Kabina vezme každého, kluci jsou navíc usměvaví, říká na lotyšské trio Okál

23.8.2017Zlin Press - Jakub Kudláč

Zlínští hokejisté v úterním duelu s Pardubicemi prohráli 3:5 a připsali si první porážku v základní hrací době. Jedním ze tří střelců Beranů byl Zdeněk Okál, elitní formace ve složení bratrů Bukartsů a Honejska se gólově neprosadila.

Kabina vezme každého, kluci jsou navíc usměvaví, říká na lotyšské trio Okál

Ve zlínské kabině se tak nyní už nachází tři Lotyši. "Lotyšsky se ale učit nebudeme, i když nějaké nadávky už umíme. Jsme v Česku, tak ať kluci mluví česky," usmíval se Zdeněk Okál. "Ne, samozřejmě anglicky stačí, abychom jim rozuměli, i když někdy zaslechneme, že mluví po svém. To je jak mexičtina," říkal zoufale sedmadvacetiletý útočník.

Samozřejmě ne pro všechny ale je angličtina přijatelná. "Sledovat třeba takového Pavla Kubiše, jak se s klukama baví, to je pecka," zasmál se Okál. "Ale jo, jde to. Kluci se smějí, jsou v pohodě. Kabina vezme každého," ví zlínský hokejista.

Ten se mezi střelce zapsal ve 34. minutě, kdy byl důrazný na brankovišti a vyrovnal na 3:3. "Jinak gól nedám, toto je pro mě typické," říkal celkem dobře naladěný silově vybavený forvard. "Ale tentokrát byl silový a bojovný soupeř. Takto bude vypadat začátek ligy, týmy budou mít sílu, bude se dost bruslit a srážet se. Pardubice byly v soubojích silnější, na tom musíme zapracovat," nabádá Zdeněk Okál.


Útočník Aukro Berani Zlín Zdeněk Okál během přípravného zápasu s Pardubicemi. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT
 

Aktuálně na webu

Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

dnesMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

dnesRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...Zlínští žáci vybojovali druhé místo na Dni her malých hokejistů

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejoví žáci klubu Aukro Berani Zlín získali skvělé druhé místo na akci s názvem Den her malých hokejistů, který proběhl začátkem září na ve sportovním areálu při Základní škole Úvoz v Brně. Na...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál