Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Starší dorostenci na finále nedosáhli, v Hradci nezvládli rozhodující bitvu

včeraJan Vavřina

Vynikající jízdu vyřazovacími boji ukončili zlínským starším dorostencům až v semifinále Královští lvi Hradec Králové. Sérii rozhodovalo až třetí utkání, které však lépe vyšlo domácím, kteří třikrát...Město ocenilo nejlepší sportovce. Vavříny získali Petr Čajánek a mistrovský tým hokejistů PSG Zlín!

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Statutární město Zlín vyhlásilo na slavnostním večeru v Kongresovém centru nejúspěšnější sportovce města Zlína za rok 2014. Titul Sportovec města Zlína převzal po vítězi z předchozího roku...AKTUÁLNĚ: Trenér Rostislav Vlach zůstává ve Zlíně, realizační tým pokračuje ve stejném složení

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Dvaapadesátiletý trenér Rostislav Vlach povede hokejisty PSG Zlín i příští sezoně Tipsport extraligy 2015/2016. Vedení klubu se dohodlo s úspěšným trenérem na smlouvě na další rok s opcí. Vedle...Nejlepší střelec v play off Roman Vlach: Krůček, který nám chyběl do semifinále přes Kometu, hodně mrzí

včeraZlin Press - Jakub Kudláč

Roman Vlach se stal nejlepším střelcem v play off Zlína, ve čtvrtfinále vstřelil čtyři góly a jeden připravil, ovšem ani jeho bodový příspěvek k postupu do semifinále přes brněnskou Kometu nepomohl....
PSG Město Zlín WSM Bohemia Zaremba Zlínský kraj RI Okna
Enapo Střída sport iStores Avonet MF DNES Radio Zlín

Copyright © 2011-2015 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál

Facebook