Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Extraliga juniorů má nový formát. Začíná se už za měsíc, týmy čeká přes padesát zápasů

včeraMichal Sedláček

Nejvyšší juniorská soutěž dozná v nové sezoně několika změn. Ševci v ní sehrají minimálně 54 zápasů. Cesta do play off vede od základní části přes nadstavbu až po skupinu, ve které se šestice týmů...Jak se hraje Champions Hockey League?

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Celkem 44 týmů včetně hokejových mistrů z PSG Zlín bylo rozlosováno do jedenácti základních skupin Champions Hockey League. Ligu mistrů v sezoně 2014/2015 bude hrát celkem dvanáct evropských států, a...Hokejoví mistři řádili při vodním pólu

16.7.2014Zlin Press - Roman Ordelt

V době prázdnin, dovolených a hokejového volna se vracíme pár snímky ke kondičnímu soustředění zlínských hokejistů v tureckém Beleku. Moderní Riu Kaya Palazzo Golf Resort se stal přechodným domovem...VIDEO: Pětice zlínských juniorů veze bronz z mistrovství světa v inline hokeji!

11.7.2014Marek Janoš

Celkem pět hráčů z loňské sestavy juniorů PSG Zlín reprezentovalo Českou republiku na Mistrovství světa organizace FIRS ve francouzském Toulouse. Po vydařeném turnaji si domů vezou cennou výslužku v...
PSG Město Zlín Zlínský kraj RI Okna Impromat Zaremba
Uni Hobby Enapo Avonet Střída sport Radio Zlín MF DNES

Copyright © 2011-2014 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál

Facebook