Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Nejlepší střelec v play off Ondřej Veselý dostal od disciplinárky stop na dva zápasy

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Nečekaná komplikace pro zlínské Berany přišla před pátým finálovým zápasem play off. Zkušený útočník Ondřej Veselý dostal od disciplinární komise Extraligy ledního hokeje dvouzápasový trest za faul...Pátý zápas finále play off s Kometou ve Zlíně je beznadějně vyprodán!

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Po lístcích na finále hokejové extraligy ve Zlíně se opět zaprášilo! Za zhruba půlhodinu byl vyprodán pátý duel finálové série Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy 2014 PSG Zlín – HC Kometa...Zlínský hokej získá ve své pětaosmdesátileté historii osmou medaili!

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Báječná sezona 2013/2014 v podání zlínských hokejistů je těsně před svým finišem. V šestačtyřicáté sezoně v nejvyšší soutěži se jedná o osmé medailové umístění v historii zlínského hokeje. Dosavadní...Finále play off PSG Zlín s Kometou Brno si vyžádá důležitá opatření a upozornění směrem k divákům

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Hokejová bitva Zlína s Kometou o titul mistra České republiky a držitele Masarykova poháru má před sebou pátý finálový zápas, který se hraje v pátek 25. dubna v 18:20 hodin na ZS Luďka Čajky ve...
PSG Město Zlín Zlínský kraj RI Okna Impromat Zaremba
Uni Hobby Enapo Avonet Střída sport Radio Zlín MF DNES

Copyright © 2011-2014 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál

Facebook