Spolumajitel a zakladatel Aukra Václav Liška věří v postup do čtvrtfinále play off

21.7.2017Zlin Press - Jakub Kudláč

Minimálně následující jednu sezonu bude zlínský hokejový klub veden pod názvem Aukro Berani Zlín. Na čtvrteční tiskové konferenci to potvrdil generální manažer Beranů Martin Hosták, z jehož rukou převzal nový dres na přípravná utkání spolumajitel a zakladatel firmy Aukro Václav Liška.

Spolumajitel a zakladatel Aukra Václav Liška věří v postup do čtvrtfinále play off

Zakladatel a spolumajitel internetového obchodu Aukro vyjádřil spokojenost s tím, že firma sponzoruje právě hokej ve Zlíně. "Aukro má kořeny ve Zlíně a jsme velmi hrdí na to, že můžeme být generálním sponzorem zlínského hokeje. Budeme mít nyní se synem o důvod víc fandit Beranům," pousmál se Václav Liška. Cíl nového "mecenáše" zlínského hokeje  je jasný. "Rád bych viděl klub v letošní sezoně ve čtvrtfinále," řekl Liška na přímý dotaz novinářů. 

Nový generální manažer Martin Hosták si mohl přesně měsíc po svém nástupu do funkce částečně oddechnout. "Jsem rád, že jsme dotáhli jednání s Aukrem do úspěšného konce. Věci se dotáhly v posledních týdnech. Zároveň velmi děkuji zástupcům sponzora, že s námi souhlasili i se zavedením slova Berani do názvu klubu," usmíval se..

Hosták rovněž naznačil, že je i důvod k mírnému optimismu. "Je tady stále dost práce, ale už vidím světlo na konci tunelu," dodal. "Daří se nám i plnit rozpočet, ačkoli ještě není stoprocentně naplněn," pověděl generální manažer Aukro Berani Zlín.

Martin Hosták na pondělním prvním tréninku na ledě slibuje "bombu" v podobě tajné posily. "V pondělí bude co diskutovat a řešit. Jedno zajímavé jméno máme a na druhém se pracuje. Doufám, že se vše povede dotáhnout do úspěšného konce. Byla by to velká sportovní bomba," uzavřel.

Slavnostní odhalení nového loga provedli MUDr. Miroslav Adámek, prezident prezídia hokejového klubu a Martin Hosták, generální manažer. FOTO: ZLIN PRESS - PAVEL HRABOVSKÝ.
 

Aktuálně na webu

Libor Kašík: Pořád nás straší minulé roky. Z nula bodů jsme urvali dva

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Dlouho se nemohli prosadit, až v závěru zápasu konečně překonali houževnatou libereckou obranu. Díky parádnímu obratu skóre vydřeli hokejisté Aukro Berani Zlín dva body, když Severočechy porazili 3:2...Berani předvedli senzační obrat s Libercem i zásluhou lotyšské smršti a vítězné trefy Honejska

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté Aukro Berani Zlín vyhráli v utkání 16. kola Tipsport extraligy nad týmem Bílí Tygři Liberec 3:2 po prodloužení a po šesti prohrách se Severočechy v řadě se radují z výhry. Po bezbrankové...Junioři začali v Pardubicích dobře, nakonec ale podlehli 3:5

včeraMarek Janoš

Juniorka zamířila k zápasu 12. kola extraligy na led Pardubic. Proti soupeři z východu Čech žluto-modří nezačali vůbec špatně. Skóre otevřel už v 5. minutě Kočica, ale domácí otočili. Ještě v závěru...Berani se utkají od 15 hodin s Tygry. Přeruší nepříznivou sérii s Libercem?

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Tipsport extaliga ledního hokeje pokračuje v rychlém tempu a v neděli 22. října jsou na programu zápasy 16. kola. Hokejisté Aukro Berani Zlín změří síly na domácím ledě ZS Luďka Čajky s týmem Bílí...
aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál