Kapitán legend Miroslav Okál: Kulisa byla perfektní, všichni jsme si to užili

2.9.2016Zlin Press - Roman Ordelt

Na dres dostal kapitánské céčko, které je s jeho jménem ve Zlíně neodmyslitelně spjato. Miroslav Okál vedl legendy zlínského hokeje do exhibičního zápasu se současným A týmem a vysloužil si obrovský aplaus nadšených pěti tisícovek diváků. "Kabinu hostů tady neznám, šel jsem za ostatními," smál se dobře naladěný Okál.

Kapitán legend Miroslav Okál: Kulisa byla perfektní, všichni jsme si to užili

- Jak jste se cítil před startem zápasu?
"Bylo tam mrazení, byl jsem trošku nervózní. Přišlo hodně lidí. Naštěstí áčko hrálo na půl plynu, takže jsme to zvládli důstojně. Měl jsem radost, že jsem viděl kluky, se kterými jsme se dlouho nepotkali, třeba s Pavlem Janků."

- Překvapila vás tak vysoká návštěva?
"Určitě. Kulisa byla perfektní, všichni jsme si to užii. Hrál jsem zase v lajně s Čájou a Tomášem Němčickým, jak jsme spolu hrávali už v minulosti. Na to, že jsme se potkali po roce a půl, to nebylo špatné."

- Stihli jste se na utkání připravit?
"Měli jsme dva tréninky a dnes na to šli naostro. Během zápasu jsem myslel, že to vyhrajeme, ale oni zabrali a skončilo to remízou. Domluvená ale nebyla. Hecovali jsme se do poslední chvilky, že chceme zvítězit."

- Jak jste na tom byli se silami?
"Ubývaly, ale museli jsme to zvládnout, nemohli jsme se nechat zahanbit. Teď jdeme okamžitě na pivíčko, žízeň je velká. (směje se) Rozebrat to, zápas dohrajeme v hospodě."

- Zítra asi bude bolet celé tělo, že?
"Zítra to asi nebudu vědět, protože budu ještě ožralý. (směje se) Postupně to ale poznat bude."Miroslav Okál během exhibice.
 

Aktuálně na webu

Kapitán Beranů Ondřej Veselý dostal za faul kolenem stop na tři zápasy

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se zabýval ve zkráceném řízení zákrokem kapitána zlínských Beranů Ondřeje Veselého na protihráče Rastislava Deje, za který mu byl v utkání Aukro Berani...Pavel Kubiš po prohře s Vítkovicemi: Dvě třetiny nám nejely nohy

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Takhle ne, věděli hokejisté Aukro Berani Zlín po domácím porážce 3:7 s Vítkovicemi. Oproti minulým zápasům předvedli o poznání horší výkon a hlavně v obraně mají co zlepšovat. „Jak nám v první...Disciplinární komise trestala hrubé vulgarity, Zlínu se pokuty vyhly

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Asociace profesionálních klubů ledního hokeje a výkonný výbor ČSLH přijaly před sezonou úpravy v Disciplinárním řádu ELH. Vzhledem k rostoucí agresivitě v hledištích umožňují mimo jiné trestat hrubě...Tým Aukro Berani Zlín nestačil na Vítkovice a prohrál v divokém zápase vysoko 3:7

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 14. kola Tipsport extraligy s týmem HC Vítkovice Ridera 3:7. Veselý a spol. nevstoupili úspěšně do druhé čtvrtiny základní části a po předchozí...
aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál