Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Anketu Sportovec Zlínského kraje za rok 2014 ovládli hokejisté PSG Zlín. Triumf slavili kapitán Čajánek a trenér Vlach

před 3 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Kapitán extraligových hokejistů PSG Zlín Petr Čajánek se stal absolutním vítězem ankety Sportovec Zlínského kraje za rok 2014, která byla vyhlášena v otrokovické Besedě. Devětatřicetiletý trojnásobný...Mladší dorost pod vedením Tomáše Valáška začíná letní přípravu 4. května

22.4.2015Zlin Press - Roman Ordelt

Zlínský mladší dorost pod vedením trenérské dvojice Tomáš Valášek, Leon Wesley začíná v pondělí 4. května letní přípravu na extraligovou sezonu 2015/2016. Přinášíme v samostatném článku organizační...Základní informace ohledně letní přípravy - druhá třída (ročník 2007, 2008)

22.4.2015Zlin Press - Roman Ordelt

Přinášíme základní informace ohledně letní přípravy 2. třídy HC PSG Zlín (ročník narození 2007, 2008) pro nadcházející sezonu 2015/2016. Letní příprava pod vedením trenéra Tomáše Jankoviče začíná v...Tým PSG Zlín hlásí první příchod: útok posílí slovenský hokejista Daniel Štumpf ze Skalice

20.4.2015Zlin Press - Roman Ordelt

Extraligový dres PSG Zlín oblékne slovenský křídelní útočník Daniel Štumpf. Vedení klubu podepsalo s třiadvacetiletým útočníkem tříletou smlouvu. Štumpf hrál v letošní sezoně v týmu HK 36 Hant...
PSG Město Zlín WSM Bohemia Zaremba Zlínský kraj RI Okna
Enapo Střída sport iStores Avonet MF DNES Radio Zlín

Copyright © 2011-2015 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál

Facebook