Informace ohledně elektronického prodeje vstupenek

9.9.2017Zlin Press - Roman Ordelt

Hokejový klub Aukro Berani Zlín spustí v průběhu extraligové sezony 2017/2018 provoz nového systému elektronického prodeje vstupenek, který bude v provozu ve všech pokladnách Zimního stadionu Luďka Čajky ve Zlíně a on-line na internetu od domácího utkání s Litvínovem (pátek 22. září 2017).

Informace ohledně elektronického prodeje vstupenek

Elektronický ticketing bude probíhat on-line na oficiálních webových stránkách zlínského hokeje www.hokej.zlin.cz a dále na webu www.hokej.cz  „Fanoušek si může zvolit zakoupení lístku v předstihu doma, platbu provede přes internet a vytiskne si vstupenku. Dále si může zvolit variantu zakoupení vstupenky v kamenných pokladnách u zimního stadionu. Poté všichni majitelé vstupenek včetně držitelů permanentních vstupenek projdou vstupním vchodem přes speciální čtečku a zamíří do svého diváckého sektoru,“ uvedl Tomáš Melzer, marketingový manažer Aukro Berani Zlín. Elektronický prodej lístků on-line proběhne přes webové stránky na všechny domácí zápasy s výjimkou utkání s Kometou Brno a Olomoucí. Na úvodní dva domácí zápasy s Pardubicemi a Kometou proběhne prodej vstupenek pouze v pokladnách zimního stadionu.

Klub dále upozorňujeme fanoušky, že od letošní sezony nebudou v provozu pokladny u sportovní haly a obvyklý prodej vstupenek přes Ticketpro a Ticketportal nebude od letošní sezony již k dispozici! Elektronický prodej přes webové stránky se spustí před domácím zápasem týmu Aukro Berani Zlín s Litvínovem. Pokladny na zimním budou otevřeny vždy hodinu a půl před začátkem zápasu.

Ceny vstupenek – extraligová sezona 2017/2018, základní část:
stání: 130 Kč
sezení kategorie B: 190 Kč
sezení kategorie A: 280 Kč
klubová sedadla P10: 550 Kč
stání děti do výšky 130 cm (pouze na základní část s výjimkou exponovaných utkání určených a oznámených klubem): 20 Kč

Upozornění: klub připravil tzv. dětské sezení za 20 Kč v sektorech F a G, které je podmíněno nákupem vstupenky pro dospělého na sezení v uvedeném sektoru za standardní cenu.

 

Aktuálně na webu

Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

dnesMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

dnesRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...Zlínští žáci vybojovali druhé místo na Dni her malých hokejistů

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejoví žáci klubu Aukro Berani Zlín získali skvělé druhé místo na akci s názvem Den her malých hokejistů, který proběhl začátkem září na ve sportovním areálu při Základní škole Úvoz v Brně. Na...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál