Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Junioři drželi s Chomutovem krok jen první třetinu, na severu Čech prohráli 1:6

dnesJakub Kudláč

Z l í n - Zlínští junioři odehráli poslední venkovní duel skupiny O postup na ledě Chomutova, kde se jim ale nezadařilo a prohráli počtrnácté v řadě. Zápas v SD Aréně načali domácí již v 1. minutě a...Mladší dorost otočil zápas v Olomouci a připisuje si další tři body

dnesJakub Kudláč

Z l í n / O l o m o u c - Zlínští mladší dorostenci se už jako jasní vítězové základní části vydali na led Olomouce. První třetina byla bezbranková, po pauze však udeřili oslabení kohouti. Hosté ale...Starší dorostenci udolali Kometu i podruhé a v sérii mají tři mečboly!

včeraJakub Kudláč

Z l í n - Bravo! Zlínští starší dorostenci zvítězili i v druhém utkání osmifinálové série s Brnem a vedou v sérii hraná na tři vítězná utkání již 2:0, nyní se hra stěhuje do brněnské haly Rondo. V...Obhájci titulu jdou do play off s čistou hlavou a respektují, že v sérii může být Kometa favorit

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Mistrovský tým PSG Zlín se vyšvihl skvělou druhou polovinou základní části v z poslední příčky až na šesté místo a skvělým finišem vybojoval přímý postup do čtvrtfinále play off. Obhájci titulu se...
PSG Město Zlín WSM Bohemia Zaremba Zlínský kraj RI Okna
Enapo Střída sport iStores Avonet MF DNES Radio Zlín

Copyright © 2011-2015 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál

Facebook