Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

VIDEO: Jiří Ondráček a Robert Říčka se těší na zápas s Brnem

včeraMichal Sedláček

Útočníci PSG Zlín Jiří Ondráček a Robert Říčka byli před domácími zápasy s Kometou Brno a Olomoucí podrobeni "výslechu" před kamerou. Zajímá vás, co od těchto zápasů očekávají, na který duel se těší...Moravská derby s Kometou i Olomoucí si vyžádají důležitá opatření a upozornění směrem k divákům

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový los připravil na poslední říjnový víkend dva atraktivní duely na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. Mistrovský tým PSG Zlín odehraje v pátek 24. října od 18:20 hodin derby s brněnskou...AKTUÁLNĚ: Dvakrát doma! Nejdříve repríza finále s Kometou, v neděli nováček z Olomouce

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Úřadující šampioni, hokejisté PSG Zlín mají před sebou o víkendu dva důležité zápasy na domácím ledě. V pátek změří síly s brněnskou Kometou v repríze jarního finále a v neděli přivítají ambiciózního...Honejsek dres PSG neoblékne!

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Třiadvacetiletý útočník Antonín Honejsek se vrací do české extraligy, dres úřadujícího mistra z PSG však neoblékne. Hráč ukončil i ze zdravotních důvodů nevydařené angažmá ve finském klubu Blues...
PSG Město Zlín WSM Bohemia Zaremba Zlínský kraj RI Okna
Enapo Střída sport iStores Avonet MF DNES Radio Zlín

Copyright © 2011-2014 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál

Facebook