Kapitán legend Miroslav Okál: Kulisa byla perfektní, všichni jsme si to užili

2.9.2016Zlin Press - Roman Ordelt

Na dres dostal kapitánské céčko, které je s jeho jménem ve Zlíně neodmyslitelně spjato. Miroslav Okál vedl legendy zlínského hokeje do exhibičního zápasu se současným A týmem a vysloužil si obrovský aplaus nadšených pěti tisícovek diváků. "Kabinu hostů tady neznám, šel jsem za ostatními," smál se dobře naladěný Okál.

Kapitán legend Miroslav Okál: Kulisa byla perfektní, všichni jsme si to užili

- Jak jste se cítil před startem zápasu?
"Bylo tam mrazení, byl jsem trošku nervózní. Přišlo hodně lidí. Naštěstí áčko hrálo na půl plynu, takže jsme to zvládli důstojně. Měl jsem radost, že jsem viděl kluky, se kterými jsme se dlouho nepotkali, třeba s Pavlem Janků."

- Překvapila vás tak vysoká návštěva?
"Určitě. Kulisa byla perfektní, všichni jsme si to užii. Hrál jsem zase v lajně s Čájou a Tomášem Němčickým, jak jsme spolu hrávali už v minulosti. Na to, že jsme se potkali po roce a půl, to nebylo špatné."

- Stihli jste se na utkání připravit?
"Měli jsme dva tréninky a dnes na to šli naostro. Během zápasu jsem myslel, že to vyhrajeme, ale oni zabrali a skončilo to remízou. Domluvená ale nebyla. Hecovali jsme se do poslední chvilky, že chceme zvítězit."

- Jak jste na tom byli se silami?
"Ubývaly, ale museli jsme to zvládnout, nemohli jsme se nechat zahanbit. Teď jdeme okamžitě na pivíčko, žízeň je velká. (směje se) Rozebrat to, zápas dohrajeme v hospodě."

- Zítra asi bude bolet celé tělo, že?
"Zítra to asi nebudu vědět, protože budu ještě ožralý. (směje se) Postupně to ale poznat bude."Miroslav Okál během exhibice.
 

Aktuálně na webu

Berani vyhráli i druhý zápas na turnaji ZUBR CUP, Slavii porazili přesvědčivě 4:0

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli i druhý zápas v rámci turnaje ZUBR CUP. Na domácím ledě porazili účastníka WSM ligy Slavii Praha jasně 4:0. Zlínští šli do vedení na začátku druhé třetiny, další...Útočník Michal Popelka: Těším se na zápas do Přerova, snad budu hrát

včeraZlin Press - Jakub Kudláč

Jeho tým Aukro Berani Zlín hrál sice zrovna oslabení, i tak ale zlínský útočník Michal Popelka našlápl na půli hřiště a parádním sólem obranou Znojma se dostal až před branku, odkud zakončil gólově....Berani na úvod ZUBR Cupu porazili Znojmo, turnaj pokračuje se Slavií

před 2 dnyZlin Press - Jakub Kudláč

Hokejisté Aukro Berani Zlín na úvod ZUBR Cupu porazili na domácím ledě Znojmo 5:2 a vyšvihli se do čela tabulky turnaje. V současně hraném utkání v Přerově vyhráli domácí nad Slavií 7:5. Právě...Berani chtějí novou TV kostku. Požádali o dotaci

před 2 dnyTisková zpráva

Hokejový klub Berani Aukro Zlín chce pořídit novou „TV kostku.“ A to s pomocí dotace od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) ve výši 5,4 milionu korun. Celkové náklady na pořízení a instalaci...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál