Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Nadstavbovou část začali mladší dorostenci výhrou nad Třincem

včeraJakub Kudláč

Vítězstvím 5:2 načali nadstavbovou část ELIOD Extraligy zlínští mladší dorostenci. S tímto silným celkem z Ostravska letos ještě neprohráli, tentokrát jim parádně vyšel vstup do utkání. V 8. minutě...Tým PSG Zlín vyšel pod Ještědem naprázdno, Tygři kousali v přesilovkách

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 24. kola Tipsport extraligy na ledě vedoucího celku Bílí Tygři Liberec 1:5 a ze severu Čech si neodvezli ani bod. Severočeši měli utkání pod kontrolou, do vedení...Obránce Jiří Marušák slaví kulaté jubileum!

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Zkušený obránce PSG Zlín Jiří Marušák slaví v neděli 29. listopadu 2015 kulaté čtyřicetiny. Zlínský odchovanec odehrál v české extralize během osmnácti sezon 748 zápasů za týmy Zlína, Vítkovic, Mladé...Tým PSG Zlín jede pod Ještěd urvat body na led lídra extraligy

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Tipsport extraliga pokračuje v rychlém tempu. Hokejisté PSG Zlín se představí v rámci 24. kola na ledě vedoucí týmu tabulky, týmu Bílí Tygři Liberec. Veselý a spol. vydřeli v minulém kole první...
PSG Město Zlín WSM Bohemia Zaremba Zlínský kraj RI Okna
Enapo Střída sport iStores Avonet MF DNES Radio Zlín

Copyright © 2011-2015 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál