To jsem ještě nezažil, vrací se k nájezdům s Jihlavou Štůrala

27.8.2017Zlin Press - Jakub Kudláč

Čtvrteční přípravný zápas mezi Zlínem a Jihlavou se až nečekaně protáhl. Nerozhodný stav 2:2 poslal utkání do prodloužení, ani to ale vítěze neurčilo. Přišly tak na řadu samostatné nájezdy. Ty jsou většinou otázkou pár minut, diváci ale dovednostní soutěž mohli sledovat více jak čtvrt hodiny. Rozhodla až patnáctá série!

To jsem ještě nezažil, vrací se k nájezdům s Jihlavou Štůrala

"To jsem ještě nezažil, nevidí se to tak často," je si vědom gólman Tomáš Štůrala, který tento nájezdový maraton absolvoval v brance Beranů. Šlo jen o přípravný zápas, ale chytat takovýto souboj v extralize by si snad žádný muž v masce nepřál. "Na psychiku to není lehké, když musíte ten nájezd chytit. Horší je ještě varianta, když chytáte jako druhý a vás spoluhráč předtím nedá, tak, jako tomu bylo s Jihlavou," vysvětluje Štůrala.

Ten si připsal třináct chycených nájezdů, i když ten poslední, který ukončil zápas, ani vlastně nechytl. "Nekvalitní led hráči nedovolil přesně zakončit do prázdné branky," popsal blafák zakončený střelou do tyče dvaatřicetiletý brankář. Předtím na druhé straně dal gól Freibergs.

Před Berany jsou nyní poslední dva přípravné zápasy před startem extraligy, v úterý se hraje znovu na Dukle, ve čtvrtek je generálka v Olomouci. "S Jihlavou to byl dobrý přípravák. Máme co zlepšovat, nemůžeme být spokojení. Máme dobré, ale i špatné zápasy," je si vědom brankář, který se letos bude představovat v kompletně žluté výstroji.


Tomáš Štůrala v průběhu nekonečných nájezdů.
 

Aktuálně na webu

Filip Chytil ve svém prvním utkání v zámoří zářil, zajistil vítězství

dnesMichal Janoštík

Podruhé v přípravných zápasech to byl mladíček, který bojuje na kempu o místo v hlavním týmu, kdo zazářil a rozhodl utkání. V pondělí to byl Neal Pionk, který vstřelil v prodloužení vítězný gól,...Aukce hraných dresů Aukro Berani Zlín

dnesZlin Press - Roman Ordelt

Extraligový hokejový klub Aukro Berani Zlín připravil pro všechny fanoušky aukci hraných dresů A týmu z přátelských utkání. Aukce se bude konat na největším českém online tržišti Aukro.cz a začne v...Bratři ve žlutomodrém: Od Koželů po Bukartse (1. díl)

dnesRedakce

Koluje jim v žilách stejná krev. Můj brácha – nejbližší parťák i soupeř. A také vzor a inspirace. Zlínský hokej vyprodukoval celkem třináct dvojic. Bratři Rachůnkovi byli dokonce tři. Sourozenci...Zlínští žáci vybojovali druhé místo na Dni her malých hokejistů

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Hokejoví žáci klubu Aukro Berani Zlín získali skvělé druhé místo na akci s názvem Den her malých hokejistů, který proběhl začátkem září na ve sportovním areálu při Základní škole Úvoz v Brně. Na...
PSG Město Zlín SAMOHÝL Motor Holding a.s. BPA sport marketing a.s. Zlínský kraj RI Okna
Radegast Střída sport Tipsport Avonet Cross Radio Zlín

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál