soutěž uzavře v neděli 15. října úvodní čtvrtinu základní části. Tipsport extraliga nabídne kompletní program sedmi zápasů 13. kola. Hokejisté Aukro Berani Zlín změří síly na domácím ledě s týmem HC Škoda Plzeň. Západočeši budí na začátku letošní sezony velký respekt, ze všech extraligových týmů nastříleli nejvíce branek a mají i druhou nejlepší defenzivu. „Letos mají velkou fazonu a dávají hodně gólů. Jejich skvělá čísla nejsou pro nás strašákem, neboť hrát se dá s každým. Při respektu k soupeři jdeme do střetnutí odvážně a s cílem vyhrát,“ pověděl Robert Svoboda, hlavní trenér Zlína. Utkání na ZS Luďka Čajky se hraje od 17 hodin.
15.10.Berani získali z bitvy s favoritem cenný bod, v nájezdech se radovala PlzeňZLN - PLZ 4:5, 13.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltHokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 13. kola Tipsport extraligy na domácím ledě s týmem HC Škoda Plzeň 4:5 po samostatných nájezdech a z bitvy s favoritem získali v nádherném hokejovém večeru cenný bod. Západočeši získali ve druhé třetině tříbrankový náskok, ale Veselý a spol. se nevzdali a dokázali po bojovném výkonu srovnat krok před třetí sirénou. Berani sáhli k power-play a vyrovnávací gól vstřelili v čase 59:29 minuty. Prodloužení bonusový bod nepřineslo, i když domácí hráli přesilovku, ale zůstala nevyužita. Samostatné nájezdy nakonec rozhodl nejlepší muž utkání Tomáš Mertl, který zaznamenal hattrick. Branky dali Ondřej Veselý 2, Štěpán Fryšara a David Šťastný. Zlínští hokejisté hrají v úterý 17. října doma s Vítkovicemi, začátek v 17:30 hodin.
15.10.Mladík Štěpán Fryšara po premiérovém gólu v extralize: Puk si někam schovámZLN - PLZ 4:5, 13.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltProhrávali už o tři góly, ale neskutečným finišem dokázali ztrátu Plzně vymazat. Bod po porážce 4:5 na samostatné nájezdy hokejisté Aukro Berani Zlín určitě berou. „Pořád jsem věřil, že můžeme bodovat. Byl to výborný zápas,“ řekl útočník Štěpán Fryšara, který vstřelil první extraligový gól v kariéře.
14.10.Brankář Libor Kašík po loupeži u Pirátů: Šťastný den, pátek třináctého CHO - ZLN 1:4, 12.kolo | Zlin Press - Jakub KudláčZlínští hokejisté zvítězili ve 12. kole Tipsport extraligy na ledě Chomutova 4:1 a připsali si šestou výhru z posledních sedmi zápasů. Gólman Libor Kašík v utkání kryl 34 střel, a za záda propustil pouze nechytatelný pokus Tomici. Zlín vyhrál poprvé v sezoně na venkovním kluzišti za tři body. "To bude tím pátkem třináctého, šťastný den," smál se zlínský gólman.
14.10.Mladší dorost veze z Brna všechny tři bodyWAR - ZLN 2:6, 9.kolo | Michal JanoštíkMladší dorostenci dnes vyjížděli na zápas do Brna, kde se čekal velmi bojovný a zajímavý zápas. Berani šli rychle do vedení, na což ještě dokázal soupeř odpovědět, ale poté to byla nádhera v podání Zlína, který dal pět branek po sobě a radoval se tak z krásné výhry a dalších důležitých třech bodů do tabulky. Ve třetí třetině ještě domácí dokázali korigovat, ale to bylo z jejich strany vše.
14.10.Starší dorost odčinil zápas se Vsetínem a vyhrál v TřinciTRI - ZLN 1:4, 12.kolo | Michal JanoštíkVčera se staršímu dorostu nepovedl domácí zápas, ve kterém prohráli se Vsetínem, ale proti Třinci už to bylo opět lepší. Domácí sice šli rychle do vedení, ale Zlín dokázal odpovědět a dalšími třemi góly otočit vývoj utkání na svou stranu. Berani tak napravili zaváhání a opět získali důležité body do tabulky.
14.10.Stáhněte si do počítače zápasový bulletin Zlínské buly na utkání s PlzníZLN - PLZ 4:5, 13.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltV letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 dochází ke změně distribuce zápasového bulletinu Zlínské buly. Nyní si můžete tento hokejový zpravodaj vydávaný před každým domácím extraligovým zápasem hokejistů Aukro Berani Zlín přečíst zdarma ještě před samotným utkáním, případně si ho můžete vytisknout. Snahou vedení klubu je dostat hokejový zpravodaj v elektronické podobě co nejširšímu okruhu fanoušků zlínského hokeje. Můžete si ho přečíst v počítači, tabletu nebo na mobilních telefonech.
13.10.Výborně! Berani vezou z ledu Pirátů Chomutov všechny extraligové bodyCHO - ZLN 1:4, 12.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltHokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 12. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Piráti Chomutov 4:1 a vybojovali šestou výhru z posledních sedmi zápasů! Severočeši šli v utkání do vedení gólem z 9. minuty, ale Berani otočili skóre ve svůj prospěch ještě do první sirény. Veselý a spol. přidali ve druhé třetině další gól a zásluhou výborného výkonu brankáře Libora Kašíka dovedli utkání na led čtvrtého celku tabulky do vítězného konce. Chomutov doma prohrál počtvrté ze šesti zápasů. Branky Zlína zaznamenali Tomáš Valenta, Roberts Bukarts, Rihards Bukarts a Jiří Ondráček. Zlínští hokejisté se tlačí další výhrou stále hlasitěji do první poloviny extraligové tabulky. Berani hrají v neděli 15. října doma s Plzní, začátek v 17 hodin.
13.10.Starší dorost trápily chybě v obraně, Vsetín veze domů všechny bodyZLN - VSE 2:4, 11.kolo | Michal JanoštíkStarší dorost čekalo derby ze Vsetínem, které slibovalo zajímavou podívanou. Do utkání nastupovali domácí v roli velkého favorita, ovšem očekávání se tak úplně nenaplňovalo. Soupeř hrál velmi houževnatě, čekal na své šance a tato taktika přinesla své ovoce. Kluci se razantně zlepšili ve třetí třetině, ale to už bylo pozdě. Valašský hokejový klub tak veze ze Zlína důležité tři body.
12.10.Tým Aukro Berani Zlín jede loupit body na led Pirátů ChomutovCHO - ZLN 1:4, 12.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltTipsport extraliga pokračuje v pátek 13. října kompletním programem sedmi zápasů 12. kola. Hokejisté Aukro Berani Zlín se představí na ledě týmu Piráti Chomutov. Tým vedený trenérem Vladimírem Růžičkou vévodil extralize na začátku soutěže a Berany čeká velmi těžký soupeř, který však na domácím ledě několikrát klopýtl. „Po domácích výhrách nad Třincem a Spartou mají kluci pohodu, Kašík skvělou formu a do Chomutova jedeme pro body. Všichni jsou na zápas připraveni a natěšeni,“ pověděl Robert Svoboda, hlavní trenér Aukro Berani Zlín. Utkání vysílá sportovní stanice ČT sport, začátek utkání v 17:20 hodin.
11.10.Slovenský bek Marcel Petran zůstane měsíc ve Zlíně Zlin Press - Roman OrdeltV extraligovém klubu Aukro Berani Zlín bude působit slovenský obránce Marcel Petran. Vedení zlínského hokeje se dohodlo s prvoligovým týmem AZ Residomo Havířov na měsíčním angažmá jednatřicetiletého rodáka z Liptovského Mikuláše. Petran odehrál svůj první extraligový zápas v neděli při utkání se Spartou.
11.10.Hokejová tombola 50:50 pro fanoušky hokeje v neděli ve Zlíně!ZLN - PLZ 4:5, 13.kolo | Tisková zpráva BPAPřijď na hokej, kup si tiket, fandi a vyhraj! Na hokejových stadionech můžete nejen fandit svému klubu, ale taky vyhrát až 50 000 korun na každém utkání. Do hry dostane všechny fanoušky tiket za pouhých 50 korun a navíc tím podpoří mladé naděje svého klubu. V neděli 15. října od 17 hodin poprvé i na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v rámci utkání Aukro Berani Zlín a HC Škoda Plzeň.
9.10.V Týdnu hokeje přišlo přes čtyři tisíce dětí, nejvíce ve Zlíně!Zlin Press - Roman OrdeltTýden hokeje, uspořádaný ČSLH ve 134 klubech v celé České republice, přivedl na zimní stadióny více než 4 000 dětí v doprovodu rodičů. V rámci zábavného programu se děti ve věku od čtyř do osmi let seznámily se základy bruslení, s hokejovým tréninkem na ledě i na suchu, odnesly si dárky, připravené svazem a kluby, prohlédly si zázemí zimních stadiónů, stejně jako ukázky minihokeje v podání nejmenších registrovaných hráčů a hráček. Nejvíce dětí se zúčastnilo projektu v hokejovém klubu Aukro Berani Zlín, kam přišlo přesně 84 účastníků! Každý účastník akce, který se do projektu Pojď hrát hokej přihlásil a který se následně do ČSLH zaregistruje, navíc získá poukaz na výstroj v hodnotě 1 500 Kč.
9.10.Útočník Antonín Honejsek: Káša je teď nejlepší gólman v extralizeZLN - SPA 4:2, 11.kolo | Zlin Press - Jakub KudláčHokejisté Aukro Berani Zlín pokořili v 11. kole Tipsport extraligy na domácím ledě Spartu 4:2 a zaznamenali pátou výhru z posledních šesti zápasů. Dvěma přesnými zásahy se podílel na triumfu Antonín Honejsek, který vysmekl poklonu i gólmanovi Liboru Kašíkovi. "Káša je teď nejlepší v lize, první třetina byla jenom jeho," pověděl zlínský útočník.
8.10.Berany čeká divácky atraktivní souboj se Spartou, utkání se hraje od 17 hodinZLN - SPA 4:2, 11.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltTipsport extraliga pokračuje první říjnovou neděli zápasy 11. kola. Hokejisté Aukro Berani Zlín změří síly na domácím ledě s divácky atraktivním soupeřem, týmem HC Sparta Praha. Zlínští hokejisté chtějí navázat na předchozí tři domácí výhry, kdy porazili Litvínov, Hradec Králové a Třinec. Pražané jsou zatím na začátku letošní sezony za očekáváním, výsledkově i herně jim nevyšly poslední dva zápasy a v průběžné tabulce jsou až na osmém místě. V deseti zápsech nasbírali jen o dva body více než Berani. Atraktivní duel na ZS Luďka Čajky začíná v 17 hodin.
8.10.Bravo! Berani srazili do kolen Spartu, výhru režírovali Šťastný, Honejsek a KašíkZLN - SPA 4:2, 11.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltHokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v zápase 11. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Sparta Praha 4:2 a porazili pražský celek na domácím ledě po více než dvou letech! Berani šli do vedení již v 5. minutě, ale úvodní třetina patřila hostům. Ti však narazili na výborného brankáře Libora Kašíka a trápili se v zakončení. Přesto před úvodní sirénou srovnali krok. Vyrovnaný průběh pokračoval i druhé třetině. Sparta šla poprvé a naposledy v zápase do vedení ve 38. minutě, ale srdnatě bojující domácí celek vyrovnal pět vteřin před koncem druhé periody. Veselý a spol. rozhodli o cenné výhře dvěma brankami ve třetí třetině. Zlín dal vítězný gól utkání v 47. minutě při vlastním oslabení, za další čtyři minuty přidal pojistku na tři body. Svobodova družina si připsala pátou výhru z posledních šesti utkání, zatímco Sparta s nadupaným kádrem padla potřetí v řadě. Branky dali Antonín Honejsek 2, Roberts Bukarts a David Šťastný. Berani vyhráli doma počtvrté v řadě a posunuli se v tabulce již na sedmou příčku. Zlín hraje v pátek 13. října v televizním utkání Chomutově, začátek v 17:20 hodin.
8.10.Jiří Ondráček: Gól pět vteřin před koncem druhé třetiny nám hodně pomohlZLN - SPA 4:2, 11.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltPůvodně byl ohlášený jako střelec vyrovnávací branky pár vteřin před koncem druhé třetiny, ale v oficiálním zápise nakonec Jiřího Ondráčka nahradil Roberts Bukarts, který puk ještě lehce tečoval. Ondráčkovi to ale pranic nevadilo. „Upřímně mně je to jedno. Jsem rád, že máme tři body,“ radoval se po cenném skalpu pražské Sparty.
7.10.Berani připravili nový projekt tréninků pro mladé hokejisty Zlin Press - Roman OrdeltHokejový klub Aukro Berani Zlín zavádí nový projekt tréninků individuálních dovedností pro nadějné hokejisty žákovského věku ze zlínského regionu. Tréninky proběhnou v letošní sezoně od poloviny měsíce října každý čtvrtek na ledové ploše PSG arény a v přilehlé tělocvičně. Hlavní náplní tréninků je zdokonalování individuálních dovedností mladých hokejistů. Jednodenní kurz se skládá ze dvou tréninků na ledě a jednoho mimo ledovou plochu. Cena jednodenního kurzu je 350 Kč za hráče včetně oběda.
7.10.Výborná druhá třetina rozhodla. Starší dorost vyhrál nad HavířovemZLN - HAV 4:0, 10.kolo | Vojtěch Jurák Starší dorostenci po dvou porážkách opět vyhráli. V utkání proti Havířovu měla největší vliv na výsledek povedená druhá třetina, v níž mladí ševci třemi trefami výrazně vykročili vstříc třem bodům do tabulky. Blýskl se také brankář Jakub Kubík, který k vítězství přispěl vychytanou nulou.
7.10.Junioři devíti góly srazili do kolen lídra tabulky z BrnaZLN - KOM 9:3, 10.kolo | Jakub KudláčDevět gólů se vešlo do brněnské brány v 10. kole DHL extraligy juniorů. Na led Zlína přijel lídr tabulky z Brna, odvezl si ale nečekaný výprask. Mladí Berani po páteční výhře nad Jihlavou završili úspěšný víkend vítězným debaklem 9:3 a uštědřili Kometě teprve druhou porážku v sezóně. Zlín se posunul na šesté místo se ziskem šestnácti bodů a jedním zápasem k dobru.
7.10.Stáhněte si do počítače zápasový bulletin Zlínské buly na utkání se SpartouZLN - SPA 4:2, 11.kolo | Zlin Press - Roman OrdeltV letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 dochází ke změně distribuce zápasového bulletinu Zlínské buly. Nyní si můžete tento hokejový zpravodaj vydávaný před každým domácím extraligovým zápasem hokejistů Aukro Berani Zlín přečíst zdarma ještě před samotným utkáním, případně si ho můžete vytisknout. Snahou vedení klubu je dostat hokejový zpravodaj v elektronické podobě co nejširšímu okruhu fanoušků zlínského hokeje. Můžete si ho přečíst v počítači, tabletu nebo na mobilních telefonech.
7.10.Bitva se Šumperkem dopadla lépe pro mladší dorost ZlínaZLN - SUM 2:1, 7.kolo | Michal JanoštíkPo minulém zápase, ve kterém si Ševci s přehledem poradili s Porubou, je dnes čekal daleko složitější soupeř. Do Zlína přijel Šumperk a zápas sliboval zajímavou podívanou. A to také nabídl. Hráči tvrdě bojovali o každý centimetr ledu a diváci se tak rozhodně nenudili. Napínavá bitva došla až do prodloužení, které dopadlo lépe pro domácí. Zlín si tak připsal šestou výhru na svém ledě a je doma stále neporažen.