Spolumajitel a zakladatel Aukra Václav Liška věří v postup do čtvrtfinále play off

21.7.2017Zlin Press - Jakub Kudláč

Minimálně následující jednu sezonu bude zlínský hokejový klub veden pod názvem Aukro Berani Zlín. Na čtvrteční tiskové konferenci to potvrdil generální manažer Beranů Martin Hosták, z jehož rukou převzal nový dres na přípravná utkání spolumajitel a zakladatel firmy Aukro Václav Liška.

Spolumajitel a zakladatel Aukra Václav Liška věří v postup do čtvrtfinále play off

Zakladatel a spolumajitel internetového obchodu Aukro vyjádřil spokojenost s tím, že firma sponzoruje právě hokej ve Zlíně. "Aukro má kořeny ve Zlíně a jsme velmi hrdí na to, že můžeme být generálním sponzorem zlínského hokeje. Budeme mít nyní se synem o důvod víc fandit Beranům," pousmál se Václav Liška. Cíl nového "mecenáše" zlínského hokeje  je jasný. "Rád bych viděl klub v letošní sezoně ve čtvrtfinále," řekl Liška na přímý dotaz novinářů. 

Nový generální manažer Martin Hosták si mohl přesně měsíc po svém nástupu do funkce částečně oddechnout. "Jsem rád, že jsme dotáhli jednání s Aukrem do úspěšného konce. Věci se dotáhly v posledních týdnech. Zároveň velmi děkuji zástupcům sponzora, že s námi souhlasili i se zavedením slova Berani do názvu klubu," usmíval se..

Hosták rovněž naznačil, že je i důvod k mírnému optimismu. "Je tady stále dost práce, ale už vidím světlo na konci tunelu," dodal. "Daří se nám i plnit rozpočet, ačkoli ještě není stoprocentně naplněn," pověděl generální manažer Aukro Berani Zlín.

Martin Hosták na pondělním prvním tréninku na ledě slibuje "bombu" v podobě tajné posily. "V pondělí bude co diskutovat a řešit. Jedno zajímavé jméno máme a na druhém se pracuje. Doufám, že se vše povede dotáhnout do úspěšného konce. Byla by to velká sportovní bomba," uzavřel.

Slavnostní odhalení nového loga provedli MUDr. Miroslav Adámek, prezident prezídia hokejového klubu a Martin Hosták, generální manažer. FOTO: ZLIN PRESS - PAVEL HRABOVSKÝ.
 

Aktuálně na webu

Berani vyhráli i druhý zápas na turnaji ZUBR CUP, Slavii porazili přesvědčivě 4:0

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli i druhý zápas v rámci turnaje ZUBR CUP. Na domácím ledě porazili účastníka WSM ligy Slavii Praha jasně 4:0. Zlínští šli do vedení na začátku druhé třetiny, další...Útočník Michal Popelka: Těším se na zápas do Přerova, snad budu hrát

včeraZlin Press - Jakub Kudláč

Jeho tým Aukro Berani Zlín hrál sice zrovna oslabení, i tak ale zlínský útočník Michal Popelka našlápl na půli hřiště a parádním sólem obranou Znojma se dostal až před branku, odkud zakončil gólově....Berani na úvod ZUBR Cupu porazili Znojmo, turnaj pokračuje se Slavií

před 2 dnyZlin Press - Jakub Kudláč

Hokejisté Aukro Berani Zlín na úvod ZUBR Cupu porazili na domácím ledě Znojmo 5:2 a vyšvihli se do čela tabulky turnaje. V současně hraném utkání v Přerově vyhráli domácí nad Slavií 7:5. Právě...Berani chtějí novou TV kostku. Požádali o dotaci

před 2 dnyTisková zpráva

Hokejový klub Berani Aukro Zlín chce pořídit novou „TV kostku.“ A to s pomocí dotace od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) ve výši 5,4 milionu korun. Celkové náklady na pořízení a instalaci...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 HC PSG Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál