Útočník Pavel Kubiš: Škoda, vyhrajeme venku a pak doma nedáme ani gól

10.9.2017Zlin Press - Roman Ordelt

Chtěli potvrdit dvoubodový zisk ze zápasu ve Vítkovicích, jenže domáci duel s Pardubicemi nezvládli. Hokejisté Aukro Berani Zlín podlehli soupeři ve druhém kole Tipsport extraligy 0:2. "Je to škoda, vyhrajeme venku a pak doma nedáme ani gól," litoval útočník Pavel Kubiš.

Útočník Pavel Kubiš: Škoda, vyhrajeme venku a pak doma nedáme ani gól

- Hosté vypadali, že se na vás dobře nachystali, ne?
"Věděli jsme, že se na nás připravují, ale nezachytili jsme to. Nehráli jsme to, co jsme měli. Naopak Pardubice hrály jen to, co potřebovaly."

- V čem byl problém?
"Bylo to upracované, chtělo by to zjednodušit, dát nějaký náhodný gól a od toho se pak odrazit. Třeba to tam pak zase začne padat. Stejné to bylo ve Vítkovicích, kde jsme se nakonec v závěru prosadili."

- Je poznat, že tým si po velkých letních změnách herně teprve sedá?
"Asi jo. Musíme se dostat ke kombinacím, k tomu se ovšem propracujete jednoduchým hokejem, který jsme dneska nehráli. Už třetí rok se to tady točí, přišli zase noví hráči, ale to nás neomlouvá. Měli jsme dostatek času se sehrát. Musí makat každá lajna a ne, že si každý budeme dělat, co chceme."

- Za dva zápasy jste dali jen dvě branky, čím si to vysvětlujete?
"S koncovkou nejspíš letos budeme mít problémy, moc gólů asi dávat nebudeme. Musíme se soustředit na obranu. Dneska nás ve druhé třetině podržel Káša, jeli nám dvakrát dva na jednoho a dvakrát sami na brankáře. To je hrozné."

- Jak vás poznamenalo zranění obránce Davida Noska z pátečního duelu?
"David je jeden z nejlepších beků v celé extralize. Je to pro nás strašně velké oslabení, super bruslař, fyzicky připravený, umí rozehrát... Když schází takový hráč, je to samozřejmě dost citelné."

Útočník Aukro Berani Zlín Pavel Kubiš během zápasu s Pardubicemi. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT
 

Aktuálně na webu

Zlínští žáci vybojovali druhé místo na Dni her malých hokejistů

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Hokejoví žáci klubu Aukro Berani Zlín získali skvělé druhé místo na akci s názvem Den her malých hokejistů, který proběhl začátkem září na ve sportovním areálu při Základní škole Úvoz v Brně. Na...Neomluvitelné, láteří Svoboda. Řezníček zase ví, že Zlín nastartoval Duklu sám

před 2 dnyZlin Press - Jakub Kudláč

Příběh na pokračování, tak by se dala nazvat další ztráta vedení 2:0 v průběhu třetí třetiny. Po úterním kolapsu v Liberci se stejné jako přes kopírák přihodilo hokejistům Aukro Berani Zlín na ledě...Berani přišli o venkovní body opět v závěru, do kolen je srazil Anděl

před 3 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v zápase 5. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Dukla Jihlava 2:3 prohráli již čtvrtý zápas v řadě. Staronový účastník nejvyšší soutěže předvedl ve třetí...Zlínští hokejisté se utkají s Jihlavou v extralize po dlouhých dvanácti letech

před 3 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Tipsport extraliga má na programu v neděli 17. září zápasy 5. kola. Hokejisté Aukro Berani Zlín jedou k důležitému duelu na Vysočinu, kde změří síly se staronovým účastníkem nejvyšší soutěže týmem HC...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál