Týden hokeje vzbudil opět velký ohlas a zájem dětí!

23.9.2017Zlin Press - Roman Ordelt

Článek byl aktualizován o obsáhlou FOTOGALERII. Již podruhé proběhla v letošním kalendářním roce a poprvé v letošní hokejové sezoně ve Zlíně náborová akce Pojď hrát hokej v rámci celorepublikového projektu s názvem Týden hokeje. Chlapci a děvčata ve věku čtyř a osmi let si vyzkoušeli v prostorách PSG arény, jaké je to být hokejistou Aukro Berani Zlín na vydařeném projektu ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje. O trénink pro nejmenší byl ve Zlíně opět značný zájem, přišla bezmála stovka malých capartů, přesný počet se zastavil na čísle 84!

This text will be replaced

„Smyslem celorepublikové akce je ukázat dětem, že lední hokej je krásný a zábavný sport, při kterém získají hodně kamarádů. Cílem projektu je přitáhnout k lednímu hokeji nové naděje a zajistit nejpopulárnějšímu zimnímu sportu ještě lepší budoucnost. Snahou je, aby zapojení dětí do hokeje bylo pro rodiče co nejmenší finanční zátěží. Děti dostanou základní hokejovou výstroj zdarma, dále členské příspěvky v této kategorii jsou přijatelné pro všechny,“ pověděl Jiří Šolc, sportovní manažer Aukro Berani Zlín.

Poukaz na nákup hokejové výstroje v částce 1 500 korun obdrží rodiče emailem, pokud splní dvě následující podmínky: správně vyplněný registrační formulář z akce Pojď hrát hokej a klub vyřídí registrační průkaz pro dané dítě na ČSLH. Pro vyřízení je potřeba znát níže uvedené údaje: jméno a příjmení dítěte, rodné číslo dítěte, bydliště, telefon a email jednoho z rodičů, foto pasového formátu a 100 Kč.

Necelá stovka dětí společně s rodiči prošla nejdříve registračním systémem, kde vyplnili nezbytné základní údaje na příslušných formulářích. Mladí hokejisté a hokejistky dostávali od hostesek při registraci dárky v podobě národních hokejových dresů, nálepek, odznaků a dalších suvenýrů. Program dále pokračoval prezentací ledního hokeje a klubu Aukro Berani Zlín v prostorách šatny v podání sportovního manažera Jiřího Šolce. Rodiče se detailně seznámili s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a rovněž například jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Poté se děti vydaly na ledovou plochu, kde na ně formou zábavy a her čekala řada stanovišť. Na ledě bylo s dětmi celkem osm trenérů, během dopoledne se přidali i hráči extraligového týmu Zlína Ondřej Veselý, Tomáš Žižka, Libor Kašík, Pavel Klhůfek, Tomáš Valenta a Radoslav Illo. Na závěr vydařeného sobotního dopoledne proběhla závěrečná týmová fotografie všech dětí, trenérů a extraligových hokejistů.

„Řada rodičů se zajímala o přihlášení svých dětí do hokejové přípravky nebo školy bruslení. Trenéři zodpověděli řadu dotazů, zájem dětí v doprovodu rodičů byl ve Zlíně opět obrovský. Lední hokej jsme jim přiblížili zase z jiné stránky,“ uvedl Tomáš Melzer, marketingový manažer zlínského hokeje.

Prezentaci zlínského hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej najdete ZDE

 

 

Aktuálně na webu

Kapitán Beranů Ondřej Veselý dostal za faul kolenem stop na tři zápasy

včeraZlin Press - Roman Ordelt

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se zabýval ve zkráceném řízení zákrokem kapitána zlínských Beranů Ondřeje Veselého na protihráče Rastislava Deje, za který mu byl v utkání Aukro Berani...Pavel Kubiš po prohře s Vítkovicemi: Dvě třetiny nám nejely nohy

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Takhle ne, věděli hokejisté Aukro Berani Zlín po domácím porážce 3:7 s Vítkovicemi. Oproti minulým zápasům předvedli o poznání horší výkon a hlavně v obraně mají co zlepšovat. „Jak nám v první...Disciplinární komise trestala hrubé vulgarity, Zlínu se pokuty vyhly

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Asociace profesionálních klubů ledního hokeje a výkonný výbor ČSLH přijaly před sezonou úpravy v Disciplinárním řádu ELH. Vzhledem k rostoucí agresivitě v hledištích umožňují mimo jiné trestat hrubě...Tým Aukro Berani Zlín nestačil na Vítkovice a prohrál v divokém zápase vysoko 3:7

před 2 dnyZlin Press - Roman Ordelt

Hokejisté Aukro Berani Zlín prohráli v utkání 14. kola Tipsport extraligy s týmem HC Vítkovice Ridera 3:7. Veselý a spol. nevstoupili úspěšně do druhé čtvrtiny základní části a po předchozí...
aukro PSG Město Zlín Zlínský kraj BPA sport marketing a.s. RI Okna

Copyright © 2011-2017 Aukro Berani Zlín & eSports.cz, s.r.o.
Informace o autorských právech | RSS kanál