Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

19.11.2012Tisková zpráva - Roman Ordelt, tiskový mluvčí PSG Zlín

Extraligový tým PSG Zlín se dohodl uprostřed probíhající sezony Tipsport extraligy s trojicí hráčů na smlouvách pro příští sezony. Nové kontrakty podepsali ve Zlíně Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech. U centra první řady Petra Lešky se jedná o smlouvu na další dvě sezony s možností jejího prodloužení o další dva roky, Petr Zámorský se upsal Zlínu na další tři sezony do 30. dubna 2016 a Filip Čech uzavřel smlouvu na další sezonu, do 30. dubna 2014.

Petr Leška, Petr Zámorský a Filip Čech podepsali ve Zlíně nové smlouvy

Sedmatřicetiletý Petr Leška patří k nejzkušenějším hráčům české extraligy. Hraje svou osmnáctou sezonu v nejvyšší soutěži a zanedlouho odehraje tisící zápas v extralize. „Leška podepsal smlouvu na další dvě sezony s tím, že v případě zachování výkonnosti se platný kontrakt prodlouží na jeden plus jeden rok. V praxi to znamená, že může ve Zlíně hrát až další čtyři sezony. S Petrem jsme se dohodli na podmínkách velmi rychle a délka kontraktu už závisí jen na jeho výkonnosti,“ uvedl Mgr. Patrik Kamas, jednatel hokejového Zlína.

Dvacetiletý obránce Petr Zámorský je velkým talentem českého hokeje, startoval na juniorských světových šampionátech a v závěru loňské sezony nahlédl i do národního týmu České republiky. „V případě smlouvy u Petra Zámorského stabilizujeme nadějné odchovance ve Zlíně, je to podobný případ jako Holík nebo Řezníček. Do mladých významně investujeme a jsme rádi, že máme zajištěny jejich služby v dresu PSG na delší dobu. Mladí hráči získávají v extralize řadu zkušeností, za což patří poděkování realizačnímu týmu v čele s trenérem Rostislavem Vlachem,“ uvedl jednatel Kamas s tím, že klub má zájem postupně stabilizovat i další mladé odchovance.

Smlouvu na další sezonu podepsal ve Zlíně rovněž dvaatřicetiletý útočník Filip Čech. „Jedná se o dlouholetého a poctivého zlínského hráče, který má v týmu důležitou roli. Filipovi končila smlouva letos na jaře a klub na něj uplatňoval roční opci až po skončení sezony, takže jsme mu nyní pro další ročník chtěli dát jistotu,“ uzavřel Patrik Kamas.


Petr Zámorský

Filip Čech
Petr Leška
 

Aktuálně na webu

Útočník Antonín Honejsek se vrací po dvou letech do týmu PSG Zlín!

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Zlínský hokej získal pro nadcházející sezonu Tipsport extraligy 2016/2017 výraznou posilu do ofenzivy. Po dvou letech oblékne dres PSG Zlín útočník Antonín Honejsek, který hlásí návrat do Baťova...Cena na galavečeru: Petr Holík se stal nejslušnějším hráčem extraligy

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Sezona Tipsport extraligy 2015/2016 byla ukončena slavnostním galavečerem pod názvem Hokejista sezony v pražském Clarion Congress hotelu. Noví šampioni české extraligy tým Bílí Tygři Liberec získal...Berani zahájili suchou přípravu na atletickém oválu + FOTO

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Extraligoví hokejisté PSG Zlín odstartovali v pondělí 2. května letní přípravu na novou extraligovou sezonu 2016/2017. Na úvodním tréninku se hlásilo trenérskému triumvirátu ve složení Rostislav...Super posila Miroslav Blaťák hlásí: Do hokeje mám zase velkou chuť!

před 2 dnyZlin Press - Jakub Kudláč

„Táhlo mě to po dlouhých letech opět domů. Nebudu zastírat, že i kvůli rodině a rodičům, kteří mě ještě chtějí vidět hrát ve žlutomodrém dresu,“ pousmál se Blaťák při rozhovoru krátce po zahájení...
PSG Město Zlín WSM Bohemia Zaremba Zlínský kraj RI Okna
Enapo Střída sport iStores Avonet MF DNES Radio Zlín

Copyright © 2011-2016 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál