”Nikdy jsem to takto netrefil, ani na tréninku,” říká o svém gólu Matějíček

26.8.2016Zlin Press - Jakub Kudláč

Moc gólů jakožto obránce nedává, a takto hezkých už vůbec ne. Martinu Matějíčkovi se v přípravném utkání se Zvolenem podařilo gólově prosadit v první třetině, kdy svou dělovku z kruhu přišpendlil přesně pod víko. "Nikdy v životě jsem to takto netrefil, ani na tréninku," přiznal po vítězném duelu čtyřiadvacetiletý obránce.

”Nikdy jsem to takto netrefil, ani na tréninku,” říká o svém gólu Matějíček

Berani byli od začátku zápasu lepším týmem, soupeř si moc šancí netvořil, a tak byl stav po dvou třetinách 4:1. "Dvě třetiny jsme soupeře jasně přehrávali, neustále jsme je motali v útočném písmu. Bylo to po čtyřiceti minutách 4:1, a to jsme mnoho dalších šancí nevyužili," všímal si Matějíček. Ve třetí periodě ale Zvolen využil chyb Zlína a snížil na konečných 4:3. "Asi jsme se uspokojili, soupeř nám dvakrát ujel při naší přesilovce," myslí si zlínský obránce.

Ten se ukázal v 15. minutě duelu, kdy dostal podruhé v zápase domácí do vedení. Jeho dělovka z kruhu skončila přesně pod víkem. "Měl jsem obrovské štěstí, takto jsem to nikdy netrefil, ani na tréninku," usmíval se Matějíček. "Sehráli jsme signál, co máme domluvený po buly. Taková rána ale už byla nad plán," dodal.

Hned další střídání se pokusil o další podobnou ránu, tentokrát ale nedopadla tak šťastně. Trefil spoluhráče Podešvu, jenž nedohrál. "Stoupl mi do rány no. Naštěstí to má ale jenom nastřelené. Každopádně jsme z toho byl špatný, ale to se stává," mrzelo Matějíčka.

V následném prodloužení hraném ve třech na obou stranách Berani dali další dva góly. "Je to něco nového. Musíme improvizovat, stále se něco děje. Pro diváka krásná podívaná, ale pro nás fyzicky velmi náročná hra," osvětlil Martin Matějíček.


Martin Matějíček v zápase.
 

Aktuálně na webu

Stáhněte si do počítače zápasový bulletin Zlínské buly na utkání s Litvínovem

včeraZlin Press - Roman Ordelt

V letošní sezoně Tipsport extraligy 2017/2018 dochází ke změně distribuce zápasového bulletinu Zlínské buly. Nyní si můžete tento hokejový zpravodaj vydávaný před každým domácím extraligovým zápasem...Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

včeraMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

včeraRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál