Bojovník Zdeněk Okál: Nehráli jsme špatně, nemáme se za co stydět

28.12.2016Zlin Press - Roman Ordelt

Po parádní práci Jiřího Ondráčka v oslabení vyrovnal na průběžných 1:1, ale radost z branky útočníkovi Zdeňku Okálovi moc dlouho nevydržela. Berani nakonec padli s Libercem těsně 2:3, ačkoliv v závěru mohli získat aspoň jeden bod. "Tlačili jsme, ale nakonec to tam nespadlo. Ke konci jsme tam měli nějaké šance, škoda toho," litoval Okál.

Bojovník Zdeněk Okál: Nehráli jsme špatně, nemáme se za co stydět

- Zápas rozhodla produktivita soupeře v přesilovkách, že?
"Byli jsme hodně vylučovaní, musíme si na to dávat bacha. I já jsem šel ven. Soupeře už jsem nestíhal, tak jsem zatáhl za záchrannou brzdu, ale aby to bylo ještě v mezích. Bohužel z toho byl faul. Musíme si na tohle dávat větší pozor."

- Vaše branka byla prvním gólem Zlína proti Liberci v letošní sezoně, víte o tom?
"Kdepak. Já statistiky moc nesleduji, dívám se jen na nejbližší zápas a soupeře, se kterým hrajeme."

- Hodně emocí vzbudil třetí gól Liberce, který padl po evidentním postavení hráče v brankovišti. Jak jste tenhle moment viděl?
"Jeden jejich hráč stál na hraně brankoviště, bojoval o puk. A najednou nám sedne na Kášu... Gól byl uznán, s tím nic nenaděláme."

- Herně jste s druhým celkem tabulky drželi krok, je to povzbuzující?
"Nehráli jsme špatně. Na to, že Liberec je tam, kde je a hraje výborně, se nemáme za co stydět. Bodík jsme si zasloužili. Liberec má velké hráče, špatně se odstavují od puku. Navíc výborně bruslí a jsou silní v osobních soubojích. Nějak jsme se s tím ale poprali."

- V posledních utkáních hrajete aktivní hokej, máte aspoň z toho dobrý pocit?
"Je pravda, že celkově jde hra nahoru. Chceme se z naší současné situace vykopat nahoru a ukázat, že můžeme v tabulce hrát výš."

Zdeněk Okál na střídačce během zápasu s Libercem.
 

Aktuálně na webu

Stáhněte si do počítače zápasový bulletin Zlínské buly na utkání s Litvínovem

včeraZlin Press - Roman Ordelt

V letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 dochází ke změně distribuce zápasového bulletinu Zlínské buly. Nyní si můžete tento hokejový zpravodaj vydávaný před každým domácím extraligovým zápasem...Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

včeraMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

včeraRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál